Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás, Bajnokok Ligája, 2019.10.22. 21:00
Olympiakos - Bayern München
Tipp: 2.5 gól felett
Odds: 1.50
Iroda: Unibet

Galatasaray - Real Madrid
Tipp: Real Madrid győzelem @ 1.66 ˙(bet365)

Nincs nagy formában a Real Madrid, de a Galata sem. A vendégeknél azért igazi klasszisok játszanak, ha csapatként nem is olyan erős a vendég együttes, de egy-egy villanás is dönthet. Gondolom Zizou elfelejti végre Jovicot, aki kb annyira érzi ezt az egészet, mint etióp a téli olimpiát. Picit örülnék Barcásként, ha a Galata megmarná a Madridot, de nem látok rá sok esélyt. Ugyanakkor azt is bevallom, valódi pénzt azért erre a Madridra nem teszek, de ettől még szerintem nyernek.

Manchester City v Atalanta
Tipp: Atalanta 1.5 buntetolap felett
Odds: 1.61
Iroda: bet365

Ket verzio van. Az egyik, hogy az Ettihadban kivegzes lesz, amit az olaszok mar a negyedik-otodik-hatodik dugo utan mar nem fognak elviselni. A masik opcio, hogy helytall a BL ujonc, s a vegen mar idohuzassal porgetnek le a maradek jatekidot. Elobbi forgatokonyv sanszosabb, de az fix, hogy mindket esetben a vendegek ket sargat siman begyujtenek. A tipp egy lap eseten is jon, ha az piros szinu.

Galatasaray - Real Madrid
Tipp: -2- vel vendég
Odds: 5,5
Iroda: BET365
Indok: alapjàba véve a Real sokkal jobb csapat, és mivel mindössze 1 pontjuk van így azt gondolom hogy 1-2 gól után nem lesz megálj és egy sima meccsen 3:0 vagy 4:0- ra nyerik a meccset

Galatasaray - Real Madrid
Tipp: Real góljai 1,5 gól felett
Odds: 1,57
Iroda:unibet

A vendégeknek ideje lenne észbe kapni, különben csúfos kiesés lehet a vége a dolognak. Még így is óriási különbség van a csapatok között hogy a Real teljesen formán kívül van. Ma szerintem magabiztos vendég győzelem születik.

Foci    BL    2019.10.22.     18:55

Sahtar Donyeck     -     Dinamo Zagreb

Tipp:2,5 gól felett

Odds:1,8

Iroda:bet365

Indoklás: ha ránézek ennek a 2 csapatnak a nevére egyből az ugrik be hogy minimum egy gólváltás és 3-4 gólos meccs lesz ebből a meccsből.
és szerintem nem is fogunk csalódni ezen a meccsen.

FC Bruges-PSG 1
odds:5,8 (Unibet)
Erős csapat ez a brüsszeli gárda,megmutatta már Madridban is.Ha nyer akkor komoly továbbjutási esélyei lehetnek.Ez a PSG kicsit rapszódikusabb mint tavaly és ráadásul két győzelemmel már páholyban érezhetik maguk.

Juventus - Lokomotiv Moscow
Today, 22 Oct 2019, 21:00
Tipp:-1,5 Juventus
Oddsz 1,74
Pinn

Indok : Nagyok az elvarasok Torinoban, CR fogadkozik , allitolag most tobb szabad mozgast kapott Saritol, kivancsi vagyok ez golban is fog-e latszodni.

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 3. forduló
22.10.2019 21:00
Galatasaray - Real Madrid
Tipp: Galatasaray 1 Félidőt nyeri
Odds:4.75
Unibet

Indok: 4 éve hogy a két csapat találkozott egymással, rendkívüli eseményen lehet része Galatasaray-nak, CR nélkül nem a legjobb már Real Madrid, kifogja használni első félidőt Galatasaray egy góllal fogja vinni az első félidőt, kemény meccs lesz!

2019.10.22 18.55
Atletico Madrid-Bayer Leverkusen
mindkét csapat gólt szerez mindkét félidőben
odss:17.00
unibet
     
   Mindkét csapatban megvan a kurázsi hogy beváltsák reményeimet.   

2019.10.22 21:00

Galata-Real Madrid  Mindkét csapat 2,5 több lapot kap
Odds:4
bet365

Nagyon kemény,parázs hangulatú meccset várok,rengeteg szabálytalansággal.

Tipp Galata-Real 1.f.i eredmenye 1-0 /6.50 odds/Bet 365

Mivel a Real gyengélkedik és idegenbe megy a török "pokolba" eséllyes pályázik egy szoros meccsre a Galata ,bár a mérkőzést is megnyerheti de én reálisabbnak tartok egy félidei előnyt mert ha vezetni fognak a Real biztos nyomni fog és azt nehéz kivédekezni úgy hogy a Felidei elony valós lehet.

#177 október 22, 2019, 18:00:26, Csenii
EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 3. forduló
22.10.2019 21:00

Esemény: Club Brugge - PSG
Tipp: Eredmény/Gólok száma:
Döntetlen és 2.5 felett
Odds: 12.00
Iroda: Bet365

Indoklás, a sok gól szerintem garantált, mindkét csapat jó támadóerővel bír, hogy ki a jobb, nem tudtam dönteni, így aztán a verejtékes X mellett raktam le a voksomat, bár szívem szerint meg a vendégcsapat hiányzóit elnézve a  Club Brugge csapatát favorizáltam volna inkább. Szinte minden fordulóban van egy 2-2-es meccs, remélem ma ez lesz az.  :beerchug:

Manchester City v Atalanta
2019 10.22 21:00
Tipp:over 7.5
Odds: 13.00
Iroda: bet365

#179 október 22, 2019, 19:01:30, grof19
Sziasztok!

Időpont: 2019.10.22. (21 óra)
Esemény: Foci Bajnokok ligája (Manchester City - Atalanta)
Tipp: Első félidő gólok több mint (2.5)
Odds: 3.40
Iroda: bet365
Indoklás:

Manchester City remek formában van és most közönség szórakoztató mérkőzésen már az első félidőben jelentős gólok lesznek!

Olyan játékosoktól mint Gabriel Jesus és Raheem Sterling bármikor szerezhet gólt!

Atalanta most felszabadultan játszhat és szerezhet gólokat mert csak akkor lehet esélye egy esetleges harmadik helyet megfogni!

Kevés az esély rá de gólt azért várok tőlük hiszen ott lesz Duvan Zapata akire lehet számítani gólszerzésben!