Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Slavia-Inter mérkőzés végeredménye 2
odds:2,47 Unibet

Nagyon erős csapat ez a Slavia és tiszteletreméltóak az eredményei de az Internek a továbbjutáshoz győznie kell.Szerintem nagyon kemény meccs lesz (lehet sok lappal is) és az Inter egy góllal kiszenvedi ezt a győzelmet.Azért is tippelek erre mert a Slavianak az eddigi jó szereplések okán már túl nagy lesz elvárás.

Meccs: Slavia Praha - Inter  2019.11.27 21:00
Tipp: A Slavia Praha kap piros lapot
Odds: 7
Iroda : Unibet

Indoklás: A Slavia otthon nagyon jó (lásd Barca ellen). Az Internek ez létfontosságú meccs a sorozatban. Mindkét csapat megtesz majd mindent a győzelemért , beleértve a keménységet is . Ez egy olyan meccs ahol minden lehet : sok gól , 11-s, kiállítások. Én a piros lapra jobban érzem az otthoni feltüzelt legényeget akik majd odateszik magukat, ezért a tipp.

RB Lipcse - Benfica

Tipp:BTTS + 4,5gól alatt + több mint 9,5szöglet + Benfica több mint 3,5 szöglet + mindkét csapat több mint 1,5 büntetőlap

Odds: 11
Iroda: Unibet

Indoklás: A lipcsei csapat jó helyzetből várja a összecsapást, a Benficanak viszont nagyon kell a győzelem, de legalább a pont hogy ne szálljon el az esélye akár Európa Ligára is. Szoros, hajtós meccset várok, semmiképp sem bunkerfocit. Épp ebből adódóan parázs összecsapásokat, sárga lapokat, sok helyzetet és szögletet. A mai tipphez az első meccsükön mindössze egy sárga lap és egy szöglet hiányzott volna, szóval érzek benne bőven értéket.

Slavia Praha - Inter
2019.11.27 21:00
Tipp: Inter nyer + Lukaku szerez gólt + Inter lapok 2,5 felett + Slavia lapok 2,5 felett
Odds: 15
Iroda: Unibet (fogadásépítő)

Kőkemény ütközet lesz sok lappal, a Slavia kellemes meglepetés a csoportban, a Barca ellen is nagyon jól nyomták de ez semmit sem ért a végén. Küzdeni fognak az biztos, az inter pedig a gyengébb kezdés ellenére is továbbjutást ünnepelhet ha a maradék két meccsét behúzza. A belga tank befog szerintem találni, győz az olasz csapat és nagy kártyázás lesz.

2019.11.27.     21:00     

Slavia Praha     -     Inter

Tipp: Fogadáskészítő -  Inter nyer
                                  Több mint 1 gól a mérkőzésen mind a 2 csapatot együttvéve
                                  Lautaro Martinez bármikor gólt szerez
                                  Inter szögletei 6 felett

Odds:17,0

Iroda:bet365

Indoklás: A vendégeknek kötelező a győzelem, de ez egy nagyon nehéz meccs lesz nekik.
szerintem több gólos Inter győzelem fog születni hisz jó formában vannak, úgy ahogy Martinez is.
ez idáig a BL-ben csak a Cseheknek nem tudott gólt lőni.
szerintem az Inter végig fogja támadni a meccset és sok lövést várok amiből sok szöglet is lesz

                                   

Idézetet írta: Bucak77 Dátum november 26, 2019, 16:45:09
Galatasaray-Club Brugge
2019.11.26. 18:55
Tipp: Club Brugge gólok 1,5 alatt
Odds: 1,66
Iroda: Bet365

A törököknek az európa-ligáért, a belgáknak a továbbjutásért kell ma győzniük. Persze ha ma 1 pontot szerez a Real Madrid akkor nincs mit számolgatni. Látva az első meccs statisztikáit, a belgák otthon csak szenvedtek, egy nagy 0-0 lett és akár a törökök is nyerhettek volna. Most idegenben nem mondanám favoritnak a Brugge-t, ma sem fognak több helyzetet kialakítani. Egy 1-0/1-1/0-1 lehet a mai eredmény, de én nem látok 2 gólt a vendégeknél, hiába vannak sokkal jobb formában.

NYERTES

Sziasztok!

Meccs: Genk-Salzburg  2019.11.27 21:00
Tipp: Salzburg nyer
Odds: 1.54
Iroda : Unibet

Indoklás: A Salzburg elég nagy gólvágó miközben a Genk csak 4-et tudott az idényben, a BL-ben gurítani. Tippem 3-0 a Salzburgnak.

Genk-Salzburg
2019.11.26. 21:00
Tipp: Salzburg 7,5 több szoglet
Odds: 3,30
Iroda: unibet

Indoklas
A salzburg szerintem sokkal jobb csapat és akár idegenbe akár otthon nagyon nyom a pályán
A csatarsor is nagyon erős Szoboszlaiekkal
Szerintem a mérkőzés java részében birtokolni fogja a labdát és ha úgy alakulnak a merkozesek akár tovább is juthatnak

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 5. forduló
27.11.2019 21:00

Liverpool-Napoli

Tipp: Liverpool kihagy egy büntetőt
Odds:15,00
bet365

Indok: A Liverpool szerintem már orthon el akarja dönteni a továbbjutását. Ehhez pedig kellene a győzelem, ami meglehet könnyedén látva a két csapat formáját. A pool nagyon jól játszik, és a kontráik is ülnek, egy-egy elkésett belépővel pedig könnyen 11-eshez juthatnak, onnan pedig akár hibázhatnak is. Szerintem a meccs nagyrészében a Napoli kapuja előtt fog pattogni a labda.

Slavia Praha - Inter
2019.11.27 21:00
Tipp: Inter 2,5 gól felett
Odds: 5,30
Iroda: Unibet
A vendégek egész jó formába lendültek, az utóbbi időben 2-3 gól rendszeresen összejön nekik minden meccsen. Ma ha nem nyernek akkor el is búcsúzhatnak a továbbjutástól, tehát a motivációval sem lehet probléma.Tippem 0-3.

Lille v Ajax
1-2
8.5
Bet365

A Lille szamara a BL es az EL szezon lehetosege is eluszott. Az Ajax jo helyzetben van, a londoni kekek ellen fantasztikus meccset toltak, most is jok lesznek, behuzzak a 3 pontot.

Labdarúgás, Bajnokok Ligája
2019.11.27. 21:00

Barcelona - Dortmund
Tipp: 4-1
odds: 17
bet365

A barcának is fontos a meccs, hazai közönség előtt pedig bedarálják a Dortmundot, mint anno a Bayern is kiütötte őket. Messi 2 gól, de azért a németek is beküöszönnek egyszer. Ezt a barca védelmet nem lehetetlen áttörni. tipp 4-1

Időpont: 2019.11.27. 21:00
Mérkőzés: Slavia Praha - Inter
Tipp: Pontos eredmény 1-1
Odds: 6.50
Iroda: bet365

Indoklás:

Az olasz bajnokságban remek eredményeket produkál az olasz csapat, de az látható, hogy két lovat nem nagyon tud még megülni egy seggel. A csapatok első milánói összecsapása is döntetlennel ért véget, én ugyanazt az eredményt várom. 

Labdarúgás, Bajnokok Ligája
2019.11.27. 21:00

Lille - Ajax
Tipp : 1. félidő 2.5 gól felett
Odds: 5.50
Iroda :bet365

Lille-Ajax  Mindkét csapat 2,5 több lap
Odds:5,5
bet365