Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2019. 12. 10, 21:00

Chelsea - Lille
Tipp: Mindkét csapat gólt szerez és Lille nyer


Odds: 26,00
Iroda: Bet365

Indoklás: Bőven túlzónak tűnik nekem ez a szorzó. A kékek nincsenek jó formában, a ma esti vendégük pedig egy nagyon stabil francia középcsapat. Elismerem: kell egy kis szerencse ahhoz, hogy zöldüljön a tipp - de azt nem hiszem, hogy ha huszonhatszor egymás után lejátszanák ezt a meccset, egyszer sem örülhetnének a végén a vendégek...

Sziasztok!

Időpont: 2019.12.10.(18 óra 55 perc)
Esemény: Foci Bajnokok ligája (Nápoly - Genk)
Tipp: Pontos eredmény (Nápoly 4:2 Genk)
Odds: 34
Iroda: bet365
Indoklás:

Nápoly csapatának nyerni kell mert amennyiben a Salzburg nyeri a másik mérkőzést akkor ők nem folytathatják a Bl - ben a további küzdelmeket! Genk már kieset a további küzdelmekből és felszabadultan játszat és szerezhet gólokat!

2019. 12. 10. 18:55
Salzburg - Liverpool
Pontos végeredmény 2:3
15.00
Bet365
Indoklás: A liverpooli meccshez hasonló, gólokban és fordulatokban gazdag mérkőzésre számítok, amelyet végül a minden szempontból erősebb gárda nyer majd meg.

Időpont: 2019. 12.10  21:00
Mérkőzés: Dortmund - Slavia Praha
Tipp: félidő/játékidő: 2/1
Odds: 19.00
Iroda: Unibet

A Dortmund számtalanszor bizonyította már a német bajnokságban, és a nemzetközi kupában is, hogy igazi második félidős csapat. Akkor kerülnek lendületbe, és dolgozzák le a félidei hátrányt. Így volt ez az Inter ellen is hazai pályán, és ma is könnyen lehet egy felszabadult , tét nélküli meccsre érkező Slavia ellen is.

2019.12.10  21:00
Inter - Barcelona
Fogadáskészítő
odss: 8,0
bet365


Mai tippem a nap tutija mégpedig az Inter - Barcelona . 
A Milánói alakulat nem akar ugyanabba a folyóba lépni , mint tavaly és kiesni a csoportban ezért fullos kerettel áll majd fel már amennyire ez lehetséges a sérülések miatt . A Barcelona már biztos csoportelsőként tartalékos kerettel érkezik az olasz városba és vélhetően azok kapnak majd több szerepet akik eddig perifériára kerültek .

Az Inter bekezd már a meccs elején és a félidőre vezetéssel  vonulnak majd az öltözőbe ezt az előnyüket meg is fogják tartani vagy esetleg növelik . Romelo Lukaku jó szezont fut , vélhetően most is betalál valamint a támadások következményeként a szögletek is záporozhatnak . A Barcelona inkább a meccs elején illetve a végén nehezen viselve a vereséget beszedhet pár sárga lapot azaz reméljük .

2019.12.10. 18:55
Napoli-Genk
Tipp: Genk
Odds: 16,00
Iroda: Unibet

Nem tudom elképzelni hogy a napoli simán nyer, pocsék formában vannak és nagy rajtuk a teher hogy bizonyítsanak... Ancelotti állásába is kerülhet ha ma nem nyernek. A genk mindenféle teher nélkűl játszhat és így nem elképzelhetetlen a pontszerzés vagy akár a győzelem.

Europe » Champions League
Shakhtar Donetsk - Atalanta
Tomorrow, 11 Dec 2019, 18:55
Tipp: Shakhtar nyer+over4,5+Btts+Shakhtar legtobb szogletrugas
odssz: 18
Unibet
Indok : Ha ezek ketten dontetleneznek , es a Zagreb nyer akkor mindketonek eluszik a tovabbjutas. Szerintem ma a hazai palya elonye + a nemzetkozi kupaszereplesi tapasztalat az ukranok fele billenti a szekeret. Hajra Shakhtar!

Shaktar v Atalanta
6.5 gol felett
15
Bet365

A heti menubol itt tudom elkepzelni csak, h golfesztival lesz, az utolso korokben azert engedekenyebbek a vedelmek, nem is oly reg volt a BVB es a Legia meccse (8-4), ahol 10 gol fole is beneztek. Itt is el tudok kepzelni egy atlag feletti goltermest.

BL, 12.10. 21:00
Borussia Dortmund - Slavia Praha
Dortmund over 2.5
1.943
pinnacle

Dortmund hajt a továbbjutásért, igaz nem csak a saját kezükben van a sorsuk. A hétvégén jól hangolódtak, 5  gólt voltak képesek rúgni, remélem ez a forma megmaradt náluk és a Slaviat is hasonlóan megszórják majd.

Sziasztok!

Labdarúgás BL - 2019.12.10  21:00
Mérkőzés: Red Bull Salzburg-Liverpool
Tipp: Vendég szerzi az 1. gólt és hazai (Mérkőzés alakulása)
Odss: 14.5
Iroda: Tippmixpro

Indoklás: A liverpool már biztos továbbjut, de a Salzburgnak kell a győzelem. Úgy gondolom, hogy a nagy kapkodásban bekapnak egy gólt a regnáló győztestől, de összeszedik magukat és a továbbjutás reményében megnyerik a mérkőzést.
   

Idézetet írta: zotao Dátum december 10, 2019, 09:54:56
2019.12.10.         18:55
Napoli - Genk
tipp:Első félidő 1,5 gól felett
odds:2,0
pinnacle

A 2 csapat eddig egyszer találkozott egymással , az 0-0 lett.A Napoli a 2. , a Genk a 4. a csoportban.A Napoli legutóbbi 5 meccséből egyet sem , a Genk 5-ből 1-et nyert.Erős kezdést várok a mérkőzés első felében.

nyertes

Contén ott az átok rendesen a BL-ben, pedig a Barca B nem volt annyira acélos.

EURÓPA: Bajnokok Ligája - Csoportkör - 6. forduló
11.12.2019 21:00
Leverkusen-Juventus
tipp:félidő X végeredmény V
odds:8.50
unibet
A juventus a jobb csapat, ez vitathatatlan. Az első félidőben a hazaiak még nem mernek kitámadni, a juvénak meg nem sürgős, tehát félidei X. Aztán a németeknek egyre sürgősebb lesz, kontrából meg eredményes lesz az olasz csapat.

Real Madrid-bravúr 6.50-es oddson

Az A Csoportban a Real Madrid a Brugge otthonába látogat, és mivel se nem tudja már átvenni az éllovas PSG helyét és nem is eshet a harmadik helyre, felszabadultan játszhat támadó focit amelynek te is hasznát veheted megnövelt szorzóval. Olvasd tovább és válogass a William Hill megnövelt szorzóiból!

A Real Madrid gólt szerez mindkét félidőben a Brugge ellen  6.50



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok a William Hill fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.12.11. (10:24).

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 10, 2019, 22:59:19
Contén ott az átok rendesen a BL-ben, pedig a Barca B nem volt annyira acélos.

Tudom hogy utólag könnyű okoskodni, de én akkor is nevetségesnek éreztem ezt a szorzót a barcára. Annyira nem volt gyenge az a kezdő és pad, tettem is az X2-t