Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Haaland es Moukoko* utos paros lenne.  ;D

* Az afrikai kapcsan en is a ketkedok kozott vagyok a korat illetoen, de a palyan ez nem szamit.

Gyorsan elindult a hiszti így, hogy olyan csapattal játszottak, amelyik védekezni is tud (még ha undorító is ez a játékstílus)

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/02/19/atletico-pool-nyilatkozathaboru/amp/

Én mindenesetre örülök, hogy valaki helyrerakta ezt "csodacsapat" - ot, kicsit túl nagy lett már ott az arc


Idézetet írta: ricsi046 Dátum február 20, 2020, 11:08:17
Gyorsan elindult a hiszti így, hogy olyan csapattal játszottak, amelyik védekezni is tud (még ha undorító is ez a játékstílus)

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2020/02/19/atletico-pool-nyilatkozathaboru/amp/

Én mindenesetre örülök, hogy valaki helyrerakta ezt "csodacsapat" - ot, kicsit túl nagy lett már ott az arc

Elég vicces ez a Klopp is. Manét nem azért vitte le, mert utaztak rá, hanem azért, mert potenciális veszélyben volt, hogy kiállítják. Volt sárgája, és a félidő védőn egy 'ticóst nyakon vagy arcon könyökölt, Kokéék nagyon masszírozták a sporit, hogy mutasson fel neki még egy lapot. Klopp meg inkább lehozta, szóval ne beszéljen már mellé.

Én, ha számomra semleges egy párharc, általában a gyengébbnek szorítok, (vagy a tippnek, amit a meccsre teszek). Remélem, kicsit megy még a szájkarate, aztán küldenek egy olyan sporit a visszavágóra, aki szórja a lapokat, és akkor lapokból overezek majd egyet. Egyelőre szerintem az is sanszos, hogy az Atleti továbbmegy, de az is, hogy Angliában kap egy 4-0-t  :D

Én is utáltam korábban az ilyen 'tico meg Getafe-féle csapatokat, de mióta hoztak pár vaskos szorzót a betclicen, ilyen 80 meg 101 körülieket, azóta megkedveltem azt a stílust  ;D

Kedvezőtlen hír a Liverpool drukkerek számára: Diego Simeone eddig a Bajnokok Ligájában csak olyan csapattal szemben bukott el párharcot, amelyben Cristiano Ronaldo is szerepelt. Klopp helyében elgondolkodnék egy kölcsönvételen.  ;D



Bajnokok Ligája: Egy újabb meglepetés készül?

Botrányok Barcelonában, feljavuló teljesítmény Nápolyban. Mi lesz ebből? Olvasd tovább


Sergio Ramos ma újból egy lista élére került.  :)

Eddig holtversenyben vezette a Bajnokok Ligájában a legtöbb piros lapot elért labdarúgók listáját Zlatan Ibrahimovic és Edgar Davids. Mai kiállításával azonban feljött az élmezőnybe a spanyol klasszis, jövőre pedig előzhet is, ha minden rendben megy.

Az összesített rangsorban nagyon elmarad sajnos Gerardo Bedoya 46 piros lapja mögött, neki mindössze 26 van, de azzal tartja stabilan a harmadik helyet, mindössze egy lapra a második hely (ez még idén meg is lehet). A legnagyobb 5 ligában is ő a csúcstartó a 20 pirosával, valószínűleg ez hosszú időre rekord lesz.  :beerchug:




Szérhió e sportág szégyene. Máglyára vele!  ;D