Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem lesz azért olyan sima az elődöntő a PSG-nek. Második lipcsei gól összjátéka nem volt gyenge. Nagelsmann top edző.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 13, 2020, 23:01:42
Nem lesz azért olyan sima az elődöntő a PSG-nek. Második lipcsei gól összjátéka nem volt gyenge. Nagelsmann top edző.
Ezen a meccsen is nagyon látszott, hogy tegnap félős volt az Atalanta. Ezúttal a másik kisebb csapat, az RB Leipzig már nem ijedt meg a saját vezetésétől, nem állt le a játékkal, s ezért győzelem lett a jutalom. Nagelsmann tényleg jó edző.

Azért a durvaságáról híres Atletico Madrid ezen a meccsen is megcsillogtatta ezt a "tudását". Ezúttal a gólpaszt adó lipcsei Sabitzert kellett lecserélni sérülés miatt, mert a spanyolok "kivégezték".

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 13, 2020, 23:16:13
Ezen a meccsen is nagyon látszott, hogy tegnap félős volt az Atalanta. Ezúttal a másik kisebb csapat, az RB Leipzig már nem ijedt meg a saját vezetésétől, nem állt le a játékkal, s ezért győzelem lett a jutalom. Nagelsmann tényleg jó edző.
Azért egy Atalanta - Leipzig elődöntő nem lett volna gyenge, támadófociból nem lett volna hiány. Mondjuk anno Tuchel BVB-je rendre verte Nagelsmann Hoffenheimjét (3-4 gólos meccseken). ::)

Barcelona legnagyobb erősítése idén: felépült Ousmane Dembélé (1-2 meccs erejéig...). Beveti őt 10-15 perc erejéig Setién, amikor már nagy a hátrány? Szoktam nézni róla ilyen összefoglalókat, nem volt túlságosan hosszú karrierje, de amiket eddig művelt a pályán, az mindig meghökkent. Sajnálatos, hogy ennyire sérülékeny (és fafejű), pedig óriási tehetség.
https://www.youtube.com/watch?v=B3aarezucc8

Nem teljesen értem milyen csapatokról beszéltek, az elődöntőt Gulácsiék játsszák Löw Zsoltékkal, ezt a Lipcsét meg PSG-t nem olvastam sehol, pedig olvastam a magyar médiát, szerintem ezek a csapatok kieshettek már, csak ti nem tudjátok jól.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 14, 2020, 12:06:57
Nem teljesen értem milyen csapatokról beszéltek, az elődöntőt Gulácsiék játsszák Löw Zsoltékkal, ezt a Lipcsét meg PSG-t nem olvastam sehol, pedig olvastam a magyar médiát, szerintem ezek a csapatok kieshettek már, csak ti nem tudjátok jól.

Szerintem ez a két faszi biztos jó barát Szoboszlaival. :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 14, 2020, 12:38:53
Szerintem ez a két faszi biztos jó barát Szoboszlaival. :)
Én, például, majdnem naponta kávézok vele Salzburgban.  :)

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 14, 2020, 12:48:22
Én, például, majdnem naponta kávézok vele Salzburgban.  :)

Szerintem aki magyar sajtót olvas, annak mind ez az élménye (akár napi szinten).  :D


#459 augusztus 14, 2020, 21:35:22, Pozzato
Meg is van a BL-győztes, ezektől nem szégyen kikapni, mérföldekkel a többiek előtt járnak. Az a durva, hogy majd 20 percig meccsben tudott maradni a Barca, még vezethettek is volna. Innentől 3-4 lesz közte minimum (ha nem tartalékol a Bayern München).

Remélem okosak a játékosok és elengedik teljesen ezt a meccset (lehet előzőleg is ez volt a cél, felmérték, esélyük sem lenne semmilyen módon a bajorok ellen), aztán 6-8 gólt bekapnak, ami nemcsak edzőbuktatás, hanem valószínűleg elnökség is. Az lenne a legjobb.

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 14, 2020, 21:29:43
Meg is van a BL-győztes, ezektől nem szégyen kikapni, mérföldekkel a többiek előtt járnak. Az a durva, hogy majd 20 percig meccsben tudott maradni a Barca, még vezethettek is volna. Innentől 3-4 lesz közte minimum (ha nem tartalékol a Bayern München).

Remélem okosak a játékosok és elengedik teljesen ezt a meccset (lehet előzőleg is ez volt a cél, felmérték, esélyük sem lenne semmilyen módon a bajorok ellen), aztán 6-8 gólt bekapnak, ami nemcsak edzőbuktatás, hanem valószínűleg elnökség is. Az lenne a legjobb.

Nem véletlenül írtam, ez a 2014-es német válogatottat idézi egy az egyben. Ezeket nem lehet megfogni, egyszerűen űrfoci. És erre adtak 2-es szorzót... Ízimáni :)

ja, nekem is egy az egyben a német-brazil meccs jutott erről az eszembe, nagyon kemény a bayern  :redchug:

Ronaldóval ez sima Barca lett volna. 10:0 vagy ilyesmi.


Végre egy jó döntés a játékosoktól, kár lett volna erőlködni, így kell ezt csinálni. Játékos csak így tudja elintézni a vezetés leváltását, ezt a Bayernt meg még akkor sem verik meg, ha 100%-ot hoznak (maximum egy vagy két góllal kapnak ki). Az ilyen Osasuna elleni vereségekkel nem lehet üzenni, ezzel igen. Setién valószínűleg csomagol, elnökségtől meg csoda lenne, ha kihúznák a következő választásig. Ez a Bayern meg nagyon jó kis csapat, Hansi tényező, nem hiába nem akarták Wengert és a többieket a vezetők a bajoroknál.

A németek nagyon értik a totális megsemmisítést fociban. Ez nem semmi volt :beerchug: