Bajnokok Ligája Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vidal a legnagyobb balek mind közül: "nem egy bundes csapattal játszanak, hanem a barcával"  ;D ;D

Setien meg mehet a szentkúti ifibe edzősködni

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 14, 2020, 22:51:30
Vidal a legnagyobb balek mind közül: "nem egy bundes csapattal játszanak, hanem a barcával"  ;D ;D
Vidal olyan átok, mint Ibrahimovic. Ha ő ott van, tuti nincsen BL-győzelem.  ;D

Német csapat vagy akár válogatott soha nem tudja, hogy hol a határ. :)

Egyébként ez még csak a negyeddöntő volt. Ne essünk abba a hibába, hogy a Bayernt már BL-győztesként hirdetjük. A maiak alapján megérdemelnék, de még van két meccs. Voltak még hasonló esetek a történelem során.  :cya:

Oddsok a győztesre:

Bayern München - 2.60
Manchester City - 3.50
PSG - 3.50
Leipzig - 9.00
Lyon - 9.00

Hajrá Lyon!  ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 14, 2020, 22:53:43
Vidal olyan átok, mint Ibrahimovic. Ha ő ott van, tuti nincsen BL-győzelem.  ;D

haha az biztos

meg ter Stegen is hápogott, hogy jobb kapus, mint Neuer. Az ilyen pofázásoknál, általában mindig azok buknak, akik arcoskodnak meccs előtt  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 14, 2020, 22:55:47
Német csapat vagy akár válogatott soha nem tudja, hogy hol a határ. :)
Eléggé jól látszott, hogy a néhány évvel ezelőtt szenzációsan focizó világbajnok német válogatott másodedzője, Hansi Flick a Bayern München jelenlegi vezetőedzője.


A ma esti meccs megerősítette azt a tényt, hogy a BL ezen szakaszában érdemes gólokra fogadni, és egyáltalán nem számít, hogy ki az ellenfél. :)


Valószínűleg igen,de egyikük se fiatal már.Szerintem így is nagyon sokáig űzték ennyire magas szinten.Félreértés ne essek még bármelyik top bajnokságban simán beférnek én is úgy vélem. Eljött az őrségváltás ideje.Csak azt nem tudom kinek lehet(ne) átadni a stafétát?


2004-05-os szezon ota az elso elodonto, hogy se cr se messi

Hat akkor a Lyont kell verni a dontoert. Legjobb forgatokonyv.  ;D

Nem szeretem Rudi Garciát, de amit ilyen egyenes kieséses szakaszokban művel, az nem gyenge. Sarri és Guardiola leves.

A második Lyon gól piszkosul nagy les volt, de jó, hogy elengedték, mert így a két arab-bérenc közül kiesett az egyik.
A másikat remélem a németek elintézik.

1870  német
1918  francia
1940  német
1945  francia
2020  most a németek jönnek  :)

Ez nagyon durva volt,hogy a City ennyi helyzetből csak 1 gólra futotta jó szokás szerint ez bizony megbosszulta magát.