Európa Liga Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ki nyeri meg az Európa Liga trófeát?

Sevilla
6 (66.7%)
Inter
3 (33.3%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: augusztus 22, 2020, 18:26:18

Idézetet írta: Talpas Dátum szeptember 30, 2019, 20:33:13
2019.10.03.    18:55

Ferencvárosi TC     -     Ludogorec

Tipp:-1-el vendég   (minimum 2 góllal kell nyerni a vendégeknek)

Odds:5,5

Iroda:bet365

Indoklás: ugye a BL selejtezőben a Fradi ejtette ki a Ludogorec csapatát.
azt gondolom hogy megtorlás lesz és egy nagyon sima vendég siker.
én azt a forgatókönyvet várom mint a Zagrabe ellen

Nyertes

Idézetet írta: csatarid Dátum október 03, 2019, 16:34:37
Ferencváros - Ludogorets
Tipp: Ludogorets nyer + 4,5 büntetőlap felett + 8,5 szöglet felett + 2,5 gól felett
Odds: 11,5
Unibet (fogadaskeszito)

Fradi szerintem nem fogja tudni megismételni a múltkori Ludo elleni meccset, csúnya zakó is lehet belőle. Feszült meccs lesz, ami hozza majd a lapokat, 9 szögi meg nem a világ 90 perc alatt, hiszen ezen a meccsen mindkét csapatnak csak a három pont lehet a cél, támadni kell ezerrel.

Nyertes

Idézetet írta: flamman Dátum október 03, 2019, 13:58:16
EL 18:55
CSKA Mockba-Espanyol
Tipp: Espanyol góljai 2,5 felett
Odds: 10,00
bet365

Az Espanyol a jelenlegi formáját tekintve némiképp gyengébbnek tűnik, mint a CSKA (épp kieső helyen állnak a bajnokságukban, míg a hazaiak elsők a sajátjukban), a bukik az oddsokat is így állapították meg (de mint tudjuk, ők nem azért dolgoznak, hogy a fogadók nyerjenek...). A hazaiakra olyan 1,90-2,00 az odds, a vendégekre közel a duplája. A Moszkvát a Ludogorec rendesen megszórta, én ezt várom a spanyoloktól is. Az EL-ben (selejtezőket tekintve) már rúgtak 3-at idegenben a Stjarnannak és a Luzernnek, otthon ugyancsak 3-at a Luzernnek és a Zoryának, egyáltalán nem lepődnék meg, ha most is berámolnának ennyit, de akár 4-et vagy 5-öt is.
Amúgy pedig a Fradi X-elt az Espanyollal, de megverte 2-szer a Ludogorecet, a Ludogorec pedig megverte a Moszkvát, tehát logikus, hogy most az Espanyol is nagyon megveri a Moszkvát.

Bármennyire is kritizáltam a tippet, azért meg kell adni, hogy majdnem zöldült  ;)

Ezek után kíváncsi leszek, a CSKA vajon lefekszik az FTC-nek is?

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 14, 2019, 09:35:23
Lovrencsics és a szégyellem magam, illetve a sajnálom panel a meccs utáni nyilatkozataiban:
2018. március 27., Skócia elleni vereség után: "Próbáltuk kijavítani az előző mérkőzés hibáit, sajnálom a vereséget." : https://24.hu/sport/foci/2018/03/27/magyarorszag-skocia-labdarugas-magyar-labdarugo-valogatott-sport-foci-lovrencsics-gergo-gulacsi-peter-georges-leekens-nyilatkozat/
2017. november 10., Luxemburg elleni vereség után: "Szégyellem magam! El sem tudom mondani, hogy mennyire rosszul érzem magam."  https://www.origo.hu/sport/futball/20171110-labdarugas-magyar-valogatott-lovrencsics-gergo-kiszurtam-a-tarsaimmal-szegyellem-magam.html
2016. július 21., Fradi égett a beugró albán csapat ellen a BL-ben: "Nem tudok mást mondani, nagyon sajnálom ezt az egészet. Én nagyon szégyellem magam, nem találok szavakat rá." https://index.hu/sport/futball/2016/07/21/lovrencsics_szegyellem_magam/

+1 újabb

2019. október 4., Lovrencsics: Elnézést kérek a szurkolóktól és a csapattól
https://rangado.24.hu/magyar_foci/2019/10/04/ferencvaros-ludogorec-lovrencsics-gergo-nyilatkozat/

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 04, 2019, 10:02:21
Bármennyire is kritizáltam a tippet, azért meg kell adni, hogy majdnem zöldült  ;)

Ezek után kíváncsi leszek, a CSKA vajon lefekszik az FTC-nek is?

Már csak 1 gólocska hiányzott sajna. A Fradit azért szerintem megverik :)

Idézetet írta: csatarid Dátum október 03, 2019, 16:34:37
Ferencváros - Ludogorets
Tipp: Ludogorets nyer + 4,5 büntetőlap felett + 8,5 szöglet felett + 2,5 gól felett
Odds: 11,5
Unibet (fogadaskeszito)

Fradi szerintem nem fogja tudni megismételni a múltkori Ludo elleni meccset, csúnya zakó is lehet belőle. Feszült meccs lesz, ami hozza majd a lapokat, 9 szögi meg nem a világ 90 perc alatt, hiszen ezen a meccsen mindkét csapatnak csak a három pont lehet a cél, támadni kell ezerrel.

Gratulálunk csatarid! Nyereményed 10 000 Forint Skrillen keresztül.

Európa Liga (csoportkör) Tippjáték

Az 50.000 Forint összdíjazású Európa Liga tippjáték folyatódik ezen a héten is.  :topbet_125:

A csoportkör legjobb 3 tippelője pénznyereményben részesül az alábbiak szerint:

1.hely: 25 000 Forint
2.hely: 15 000 Forint
3.hely: 10 000 Forint

A nyereményeket Skrillen keresztül utaljuk.

A részvétel még most is: INGYENES;D


Foci Európa Liga - 3. Forduló - Október 24.

Van egy tipped erre a fordulóra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a forduló legjobb tippelője pénznyereményben (10.000 Forint/forduló) részesülhet!


Quarabag v APOEL
3.5 gol felett
3.75
Bet365

A felek szamara legtobbszor ismeretlen a keves golos meccs. A hazaiak 4-4, a vendegek 3-5-os golkulonbseggel allnak. A luxemburgiak ellen egyutt hetet lottek, s otot kaptak. Most is komolyan hozzajarulhatnak a csoport golatlagahoz.


Európa Liga: Nem a véletlen műve

A Getafe kezd felpörögni Európa Ligára, Pepe Bordalás számára fontos a jó szereplés, ezért hazai környezetben is mindent megtesznek a győzelemért.  Olvasd tovább


2019.10.24. 18:55

CSZKA - Ferencváros

Tipp: CSZKA nyer
Odds: 1,52
Iroda: unibet

Az oroszoknak a következő 2 meccsen kötelező a 6 pont ha akarnak még valamit ebben a sorozatban. Ha komolyan veszik, nem kérdés a győztes kiléte.

2019.10.24.     18:55
CSKA - FTC     
Tipp: hazai és G/G
Odds: 3,2
Iroda: BET365
Indok: Oroszországban nehéz nyerni, és szerintem a fradi sem fog tudni nyerni.
Viszint egy gólra jók lehetnek.
Tippem  2:1- es hazai siker

PSV - LASK Linz
Tipp: 1.5 hazai hendikepp  és 4,5 gól felett
Odds: 8,00
Iroda: unibet

Mindkét csapat nagyon gólerős a bajnokságába. Ezt már megmutatta a PSV az európa ligába is hiszen 4-1, 3-2 re is tudott győzni a csoport másik két ellenfele ellen. Szerintem a mai nap folytatódik ez a jó sorozat és a gólcsap sem lesz elzárva. Sima PSV győzelmet várok de 1 gólra jó lesz a Linz is.

2019.10.24. 18:55

FK Qarabag - Apoel Nicosia

Tipp: 2.5 gól felett
Odds: 2.10
Iroda: Bet365