Európa Liga Fogadások 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg az Európa Liga trófeát?

Sevilla
6 (66.7%)
Inter
3 (33.3%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: augusztus 22, 2020, 18:26:18


Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 30, 2019, 14:34:20
Ez a sorsolas viszont nagyon nem jo  :bash:

Szintén így látom, de ezt nem a továbbjutás szempontjából értem. Olyan színtelen-szagtalan, unalmas trió; legalábbis azokhoz a csapatokhoz képest, akikkel összekerülhettünk volna. Az Espanyol eredményeit is csak a kínai csatár miatt követem, mert kíváncsi vagyok mire megy Európában.

A továbbjutás szempontjából inkább nevezném kedvezőnek, mint sem. Olyan ~8 csoportra azt mondom semmi esély nem lenne; a H csoportot ahhoz a 4 csoporthoz tenném, ahol éppen lehet keresnivaló.

Barcelonában lesz az első meccs. Az Espanyol az Eibar és a Real Sociedad meccs között fogadja a Ferencvárost.

Idézetet írta: SPF Infó Dátum augusztus 30, 2019, 14:22:32
CSZKA Moszkva (orosz), PFC Ludogorec (bolgár), Espanyol (spanyol), Ferencvaros
Ez mekkora szivas tejoeg, a D, E, F, J vagy L sokkal jobb lett volna elvezeti szempontbol.

itt legalább van esély 1-2 pont megszerzésére, a többi csoportban viszont nem :ok:

Idézetet írta: butyi Dátum augusztus 30, 2019, 17:28:42
itt legalább van esély 1-2 pont megszerzésére, a többi csoportban viszont nem :ok:
Tovabbjutas nem lesz se igy, se ugy akkor meg mar inkabb essenek ki a Lazio/AS Roma vagy a ManUtd/Arsenal ellen...

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 30, 2019, 15:55:38
Szintén így látom, de ezt nem a továbbjutás szempontjából értem. Olyan színtelen-szagtalan, unalmas trió; legalábbis azokhoz a csapatokhoz képest, akikkel összekerülhettünk volna. Az Espanyol eredményeit is csak a kínai csatár miatt követem, mert kíváncsi vagyok mire megy Európában.

A továbbjutás szempontjából inkább nevezném kedvezőnek, mint sem. Olyan ~8 csoportra azt mondom semmi esély nem lenne; a H csoportot ahhoz a 4 csoporthoz tenném, ahol éppen lehet keresnivaló.

Detto, ha nem lenne magyar erdekeltseg, csak atfutnam az eredmenyeket/osszefoglalokat ebben a csoportban.
Halvany remenyt latni a tovabbjutasra, ez a CSZKA (sztem) gyengebb mint volt az elmult evekben, a Ludogoretsnek lassan magyarfobiaja van, de arra jo lehet hogy a tobbitol pontot lopjon. Az Espanyol lehet erdekes, ha nagyon beragadnak a bajnoksagban, talan dobjak az EL-t, bar a spanyoloknak sajnos nem szokasa. De a realitas a 3., esetleg a 4. hely, a bolgarok tuti vert isznak a Fradi ellen  :D

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum augusztus 30, 2019, 19:09:47
Mindenkinek van véleménye, jegeljétek már ezt a témát legalább az én meccsemig.

Mi a te meccsed és miért kell bármit is jegelni? :icon_confused:

Európa Liga (csoportkör) Tippjáték

50.000 Forint összdíjazású Európa Liga tippjáték indul csütörtöktől.  :topbet_125:

A csoportkör legjobb 3 tippelője pénznyereményben részesül az alábbiak szerint:

1.hely: 25 000 Forint
2.hely: 15 000 Forint
3.hely: 10 000 Forint

A nyereményeket Skrillen keresztül utaljuk.

A részvétel még most is: INGYENES;D


Foci Európa Liga - 1. Forduló - Szeptember 19.

Van egy tipped erre a fordulóra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a forduló legjobb tippelője pénznyereményben (10.000 Forint/forduló) részesülhet!


2019.09.19. 18:55

Frankfurt - Arsenal
3.5 gól felett
2,65
bet365

Az első csoportmeccsen belemehetnek egy adok-kapokba a felek, az Arsenal háza táján szemmel láthatóan vannak gondok a védelemben, David Luiz beépített ember üzemmódban hozza össze a tiziket, a 3 gól rendszerint megvan a meccseiken, igaz játszottak már a Spurs és a Pool ellen is, ami azért torzíthat kicsit. A Frankfurtból távozott ugyan Jovic, aki a gólokért volt felelős, de Pacienca vagy éppen Bas Dost ugyanúgy képes a góllövésre és Dost ha lehetőséget kap valószínűleg bizonyítani is akar, hogy stabil kezdővé válhasson. A 3 gól/meccs a hazaiaknál is megvolt az elmúlt meccseken, az Arsenal pedig rásegíthet, hogy ez a szám még emelkedjen is. A Frankfurt képes amúgy hektikus meccsekre, akár 0-0-ákra is, remélem ez a csütörtöki meccs nem ilyen lesz, és látunk 4 gólt a meccsen.

2019.09.19.     21:00   

Espanyol     -     Ferencvárosi TC

Tipp:Espanyol góljai 3,5 felett

Odds:5,5

Iroda:bet365

Indoklás: nincs egy szinten a 2 csapat. Szerintem hazai  pályán annyit fog rúgni az Espanyol amennyit csak bír.
a Fradi a 2. félidőre el fog fáradni és szerintem átjáróház lesz a védelem

2019.09.19.  21.00
Espanyol-Ferencváros
Teljes játékidő
Pontos győztes külömbség
Ferencváros legalább 2 gól
odss:26.00
unibet
        Indiklás:a focilabda gömbölyü,minden megtörténhet.Én reménykedem a fradiba.