Biztos tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Arra gondoltam, hogy mivel itt minden forumozó nem egymás ellen játszik, hanem épitő jellege is van, akkor meg lehet azt csinálni, hogy akinek van biztos tippje, azt kőzölje, és az argumentációt is, hogy szerinte miért biztos az a tipp.
Igy talán nem csak játszunk, hanem nyerünk is.
Nemde?

Biztos tipp nincsen először is, máskülönben ezt szoktuk csinálni majdnem minden egyes témában.

Azt tudom én is...
De...
Azért sokan vagyunk, akik mindig biztosak egy "nehéz" meccs végeredményébe.
S, hogy ezt leirjuk, és azzal eggyütt, hogy miért gondoljuk igy, akkor szerintem sokat tudunk segiteni egymásnak.
Legalábbis ez az én véleményem.(amivel persze lehet egyet is nemérteni)

1.pld

Modena-Bari 1, a szorzo 1,9

Mert a Bari 5 meccset X-t, és a Modena utolsó kettőben kikapott.

A teljes mértékű lehurrogás mellett- föleg akik profi fogadok- egy statisztikai alapú előre jelzést készitettem, és kiváncsi vagyok a véleményetekre.
Vettem a pariloto szombati mérközéseit, és kinéztem két meccset.
a 261-es mérközés Franfurt-Stuttgart. Visszamenüleg megnéztem ennek a sorszámnak az eredményeit, amik a következők: (félidő+végeredmény- idörendbeni sorrendbe). : 1/1, 1/1, x/2, 1/1, 2/2, x/1, 2/2. Ebböl azt következtetem, hogy az erednény a félidöben 1-es lesz (mivel már 3 hete nem volt 1-es) ,és a végeredmény az X, mert az nem volt 7 hete. Ennek a meccsnek a szorzója 14.
a másik meccs:274.  Manch. City-Reading (1/1 , 2/2, 1/1, 2/1, 2/2, 1/1, 2/x ). tippem az 2/x- szorzója 12,5.

Ezek lehetetlen tippek?

Te matematikával és valószínűségszámítással akarod kikövetkeztetni, hogy mik lesznek a mai Bundesliga eredmények? Ez nagyon aranyos :) :)  Figyu, a West Ham-Tottenham meccs 25 éve nem volt 2-2, akkor most elvileg az lesz nem? :D

Olyanoknak lenne jó ez a topic, akik még nem szánták el magukat saját napló írására (mint pl. én is), de egy-egy eseményt szívesen kielemeznének. Egyébként úgy látom, az aktív tagok inkább a saját naplóikban teszik közzé tippjeiket  :cya:

Sziasztok!
Ne haragudjatok,nem akarok beleszólni a nagyok dolgába,de szerintem biztos tipp csak akkor lehetséges ha csak magunk megérzésére szorítkozunk,és nem vesszük figyelembe hogy a másik mit mond.Mégegyszer ne haragudjatok azért amit írtam,de én ezt így érzem.
A lehetséges tippnél lehet figyelembe venni azt alehetőséget amit valamelyik másik fogadó ad a számunkra.

Idézetet írta: csipike Dátum április 05, 2008, 13:14:37
Sziasztok!
Ne haragudjatok,nem akarok beleszólni a nagyok dolgába,de szerintem biztos tipp csak akkor lehetséges ha csak magunk megérzésére szorítkozunk,és nem vesszük figyelembe hogy a másik mit mond.Mégegyszer ne haragudjatok azért amit írtam,de én ezt így érzem.
A lehetséges tippnél lehet figyelembe venni azt alehetőséget amit valamelyik másik fogadó ad a számunkra.

Sziasztok!

Én inkább a biztos tipp helyett az értékes fogadást keresem, tehát ha az adott esemény valószínűsége szorozva az érte kapható szorzóval nagyobb mint 1.
Ha valaki tud ilyen eseményt, tehát ha ennek értéke nagyobb mint 1, esetleg 1,1  , azt osszuk meg egymással.

Haver nem tudom meddig leszel itt, de a vak is látja hogy te csak reklámozni jöttél ide, ejnye-ejnye..  :nu: :)

akkor mehet a darálóba ez a hozzászólás is..  ;D
jó gyorsak vagytok.. gondolom válaszolok ide hogy még könnyebb legyen az intézés, de a ti villámkezetekhez nehezen tudok felérni.. :o