Napi tipp - Július 19.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája,
  2019.07.19. 21:00
Szenegál - Algéria
Tipp: felido x/végeredmény Szenegál
Odds: 6.1
Iroda: Unibet

Indok : Már egy kolega szépen leírta amit kell , Afrikában a szenegáli csapatban játszik a legtöbb europai top 5 bajnokságban játszó jatekos . Szerintem nehezen de befogja húzni a Szenegáli csapat

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 18, 2019, 21:03:03
2019.07.19. 10:00
Tenisz - ITF women Olomouc

Markova - Tayisiya Morderger
tipp: Markova
odds: 1,53
iroda: william hill

Egy kis hullámvölgyet leszámítva a mai napon is megoldotta a feladatát Markova. Hiába, a hazai pálya ennyit tesz, a nehéz pillanatokon is sokszor átlendíti a játékost. Olmützben már a negyeddöntőkre kerül sor, ahol a Morderger lányok közül Tayisiya lesz az ellenfél, aki éppen ikertestvérét tette lapátra a mai napon. Markova számára ez a mai éles meccs csak jól jött, míg ellenfele egy félig-meddig tesó által "átadott" két szettesből, nem belőve érkezik majd a pályára. Markova cseh földön nagyon jól hajt, s a májusi tucepii tornagyőzelem után most is valós esélye van egy torna döntőre, nem most fog megállni hazai közönség előtt a negyeddöntőben.
Nyertes (8.)  :ok:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 18, 2019, 07:25:00
FC Cincinnati - DC United
Tipp: x2
Odds: 1.53
Bet365

A fovarosiak jobb erokbol allnak, s a hullamvolgyuk ellenere pontot lopnak az FCC-tol.

Nyertes 1. (1-4)

Labdarúgás Skót ligakupa   2019.07.19   20:45

Motherwell    -    Morton

tipp: 2,5 gól felett

Odds:1,6

Iroda:bet365

Indoklás: szerintem hazai pályán a Motherwell simán megrughatja a 3 gólt.
osztálykülönbség is van a 2 csapat között.
és mikor a Morton játszott a Motherwell vendégeként még 1x sem tudtak nyerni, sőt gólt sem rúgtak.
szerintem 3:0 lesz a meccs

Labdarúgás, Írország, 1. osztály
2019.07.19. 20:45
Athlone-Shelbourne
Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 1,60
Iroda: Bet365

A 8. helyezett fogadja az éllovast. 28 pont van közöttük, és ha komolyan gondolja a shelbourne a feljutást, ezt a meccset be kell húzni. Otthon 10 meccsen 24 gólt kapott az athlone, de rúgott azért 14 gólt mellé. Véleményem szerintem 2-3 gólt berámol a vendégcsapat, de egyet kapnak is. Tippem: 1-3

Labdarúgás, Osztrák Kupa
2019.07.19. 17:30

USK Anif - Sturm Graz

Tipp: 2.5 gól felett, legalább 7 szöglet a mérkőzésen és a Sturm mindkét félidőben betalál (fogadáskészítő)
Odds: 1.50
Iroda: Bet365

A harmadosztály bronzérmese fogadja az első osztály ötödik helyezettjét a kupa 1.fordulójában. Az Osztrák kupa lebonyolításának köszönhetően igen gólgazdag mérkőzések is előfordulnak, lévén, hogy a legjobbak is pályára lépnek már ilyen korán. A Sturm szerintem végigtámadja a mérkőzést, és legalább 3 rúgott góllal megnyeri a mérkőzést.

Labdarugás, Svájc
2019.07.19. 20:09
Sion- Bazel
Tipp: hazai csapat mindkétfélidőben szerez gólt.
Odds: 5,40
Unibet

Tenisz, ITF-Berekeley
2019.07.19. 20:30
Dolehide-Vickery
Tipp: Pontos eredmény: 1-2 Vickery
Odds: 5,50
Iroda: bet365

Indoklás: Az US-Open kvalikifációs helyekért nagy a harc így egy 60 000$ össdíjazású tornán is nagy harc várható a nagyon fontos ranglistapontok megszerzéséért. Két haza versenyző, mindkettő nagyon agresszív, támadó tenisszel. Hullámzó meccs várható, egyik játékos sem képes 2 szetten keresztül nyerőkre váltani a dominanciáját. Viszont a döntő szettben a tapasztalat mindenképpen Sachia Vickery mellett dönthet, ha eljutnak odáig. A korábbi TOP-100-as amerikai játékos győzelmét várom 3 szettben.

#23 július 19, 2019, 16:28:35, kjeno
Csak így tovább! Szép munka.
Ez Titti-nek szólt.

Labdarúgás

Dinamo Zagreb-Lokomotiva Zagreb
1.f.i pontos eredménye 2-0
5.5
William Hill

A múlt héten néhány bajnokság már beindult, de ma már a horvátoknál is útjára indul a labda. Városi meccs, amelyen a Dinamo az abszolút favorit. A hazaiak a múlt héten begyűjtötték a Szuperkupát, s gőzerővel készülnek a BL-re.
A Lokomotívval nem tudom mi lehet, a csapat egyetlen egy felkészülési meccset sem nyertek. Ma sem lehet sok keresnivalójuk.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 19, 2019, 14:55:05
Labdarúgás, Osztrák Kupa
2019.07.19. 17:30

USK Anif - Sturm Graz

Tipp: 2.5 gól felett, legalább 7 szöglet a mérkőzésen és a Sturm mindkét félidőben betalál (fogadáskészítő)
Odds: 1.50
Iroda: Bet365

A harmadosztály bronzérmese fogadja az első osztály ötödik helyezettjét a kupa 1.fordulójában. Az Osztrák kupa lebonyolításának köszönhetően igen gólgazdag mérkőzések is előfordulnak, lévén, hogy a legjobbak is pályára lépnek már ilyen korán. A Sturm szerintem végigtámadja a mérkőzést, és legalább 3 rúgott góllal megnyeri a mérkőzést.

NYERTES

Idézetet írta: firgabácsi Dátum július 19, 2019, 00:33:51
kézilabda U19 női EB 2019.07.19 18:00

U19Magyarország - U19Oroszország
tipp: over 51.5
odds: 1.55
iroda: tippmixpro

Elődöntő így a tét miatt mehet el esetleg, ha nagyon feszült, pontatlan mindkét fél. Egyébként az oroszok futós, gyors csapat és nem állnak hadilábon a góllövéssel. Eddig minden meccsükön 30 gólt dobtak vagy a fölött ezen az EB-n.
Mi meg a torna legnagyobb esélyeseinek vagyunk kikiáltva és mi is elég jól támadunk. Volt az oroszokkal egy felkészülési meccsünk is májusban amiből nagyon nagy következtetéseket nem szabad levonni, de azért az mégis csak egy 60 gól feletti meccs volt.

NYERTES (7)

Játékon kívül:

Kutya legyek, ha Szenegál ma nem lő gólt büntetőből  :D


Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 19, 2019, 18:17:48
Labdarúgás

Dinamo Zagreb-Lokomotiva Zagreb
1.f.i pontos eredménye 2-0
5.5
William Hill

A múlt héten néhány bajnokság már beindult, de ma már a horvátoknál is útjára indul a labda. Városi meccs, amelyen a Dinamo az abszolút favorit. A hazaiak a múlt héten begyűjtötték a Szuperkupát, s gőzerővel készülnek a BL-re.
A Lokomotívval nem tudom mi lehet, a csapat egyetlen egy felkészülési meccset sem nyertek. Ma sem lehet sok keresnivalójuk.

NYERTES

Idézetet írta: Bucak77 Dátum július 19, 2019, 14:39:35
Labdarúgás, Írország, 1. osztály
2019.07.19. 20:45
Athlone-Shelbourne
Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 1,60
Iroda: Bet365

A 8. helyezett fogadja az éllovast. 28 pont van közöttük, és ha komolyan gondolja a shelbourne a feljutást, ezt a meccset be kell húzni. Otthon 10 meccsen 24 gólt kapott az athlone, de rúgott azért 14 gólt mellé. Véleményem szerintem 2-3 gólt berámol a vendégcsapat, de egyet kapnak is. Tippem: 1-3

Nyertes