Napi tipp - Július 28.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Július 28.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


F1-Német nagydíj
Tipp: Helyezett pilóták száma  17,5 alatt @ 1.72 (bet365)

Az idei szezon nem a kiesésekről szól. Igazából semmiről sem szól, csak a Merci dominanciáról. Ha semmi sem jön közbe, most is Merci 1-2 lesz.
Viszont ahogy nézem, akár esőre is jó esély van egész hétvégén, tehát most hiába van meleg, lehet esős futam belőle. De ha nem lesz eső, akkor is lazán kieshet három versenyző.

Holloway-Edgar
Küzdősportok- UFC
Kezdés: 04:00
Tipp: Nem megy végig a küzdelem
Odds: 1,50
bet365

Super League - 28 Jul 2019, 13:35
Guangzhou Evergrande - Beijing Renhe
Guangzhou Evergrande góljai - Felett 4.5
@3.75
bet365

A kínai élvonalban háromszereplős a bajnoki harc, viszont ma ismét óriási ziccer maradt ki, hiszen a Beijing Gouan második vereségét szenvedte el egymás után. A Shanghai SIPG és az Guanghzou Evergrande lépéselőnybe kerülhet és ezt a nem szabad elmulasztani. A Renhe személyében egy verhető ellenfelet kapnak, a tabella utolsó helyét foglalják el. Ha az első, második gól nem húzodik nagyon el, könnyen nyílhat a zsák Paulinhoéknak.

ufc
Alexis Davis v Viviane Araujo
tipp: 2
odds: 1,53
bet365

A kanadai nagy küzdő, meccsei gyakran mennek el pontozásig, de mostanában nem sok sikere volt a szervezetben. Vivi pár gálával ezelőtt, győzelemmel debütált Rióban egy honfitársa ellen. Úgy gondolom, hogy itt az idő felépíteni a Dél-amerikait.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 27, 2019, 20:18:13
ufc
Alexis Davis v Viviane Araujo
tipp: 2
odds: 1,53
bet365

A kanadai nagy küzdő, meccsei gyakran mennek el pontozásig, de mostanában nem sok sikere volt a szervezetben. Vivi pár gálával ezelőtt, győzelemmel debütált Rióban egy honfitársa ellen. Úgy gondolom, hogy itt az idő felépíteni a Dél-amerikait.

Nyertes

Motorsport, Formula-1, Futam
2019.07.28. 15:10
Tipp: Vettel 6. vagy rosszabb helyen végez
Odds: 1,57
Iroda: Bet365

Tegnap megint beletojtak a palacsintába a ferrarinál, mindkét pilótájuk időmérőjét műszaki gondok miatt elrontották. Vettel járt rosszabbul aki a 20. helyről indulhat, annyi segíthet neki hogy ma várható eső. Viszont a ferrari nem tudom mit csinál a futamon, 23-24 fok nem éppen kedvez nekik, silverstoneban is az időmérős tempó megvolt, de a futamon szenvedtek a 19 fokban. Vettel finoman szólva nincs csúcsformában, ha ma 6. helynél előrébb végez azt csak a szerencsének köszönheti, önerőből képtelenség ennyit feljönni, főleg ha elmarad az eső.

Idézetet írta: Bucak77 Dátum július 28, 2019, 08:33:14
Motorsport, Formula-1, Futam
2019.07.28. 15:10
Tipp: Vettel 6. vagy rosszabb helyen végez
Odds: 1,57
Iroda: Bet365

Tegnap megint beletojtak a palacsintába a ferrarinál, mindkét pilótájuk időmérőjét műszaki gondok miatt elrontották. Vettel járt rosszabbul aki a 20. helyről indulhat, annyi segíthet neki hogy ma várható eső. Viszont a ferrari nem tudom mit csinál a futamon, 23-24 fok nem éppen kedvez nekik, silverstoneban is az időmérős tempó megvolt, de a futamon szenvedtek a 19 fokban. Vettel finoman szólva nincs csúcsformában, ha ma 6. helynél előrébb végez azt csak a szerencsének köszönheti, önerőből képtelenség ennyit feljönni, főleg ha elmarad az eső.

Lemaradt: Német nagydíj  :D

Guangzhou Evergrande - Beijing Renhe
Elkeson min 2 golt szerez
3.1
william hill

Igazabol erre a meccsre a bunteto opciot kerestem, de "termeszetesen" a nagyobb irodaknal nincs, pedig a sereghajto utolso 5 meccsen negyszer is volt tizi. Viszont ebbol kiindulva szuletett a tipp, Elkeson ugyanis a pontrugo Cannavaro csapatanal, es egyebkent is a liga egyik legtermekenyebb csatara. Az Evergrandeba valo visszaterese ota minden SL meccsen golt szerzett, legutobb harmat is, ennel jobb eselye pedig aligha lesz egy ujabb triplat rugni. 

2019.07.28. 12:00

Tenisz - ATP Hamburg döntő
Rublev - Basilashvili
tipp: Basilashvili +3,5 game (handicap)
odds: 1,526
office: pinnacle

A cimvédő grúz Basilashvili elérte a célját és ismételten fináléba jutott Hamburgban. Zverev ellen egy már megnyert mérkőzést engedett ki majdnem a kezéből, de a szíve előre vitte és csak legyőzte a németek első számú játékosát. Ez a nagy küzdés a döntőben is sokat érhet, ahol kissé meglepve az orosz Rublevet hozták ki favoritnak. Rublev nagy hetet ment, ám tegnap alaposan beragadt a rajtnál és ugyan nyert, de ebben a spanyol Carreno Busta összezuhanása is közrejátszott. Basilashvili ilyen kollapszist nem szokott bemutatni. Minimum egy szoros küzdelmet várok, de nálam a grúz alapból esélyes, a 3,5 game hendire támaszkodva erős tipp nálam a címvédést megcélző kaukázusi.

Labdarúgás: VILÁG: Barátságos mérkőzés
2019.07.28.  14:30
Feyenoord  - Southampton
Tipp: gólok száma  2.5 felett
Odds: 1.66
Iroda: Unibet

Mindkét alakulat beindult a gólgyártásba barátságos mérkőzéséken.  2015-ben játszottak egymással , akkor is felkészülésin, és a három találat megszületett ugyanúgy. Most sem látok semmi akadályát ennek. A negyven fokban nem tapad a gyepre a labda,

 Soccer » Belgium » Jupiler League »
Anderlecht - Oostende
28 Jul 2019, 14:30
tipp: 4,5 over
odds: 4,75
iroda: unibet

indok:
tavaly  5:2t játszottak, ami nem mérvadó szignifikánsan. Oostende 1-1 gólt túgott az utolsó elokészultiken, a hazaiak a dupláját. Nyitómeccsnek ránézésre 4-1 es véget várok. 

Labdarúgás, Kínai Szuperliga
2019.07.28. 13:35

Guangzhou Evergrande - Beijing Renhe

Tipp: Lesz öngól a mérkőzésen
Odds: 7.00
Iroda: Bet365

A hazai csapat egyre jobb formába lendül, sikerült átvenni a vezetést is a tabellán. A vendégek az utolsó helyen állnak, legutóbbi 7 mérkőzésüket elvesztették. Az önbizalomtól duzzadó Guangzhou szerintem bátran lövöldözni fog távolról, ami több megpattanó lövéssel járhat, remélem azért egy a hálóban köt ki.

Motorsport, Formula-1, Futam
2019.07.28. 15:10
Tipp: Mindkét autó pontszerző helyen végez; Haas: NEM
Odds: 1,57
Iroda: Bet365

A Magnussen-Grosjean páros idén összesen egyszer, a Spanyol nagydíjon hozta össze azt a bravúrt, hogy mind a két autóval pontot szereztek. Sőt, a mindkét autóval való célba érés is az idei 10 futamon csak 5x jött össze. Ugyan nem kezdik rossz helyről a futamot, de a tapasztalatok alapján már a rajtnál pozíciót fognak veszíteni, továbbá az időjárás és a sport technikai jellege is keresztbe tehet a csapatnak (nem beszélve Grosjean egy esetleges ámokfutásáról).

Labdarúgás, barátságos mérkőzés
NK Medimurje C. - Hévíz (2019.07.28., 18:00)
tipp: over 2.5 gól
odds: 2.00
iroda: bet365

A horvát második vonalban szereplő, a legutóbbi szezont az utolsók között záró Cakovec, az elmúlt idényben a Zala megyei bajnokságot veretlenül nyerő hévízi együttest látja vendégül.
Ekkora oddson, két alacsonyabb osztályú csapat felkészülési meccsén az "overt" nem tudom otthagyni.