Napi tipp - Július 30.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Július 30.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Valletta v FTC
Tipp: 2
1.61
Bet365

Az odavago megmutatta a ket csapat kozotti kulonbseget. A Fradi Bulgaria utan Maltat is beveszi.

Soccer » Europe » Champions League »
Basel (Sui) - PSV (Ned)
30 Jul 2019, 20:00
tipp: 4,5 over
odds:4,8
iroda:unibet

Labdarugás, Finnország
2019.07.30 17:30
ampereen Ilves II - KäPa
tipp: 2,5 gól felett
odds: 1,55
unibet

Labdarúgás     EL selejtező     2019.07.30.     18:00

KF Feronikeli (Kos)     -     Slovan Bratislava (Svk)

Tipp: Vendég

Odds:1,60

Iroda: bet365

Indoklás: Az odavágón egy szerény 2:1-es győzelmet aratott a Slovan.
ez rossz eredmény hisz egy 1:0-ás hazai győzelem a Slovan kiesését jelentené.
azt gondolom hogy mivel jóval erősebb csapat a Slovan mint az aktuális ellenfele így szerintem már az első félidőben le fogja zárni a továbbjutás kérdését.

Audi Cup, 18:00
Real Madrid - Tottenham
Tottenham
3.2
bet365

Mar Zidane visszateresenek pillanataban ugy voltam vele, hogy ezzel mindenki csak bukni fog, es egyre inkabb ugy nez ki, hogy sajnos igazam lesz. A kapuskerdest, Bale es James ugyet is borzaszto rosszul kezeli Zizou, arrol nem is beszelve hogy mindrol eleve o tehet. Az igazolasokat is a kezebe vette, de azok sem haladnak tul jol, Hazardon kivul eddig nem erkezett kesz klasszis jatekos, a nyomoronc Pogbat viszont annak szamitja, es o meg be is futhat. A legnagyobb hibaja, hogy a kotelezonek tuno verfrissitest sem huzza meg (pedig van mar egy rakas fiatal, akik helyettesithetnek a jollakott sztarokat), gyakorlatilag a 3 eve atvett csapattal akar iden is harcba indulni, - CR + Hazard, a kezdot figyelembe veve az uj fiukban nem bizik. Raadasul egymas utan serulnek le a jatekosok, a Ticotol kapott hetes pedig megmutatta, nagy baj van a fejekkel. A Spurs sem brillirozik a nyaron, de legalabb mar tudtak nyerni egy meccset, es ket nappal korabban jottek el Azsiabol, tobb idejuk volt mint kipakolni a borondot, akar ez is szamithat. Az x2-t eleg biztosnak erzem, a Barca bajnoki cimet pedig ajendeknak.

Labdarúgás: VILÁG: Barátságos mérkőzés
2019.07.30.  10:30
Azuqueca   - Alcorcon B
Tipp: gólok száma  2.5 felett
Odds: 2.00
Iroda: bet365

A két alacsony osztályú spanyol csapat  Tercera Division különböző szekciójában tartózkodik. Nagyon jó szorzót kapunk két és fél fölé. Az időpont  nagyon korai, és ilyenkor becsúsznak a gólok. Ebben az osztályban egyébként is több gól születik, mint a felsőbb régiókban.

PSG-Sydney FC
3.5 gól felett
1.57
bet365

2019.07.30. 15:30

Tenisz - ITF women Dublin
Robbe - Pulchartova
tipp: Robbe első adogató játékában kell breaklabdát hárítania? ---» NEM
odds: 1,53
office: bet365

Robbe az egyik legígéretesebb fiatal játékos Európában, aki kemény pályán érvényesíti agresszív játékstílusát. Nem az a bealvós típus. Rendre nagy intenzitással kezdi a mérkőzéseit. Ellenfele az ezen a szinten is gyenge eredménysorral rendelkezőcseh Poulchartova lesz. Ha a francia lány a megszokottakhoz hasonlóan játszik akkor nem csak az első gameben nem kell break labdát hárítania, hanem az első szettben sem.
(A mérkőzésnél a játék piacoknál található ez a fogadástípus a bet365 -ön)

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 30, 2019, 10:02:26
2019.07.30. 15:30

Tenisz - ITF women Dublin
Robbe - Pulchartova
tipp: Robbe első adogató játékában kell breaklabdát hárítania? ---» NEM
odds: 1,53
office: bet365

Robbe az egyik legígéretesebb fiatal játékos Európában, aki kemény pályán érvényesíti agresszív játékstílusát. Nem az a bealvós típus. Rendre nagy intenzitással kezdi a mérkőzéseit. Ellenfele az ezen a szinten is gyenge eredménysorral rendelkezőcseh Poulchartova lesz. Ha a francia lány a megszokottakhoz hasonlóan játszik akkor nem csak az első gameben nem kell break labdát hárítania, hanem az első szettben sem.
(A mérkőzésnél a játék piacoknál található ez a fogadástípus a bet365 -ön)

Basszus sehol nem találom, de lehet én vagyok vakegér...  ??? :D

Labdarúgás    Germany - Oberliga Bayern Nord
2019.07.30.      19:00
Seligenporten - Bayern Hof.

tipp.4,5 gól felett
odds:5,0
unibet

A 2 csapat eddigi mérkőzésein változó gólarányu eredmények születtek.A hazai csapat jó formában van utóbbi 4 mérkőzését megnyerte mig a vendégek csak egyet.Szerintem több gólos mérkőzés lesz a mai.A tippem:4,5 gól felett.

Labdarúgás, Audi Kupa, 2019.07.30. 20:30
Bayern München - Fenerbahce
Tipp: HT/FT: 1/1
Odds: 1.53
Iroda: Unibet

Labdarúgás / Barátságos meccsek   2019.07.30. 20:00
Norwich - Atalanta
Tipp: 4,5 gól felett
Odds: 4,20
Iroda: unibet
Indoklás: a két csapat igen gólgazdag meccseket játszik, előző idényben gólátlaguk 3 fölött volt. A nyári felkészülési meccseik alatt is bőven potyogtak a gólok, szerintem megvan az esély, hogy most is kinyíljon a gólzsák.

Sziasztok!

Időpont: 2019.07.30. (19) óra
Esemény:Foci Német liga 3 bajnokság (Kaiserslautern - Ingolstadt)
Tipp: Több mint (2.5) gól
Odds: 1.75
Iroda: Tippmix
Indoklás:

Szebb időket is megélt Kaiserslautern most igazi jó formában és cél a liga 2 be való felkerülés!

Ingolstadt kettő győzelemmel kezdte a bajnokságot és szintén cél a liga 2 be való kerülés!

Mindkettő csapat több gólos mérkőzést játszott amire ma is van esély!

Idézetet írta: zsivany20 Dátum július 30, 2019, 11:23:57
Basszus sehol nem találom, de lehet én vagyok vakegér...  ??? :D

Játékosnál nézd. Már csak 1.40 el adják.