December 07, 2019, 12:26:28 pm CET

Szerző Téma: Napi tipp - Augusztus 7.  (Megtekintve 652 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SPF Infó

Napi tipp - Augusztus 7.
« Dátum: Augusztus 06, 2019, 06:36:57 am CEST »
Napi tipp - Augusztus 7.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!

Nem elérhető firgabácsi

Re:Napi tipp - Augusztus 7.
« Válasz #1 Dátum: Augusztus 06, 2019, 17:38:04 pm CEST »
foci NB2

Budafok - Szolnok 2019.08.07 19:30
tipp: 1
odds: 1.70
iroda: tippmixpro

Csizmadia viszonylag jól összerakta ezt a Budafokot, volt pár jobb igazolásuk, nagy terveik nemigen lehetnek, de a középmezőnyben megállnak a végén szerintem. Első fordulóban volt egy önbizalomnövelő győzelmük Szegeden, ekkora különbség nem volt persze, a Szegednek is voltak helyzetei, két 11-est kapott az elején a Budafok, ezzel lényegében lezárta a meccset. ezzel együtt egységes, szervezett csapatnak néz ki a Budafok.
A Szolnok most jutott vissza, volt pár igazolásuk, meg elől ott van a veterán gólvágó Simon, de volt szerencsém látni a nyitófordulóban őket. Nagyon nyögvenyelősen, kiegyenlített meccsen nyertek 2-1-re egy félig juniorokkal felálló, elég gyenge, felkészületlen Vác ellen. A Vác sokáig azt sem tudta ugye, hogy elindulhat-e az NB2-ben.
Eléggé NB3 szagú volt nekem ahogy a Szolnok játszott, alacsony színvonalat, nem sok elképzelést láttam, szóval otthon a Budafok ha nehezen is de érvényesítheti a papírformát.

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Coutinho

« Válasz #2 Dátum: Augusztus 06, 2019, 19:45:27 pm CEST »
Tenisz, ATP Montreal
00:30

Nikolaz Basilashvili - Jan Lennard Struff
Tipp: összesített szettek - 3 szett
Odds: 2,50
Iroda: bet365

Basilashvili a múlt héten 500-as tornát nyert Hamburgban, mégpedig egy kifejezetten meggyőző játékkal. Struff hasonlóan meggyőző volt az első fordulóban, Tsongát verte 6-2, 6-2-re. Papíron esélyesebb a német, talán a Tsonga elleni győzelem is közrejátszik, mivel én nagyjából egyforma oddsokat adtam volna a meccsre. Szoros összecsapást várok, véleményem szerint 3 szettben fog eldőlni a találkozó. Tipp: 2-1 Basilashvili javára.

Nem elérhető prigioni1

« Válasz #3 Dátum: Augusztus 06, 2019, 21:26:35 pm CEST »
Tenisz ATP

Basilashvili-Struff
pontos eredmény 1-2
4.00
bet365

A grúz majd' másfél hete tornát nyert salakon, de a kemény pályán sem jön zavarba. Hajnalban Lajovicot intézte el, de szerintem eddig tartott az "út". Struff tükörsimán nyert Tsonga ellen, 13 bréklabdából 4 kihasználása is elég  volt a sikerhez. Eddigi két egymás elleni meccsükön nem volt döntő szett, most azt várom, és német győzelmet.

RedMunchen.

« Válasz #4 Dátum: Augusztus 07, 2019, 05:51:32 am CEST »
Basel v LASK
Tipp: 1. csapat 1.5 gol felett
1.61
Bet365

A PSV jobb csapat, mint az osztrak garda, nem kerdes, h a sogorok csapatat is golokkal terhhelik.

Nem elérhető chabialonso

« Válasz #5 Dátum: Augusztus 07, 2019, 06:41:38 am CEST »
Labdarúgás: VILÁG: Barátságos mérkőzés
2019.08.07.  19:00
Salzburg - Real Madrid
Tipp: gólok száma 5.5 felett
Odds: 5.20
Iroda: Unibet

Ez a két csapat első találkozása egymással. A Real gól gazdag mérkőzéseket játszott az AUDI kupában, és felkészülési meccseken is. Real Madrid   -Fenerbahce 5 : 3 legutóbb. A gólzápor a Salzburgtól sem idegen. Egy hete  barátságos találkozójának eredménye: Salzburg-Chelsea 3 : 5.  Ma is hasonlóra számítok.

Nem elérhető Coutinho

« Válasz #6 Dátum: Augusztus 07, 2019, 08:12:01 am CEST »
Tenisz, ATP Montreal
00:30

Nikolaz Basilashvili - Jan Lennard Struff
Tipp: összesített szettek - 3 szett
Odds: 2,50
Iroda: bet365

Basilashvili a múlt héten 500-as tornát nyert Hamburgban, mégpedig egy kifejezetten meggyőző játékkal. Struff hasonlóan meggyőző volt az első fordulóban, Tsongát verte 6-2, 6-2-re. Papíron esélyesebb a német, talán a Tsonga elleni győzelem is közrejátszik, mivel én nagyjából egyforma oddsokat adtam volna a meccsre. Szoros összecsapást várok, véleményem szerint 3 szettben fog eldőlni a találkozó. Tipp: 2-1 Basilashvili javára.

NYERTES
2-1

Sportfogadas.org

Ajánlat
« Válasz #6 Dátum: Augusztus 07, 2019, 08:12:01 am CEST »
Szeretnél online fogadni?

Amennyiben megbízható helyen szeretnél játszani, akkor ajánljuk, hogy nézd át az általunk javasolt online fogadóirodákat tartalmazó listát.

Nem elérhető flamman

« Válasz #7 Dátum: Augusztus 07, 2019, 08:33:23 am CEST »
Hokimeccs 11:00
Avto U20-Szputnyik U20
Vendégcsapat góljai 1. harmadban 0,5 fölött
Odds: 2,00
bet365

A 2 csapat egymással is, másokkal is gólgazdag mérkőzéseket szokott játszani, igaz, egymás elleniben többnyire a hazaiak nyernek (volt 10-1 illetve 11-2 is...), de reményeim szerint a vendégek is betalálnak már az elején is. Utóbbi felkészülési meccseken ez többnyire sikerült.

Nem elérhető zsivany20

« Válasz #8 Dátum: Augusztus 07, 2019, 09:56:17 am CEST »
foci NB2

Budafok - Szolnok 2019.08.07 19:30
tipp: 1
odds: 1.70
iroda: tippmixpro

Csizmadia viszonylag jól összerakta ezt a Budafokot, volt pár jobb igazolásuk, nagy terveik nemigen lehetnek, de a középmezőnyben megállnak a végén szerintem. Első fordulóban volt egy önbizalomnövelő győzelmük Szegeden, ekkora különbség nem volt persze, a Szegednek is voltak helyzetei, két 11-est kapott az elején a Budafok, ezzel lényegében lezárta a meccset. ezzel együtt egységes, szervezett csapatnak néz ki a Budafok.
A Szolnok most jutott vissza, volt pár igazolásuk, meg elől ott van a veterán gólvágó Simon, de volt szerencsém látni a nyitófordulóban őket. Nagyon nyögvenyelősen, kiegyenlített meccsen nyertek 2-1-re egy félig juniorokkal felálló, elég gyenge, felkészületlen Vác ellen. A Vác sokáig azt sem tudta ugye, hogy elindulhat-e az NB2-ben.
Eléggé NB3 szagú volt nekem ahogy a Szolnok játszott, alacsony színvonalat, nem sok elképzelést láttam, szóval otthon a Budafok ha nehezen is de érvényesítheti a papírformát.

Hogy ne lehessen belekötni a részletekbe sem, a Budafok vasárnap Gyulán verte 3-0-ra a Szeged-et. Ők majd csak szeptembertől költöznek vissza Szegedre, a várva várt, újonnan elkészült kis stadionjukba.  ;)  Egyébként a lényegi részével egyetértek! Szépen esik is az odds...

Nem elérhető afrikailajos

« Válasz #9 Dátum: Augusztus 07, 2019, 10:03:57 am CEST »
tenisz,  19:30, Montreal - Masters, 2. round, hard
Medvedev Daniil    - Edmund Kyle
tipp: Medvedev
odds: 1,50
iroda: bet365

Nem elérhető alexthebest

« Válasz #10 Dátum: Augusztus 07, 2019, 10:19:27 am CEST »
Red Bull Salzburg - Real Madrid
3,5 gol felett
1.72
bet365

A Salzburgnal biztos sok Red Bullt isznak, 3-4 naponta toljak a meccseket, mintha muszaj lenne. A bajnokik koze beillesztett baratsagos meccsekre sem sporolnak, legalabb egy felidot minden alapember kap, igy volt ez a Chelsea ellen (3-5), es mivel Szoboszlai is nagyon emlegette/varta a kovetkezo "rangadot", alighanem igy lesz a Real ellen is. A spanyoloknal tovabbra is nagy a kaosz, olyan rohadt jol sikerult az erosites hogy a vedelem tovabbra is atjarohaz, de elol van annyi remek kepssegu tamado (ha nem is elhizott Hazard) hogy ezt tudjak valamelyest kompenzalni. A nyari felkeszulesi meccseken egyedul a massziv Spurs ellen nem hoztak ossze legalabb negy golos meccset, volt itt nyolc es tiz dugo is. Ket tamado felfogasu csapat, baratsagos meccs, sztem alap hogy golfesztival lesz.

Nem elérhető oakland23

« Válasz #11 Dátum: Augusztus 07, 2019, 10:59:20 am CEST »
Szabadka-Anenii
13:00
Labdarúgás, női BL-selejtező

Tipp: első félidő eredménye 6-0 @ 23.00 (bet365)

Szerb-moldáv párharc. A selejtezőkben a közelmúlt éveiben a moldáv bajnok rendre bucira van verve. A Szabadkánál vannak amerikai légiósok is dögivel, szóval félidőre nagy különbég várható. Én a 7-0-t és 8-0-t, meg az 5-0-t is húzom, de úgy kb a 6-0 a realitás, moldáv góltól nem hiszem, hogy tartani kell, felezőt sem szokták átlépni picit jobb csapatok ellen

Nem elérhető BvB_09

« Válasz #12 Dátum: Augusztus 07, 2019, 11:21:24 am CEST »
Labdarúgás, BL-selejtező
2019.08.07. 20:00

CFR Cluj - Celtic

Tipp: Cluj kap lapot, Celtic rúg gólt (fogadáskészítő)
Odds: 1.53
Iroda: Bet365

Nagyon jó formában van mind a két csapat, a Kolozsvár hét, a Celtic tizenegy meccs óta veretlen. Remélem nem egy 0-0, eseménytelen első mérkőzéssel rukkolnak elő a csapatok, ahol legalább egy hazai sárgára és skót gólra számítok.

Nem elérhető zotao

« Válasz #13 Dátum: Augusztus 07, 2019, 11:24:42 am CEST »
Labdarúgás   Denmark - Landspokal Cup
2019.08.07.       18:00
OKS Odense - Sydvest

tipp:x
odds:6,5
unibet

A 2 csapat eddig még nem találkozott egymással a pályán.A bookmaker-ek a vendég Sydvest-et tartják a főbb esélyesnek de utóbbi 5 mérkőzésükből 3-at veszitettek igy nincsenek jó formában.A kupa meccseken mindig motiváltabb a gyengébb csapat.A tippem:döntetlen.

Nem elérhető flamman

« Válasz #14 Dátum: Augusztus 07, 2019, 11:28:44 am CEST »
Hokimeccs 11:00
Avto U20-Szputnyik U20
Vendégcsapat góljai 1. harmadban 0,5 fölött
Odds: 2,00
bet365

A 2 csapat egymással is, másokkal is gólgazdag mérkőzéseket szokott játszani, igaz, egymás elleniben többnyire a hazaiak nyernek (volt 10-1 illetve 11-2 is...), de reményeim szerint a vendégek is betalálnak már az elején is. Utóbbi felkészülési meccseken ez többnyire sikerült.

NYERTES

Sportfogadas.org

Neked ajánljuk
« Válasz #14 Dátum: Augusztus 07, 2019, 11:28:44 am CEST »