Napi tipp - Augusztus 12.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Augusztus 12.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Labdarúgás:  BOLÍVIA: Division Profesional
2019.08.12.  01:30
Blooming - Bolivar
Tipp: gólok száma az első félidőben : 1.5 felett
Odds: 2.25
Iroda: bet365

A két egyik legerősebb gólszóró bolíviai csapat találkozik egymással. Gyakoriak repertoárjukban a hat-hét-nyolc gólos partik is. Meccseiken egymás ellen a  három legutóbbin  született már az első félidőben két találat. Ezen is ezt várom.

#2 augusztus 12, 2019, 11:25:43, Assassin
Tenisz, WTA Cincinnati, 2019. 08. 12, 16:00

Anett Kontaveit - Angelique Kerber
Tipp: Fogadás szettre - 0-2


Odds: 2,25
Iroda: Bet365

Indoklás: Kerber az utóbbi időben elég hektikus formát mutat. A két Grand Slamon (Roland Garros, Wimbledon) korai búcsúk, míg a felvezető tornákon figyelemreméltó eredményeket ér el (Eastburne-t meg is nyeri.)

Ellenfele ezúttal egy fiatal tehetség: az észt lány néhány hete már Sharapova skalpját is begyűjtötte. Mégis úgy érzem, ez sima meccs lesz: éppen itt az ideje, hogy Kerber kicsit összekapja magát.


Holnap játsszák.

NB2 foci

Békéscsaba - Vasas 2019.08.12 20:00
tipp: 2
odds: 2.40
iroda: betfair

Igazából én egy DNB2-t tettem rá kombiba még korábban, de ide ezt írom. A Vasas állomány alapján feljuthat, ha annyira nem is erősek mint az ember hinné, azért főleg a támadószekció nagyon komoly ehhez a ligához. Ez meg is látszott legutóbb, mikor a Soroksár ellen beindultak és 0-2-ről 5-2-re nyertek.
Sajnos a védelmük is gólképes eddig fordított irányba, ideje lesz most már összekapni magukat. Rosszul rajtoltak Dorogon, a Sori ellen is nagyon rosszul kezdtek, de ha hozzák azt támadásban amit tudnak akkor elvileg legalább egy góllal többet lőhetnek mint a Bcsaba.
A Békéscsaba jelentősen gyengült előző szezonhoz képest, lényegében eladták a legjobb 5-6 játékosukat ( vagy kölcsönből vissza kellett menniük ) és nem nagyon igazoltak hasonló kaliberű embereket. Elment többek között Szatmári, Urbin és Viczián, a tavalyi  három legjobb góllövőjük,
és velük 34 gól.
Barcikán nyertek egy gyenge formában futballozó hazai csapat ellen, úgy hogy kaptak két vitatható 11-est Barcika vezetés után.
Itt a hazai pálya előnye náluk van, de szerintem inkább azon múlik majd a Vasas odateszi a magát rendesen, ha igen akkor jó esélye van nyerni mert minőségi különbség lehet köztük ebben a szezonban. A Vasas az 1-5 hely bármelyikét megszerezheti, a Bcsaba viszont középmezőnynél nem nagyon pályázhat jobbra ezzel a kerettel és költségvetéssel.

Rostov-Krylia Sovetov
G/G és Döntetlen
Odds:5.5
Bet365

A Rostov masszív kis csapat,otthon bárkire veszélyes, elvileg ma is esélyesek,de még sem tartják otthon a pontokat.Egy egy gól jön mindkét oldalon.

Labdarúgás  Lithuania - A-Lyga
2019.08.12.     17:00
FK Panevezys - Palanga

tipp:2,5 gól felett
odds:1,57
bet365

A 2 csapat eddigi legutóbbi 10 találkozóján 7-szer lőttek 2,5 gól felett.Az FK Panevezys 5-ből 3-at nyert legutóbbi 5 mérkőzéséből mig a Palanga 5-öt veszitett.A tippem 2,5 gól felett.

2019.08.12. 20:00

Tenisz - ATP Cincinnati
Pella - Ruud
tipp: Pella
odds: 1,58
office: betclic

Pella Kanadában is jó teljesítményt ért el, csupán Nadal tudta a versenyből kiiktatni kinőtte magát univerzális játékossá, aki bárkit eltud kapni és fixen hozza a papíron nyerhető meccseket. Ruud salakon tudja a legjobbját érvényesíteni. A kvaliból érkezik, ahol megszenvedett Delbonissal is, aki taraflexen nem bír jelentős játékkal. A pihenten érkező és kvalifikáltabb újabb argentin már sok lesz a fiatal vikingnek.

Labdarúgás, AFC Bajnokok Ligája
17:40

Al Wahda - Al-Nassr
Tipp: szögletek száma 11.0 felett
Odds: 4.00
Iroda: bet365

Az első mérkőzést az Al-Nassr hazai pályán elszórakozta, így most az Al Wahda van jobb helyzetben. Kockáztatniuk kell, már az elejétől nyomás alatt kell tartaniuk at Al Wahdát. A hazaiak szerintem kontrákra fognak berendezkedni, és minél több időt fognak elcsalni bedobásokkal és szögletekkel. Szerintem jó pár sarokrúgást láthatunk majd.

Soccer » World » Club Friendly »
12 Aug 2019, 17:30
Lichtenberg (Ger) - Union Berlin (Ger)
tipp: 5,5 over
odds: 4,60
iroda: unibet

indok:
előkészületi meccs, ahol az uniontól várom a gólokat, akik a kupában most nyertek 6-0-ra. A 4ik ligással se lesz más a helyzet, akik lehet rúgnak egy gólt. Tippem: 1-6.

Sziasztok!

Időpont: 2019.09.12. (17 óra)
Esemény: Foci Litván bajnokság (FK Panevezys - Palanga)
Tipp: Összesített eredmények/Mindkét csapat szerez gól igen és (2.5) felett
Odss:2.87
Iroda:bet365
Indoklás:

FK Panevezys jelenleg Play Off helyen áll és azt szeretné erősíteni a továbbiakban is!

Palanga lehetne jobb formában is de úgy néz ki elkezdett hajrázni hiszen utolsó mérkőzését megnyerte!

Mindkettő csapatban vannak igen jó gólszerző játékosok és mikor egymással játszanak akkor megvolt a három gól és a gólváltás is!

Ma is meglesz!

Labdarúgás, Német Kupa
2019.08.12. 08:30

Hallescher - Wolfsburg

Tipp: Wolfsburg 3.5 gól felett
Odds: 7.00
Iroda: Bet365

A hamadosztálybeli Hallescher fogadja az elsőosztályú Wolsburgot. A hazaiak egy keveset rúgó, illetve kapó együttes, de szerintem ha a Wolfsburg odateszi magát, akkor négy gólig simán eljuthat. Jó felkészülési szezont produkált a Wolfi, az önbizalommal nem lehet majd gond.

Labdarúgás, Németország: DFB Pokal, 2019.08.12. 20:45
Cottbus - Bayern München
Tipp: 6.5 gól felett (goal line)
Odds: 3.800
Iroda: bet365

A néhány éve még Bundesligában szereplő Cottbus tavaly a 3. ligából is kiesett, így az idei szezont már csak a Regionalligában kezdték meg. Gólgazdag meccsekkel indítottak, a nyitófordulóban 3:1-re nyertek, a 2. fordulóban 5:2-re kaptak ki, a 3. fordulóban pedig 5:3-ra győztek. A Bayern München néhány napja játszott egy felkészülési meccset, ahol Lewandowskiék 23:0-ra kiütötték az amatőr Rottach-Egern csapatát, tehát egyáltalán nem kegyelmeztek nekik.
Ha a Bayern végig komolyan veszi ezt a kupameccset, akkor simán születhet minimum 7 találat.

Hoki 18:00
Mountfield - Amur Habarovszk
1. harmad gólok száma 1,5 fölött
2,55
bet365


játékon kívül
Argentina u19-Nigéria u19
kézi vb
16:30

Argentína eljut 35 gólig @ 2.95 bet365

https://en.wikipedia.org/wiki/2019_Men%27s_Youth_World_Handball_Championship

Nigéria elég vad tempót diktált eddig minden meccsen, jó kis uptempót tolnak, csak mindig többet kapnak, mint lőnek  :D Eddig a 35-öt mindig megkapták, most, hogy már tuti nem juthatnak tovább, szerintem még jobban szarnak majd a védekezésre.
ilyen félidő run to 17, 20, akár 22 is mehet majd,

meg lesz majd egy chile-szaúdi meccs 16:30-tól, egyik sem juthat tovább, ott is belelátok a meccsbe egy nagyobb overt.

Aztán amit még figyeltem, hogy 18:30-tól a már kiesett Bahrein (tuti csop. 5.) és a tuti csoportelső Dánia játszik, ha a dánok energiát spórolnak, és szarnak bele, ott egy jó kis meglepi is jöhet, én ezeket a meccseket live követni fogom, szerintem egy-két zsíros szorzót lehet majd fogni.



2019.08.12 20:00
Az tart-Telstar  2,5 több gól
odds:1,61
bet365

Holland 2 liga aránylag sok gólos mérkőzéseket szokott hozni.Ma este is azt várom,hogy a két csapatnál ki fog nyilni a gólzsák.Legalább 3 gólnak illik lenni-e.