NFL 2010/11

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi benikun a remek beharangozót! Az én szívem is a sajtfejűek felé húz és nekik fogok drukkolni, de úgy érzem, hogy nem ők fognak nyerni. Kicsit aggaszt, hogy amikor a Bears defense úgy igazából elkapta a fonalat akkor semmit nem tudtak ellene tenni, és a Steelers védelme van olyan jó, mint a maciké. Jó persze minden meccs más, meg lehet nagyon megnyugodtak az előny miatt stb...de akkor is. Meg mi van ha ez Bigben nagy napja lesz? Alig van róla szó...
Meg ez a Steelers egy "mocskos" csapat. Rengeteg meccsen szenvedtek már és aztán valahogy csak behúzták...

Hm. Nem szoktam NFL-re tenni, de ez most a döntő, és mindenképpen nézni fogom, de nem tudom, hogy kire tegyek egy kis pénzt az izgalom kedvéért... A Green Bay tűnik esélyesebbnek az oddsok alapján, és mintha Steelers meghatározó sérültekről is olvastam volna, de valahogy mégis a Pitt felé húzok.
Szóval hajrá Steelers!!!

#302 február 07, 2011, 01:57:26, tibi181818
Nekem Rodgers lett a kedvencem idén! A meccs előtt is a Green Bay volt az esélyes, de most 21-3-as állásnál már nagyon nehéz dolga lesz a Steelersnek! Ők, egyébként is nyertek mostanában SB-t! ;)

Go Packers!  :ok:

Szerk.: 21-10 Így már van értelme nézni a 2. félidőt! :)

Háááát egyelőre nem ez életem legjobb Super Bowlja...igazából azt se bánnám ha fordítana a Steelers, legalább lenne izgalom. :) Mondjuk az azért durva stat, hogy 10 pontos hátrányból még soha nem nyert senki sem :o

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 07, 2011, 02:09:47
Háááát egyelőre nem ez életem legjobb Super Bowlja...igazából azt se bánnám ha fordítana a Steelers, legalább lenne izgalom. :) Mondjuk az azért durva stat, hogy 10 pontos hátrányból még soha nem nyert senki sem :o

Az idén is felül írtak már nem tudom hány statot, igaz az NFL-ben van bőven, de most nem gyengén feljött a Steelers. Simán nyerhetnek most már! Egyre jobb a meccs! Azért még mindig hajrá Packers!

NFL 2010/11 Bajnoka:

GREEN BAY PACKERS


Pittsburgh Steelers - Green Bay Packers    25-31

Megérdemelten nyerte a Green Bay ! A három idegenbeli meccs, aztán a döntő.

A csapattulajdonosok nem tudtak megállapodni a játékosokat képviselő szakszervezettel (NFLPA) a tengerentúli amerikaifutball-liga (NFL) kollektív szerződéséről, így várhatóan elmarad a 2011/2012-es idény.

forrás: index.hu

Tényleg távol állnak egymástól a felek.Szinte tuti,hogy elmarad az idény.A bowl.hu-n azt olvastam, hogy bírósági ügy lett belőle.

Az ESPN szerint megegyeztek a felek. Ha ez igaz, teljes lesz a szezon!  :great:

http://profootballbusiness.blogspot.com/2011/07/espn-megegyeztek-felek.html


Ennek igazán örülök!

Annak már kevésbé, hogy szinte minden évben van hasonló vita a major
sportok hazájában. Az tény, hogy minden ember a saját érdekeit védi,
de olyan horribilis összegeket keresnek ezen játékosok melyből pl. egy egész
Afrikai ország éves élelmiszerellátása fedezve lenne. Ezek a kevésbé szimpatikus
emberek azon vitáznak többek közt, hogy 13, avagy 14 milliót kapjon jövőre
legalább 16 lejátszott mérkőzés végén. ( a bónuszokat meg se említve)

Elvonatkoztatva a fizetésektől, melyek javát a TV társaságok, és a szponzorok
fedezik, látványos és ami igazán fontos az, hogy drámai mérkőzések százait
láthatják a világ számos részén...

Go NFL..

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum március 12, 2011, 20:11:39
Szinte tuti,hogy elmarad az idény.

-1. Na ilyeneket nem szabad írni. :)

Visszatér a futball a pályákra


Hivatalosan is megszületett a megegyezés a tulajdonosok és a játékosok között, holnaptól megnyílnak a létesítmények a játékosok előtt.

A játékosok és a tulajdonosok hétfőn hajnalban 3 óra 52 perckor megegyeztek egymással, így sor kerülhetett a játékosok szavazására is a tulajdonosok csütörtöki voksolása után a módosított tervezettel kapcsolatban. A játékosok ellenszavazat nélkül fogadták el a kiegyezést az NFLPA washingtoni irodájában, és ajánlották annak aláírását a Brady vs. NFL per felperesei számára. A kiegyezés aláírása után sem állnak le a folyamatok, mert az NFLPA-nek augusztus 4-éig újjá kell alakulnia szakszervezetként és alá kell írniuk a CBA-t, miután az NFL összes alkalmazott játékosa megszavazta azt. Ezt a kiegyezés értelmében vállalták, így feltehetőleg nem okoz majd problémát. A további folyamat négy lépésből épül fel, amelyek:
1. Csapatonkénti szavazás a szakszervezet felállításáról (erre már időközben sor került)
2. A játékosok megjelenése a training campekben, és egyenkénti szavazás a szakszervezet felállításáról, majd újjáalakulás szakszervezetként
3. A kollektív egyeztetést igénylő, és eddig jogszabályok miatt nem tárgyalható kérdések rendezése (játékosok egészsége, épsége, járulékok, juttatások, doppingvizsgálat)
4. A CBA megszavaztatása a játékosokkal egyénileg, és a CBA aláírása
A hátralevő szükséges szavazásokra a csapatok létesítményeiben kerül sor.

Az elfogadott menetrend szerint a törölt Hall of Fame Game-en kívül minden mérkőzést az előzőleg közzétetteknek megfelelően rendeznek meg.

forrás: bowl.hu

Kicsit megkésve, de azért belinkelem ezt ide, mert nagy huzavona után, de lesz szezon!!!!  :great: :great:
Úgyhogy srácok találkozunk szeptemberben!  :cya:

Idézetet írta: benikun Dátum augusztus 01, 2011, 13:55:41
-1. Na ilyeneket nem szabad írni. :)


Én azt írom tuti, akkor annak ellenkezője lesz. Persze én is tudtam, hogy nem marad el. Csak amolyan feszültségkeltés volt a részemről   ;D
Túl jó biznisz ez ahhoz, hogy hagyják elcseszni.