NFL 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratulálunk, s további sok sikert!  :beerchug:

Lecsúsztam a rájátszásról, de ettől függetlenül jó móka volt!

Sok sikert a továbbiakban! :beerchug:

A negyeddöntő érdemi része előtt:

Gratulálok minden résztvevőnek és főleg azoknak akik forszírozták, hogy létrejöjjön ez a játék! :beerchug:

Visszakanyarodva a játék megkezdése előtti visszalépésekre, amik a várható bonyulult irányítás miatt adódtak.
Ezek a jövőben ne riasszanak vissza senkit; a mimimális szinthez szerintem elég a csütörtöki első meccs előtt és a vasárnapi meccsdömping előtt egy kis aktivitás. A mobilalkalmazás egészen könnyen irányítható; az auto optimize funkció egy kattintással összerakja a legjobb kezdőt :ok:

A negyeddöntőben sajnálom, hogy a legjobb formába kerülő Team Ghastlyval kerültem össze, de meglátjuk. Bevetettem a saját Philly specialomat :) és elhoztam a hét elején Boston Scottot, mint titkos fegyvert a múlt heti kiváló játéka miatt. Akkor még olyan 1,35 pontot jósoltak neki, ez 8,52-re felkúszott; ilyen jó tradem biztosan nem volt az egész játék alatt a draft óta.

Sok sikert mindenkinek! Részemről jövőre ugyanitt találkozunk! :beerchug:

#243 december 16, 2019, 03:35:05, junglefever
Idézetet írta: Latzka Dátum december 15, 2019, 18:47:53
Visszakanyarodva a játék megkezdése előtti visszalépésekre, amik a várható bonyulult irányítás miatt adódtak.
Ezek a jövőben ne riasszanak vissza senkit; a mimimális szinthez szerintem elég a csütörtöki első meccs előtt és a vasárnapi meccsdömping előtt egy kis aktivitás. A mobilalkalmazás egészen könnyen irányítható; az auto optimize funkció egy kattintással összerakja a legjobb kezdőt :ok:
Igen, a jatek ezen reszet kicsit tullihegtuk az eredeti tajekoztato posztban sajnos, de latod igy is voltak akik ra se neztek a csapatukra nehany het utan pedig akkor meg ugye semmi sem dolt el, szoval nem tartott volna semeddig lecserelni a serulteket/szabadnaposokat stb.
Persze minden oldalon vannak elorejelzesek avval kapcsolatban melyik jatekos melyik heten mennyi pontot generalhat, de ehhez hozzajarul meg rengeteg kulso korulmeny (idojaras, scheme, matchup, serultek stb.) ezert a kattintassal osszerakott kezdo nem feltetlenul mindig a legoptimalisabb csapat.

A legjobban talan ott rontottuk el, hogy hosszu kispadokat hataroztunk meg a jatek elejen - gyakorlatilag a 3 FLEX spot es a hatfos kispad nagyjabol ellehetetlenitette a waiver wire free agenteket, mert nagyon keves extra talentum volt elerheto menet kozben hogy le tudj cserelni barkit is valami hasonlo kvalitasu jatekosra.
Evvel en nagyon belehuztam pl. mert ugy a negyedik-otodik het kornyeken leesett nekem hogy kabe mindenkinek ott ul 1-2 extra QB a kispadjan es a szabadon maradt 4-5 db QB nem volt eleg jo jatekos ahhoz hogy matchupok alapjan cserelgesd oket, ezert en pl. rengeteg pontot buktam ezen a pozicion.

Szoval 1-2 db FLEX spot es max. 2-3 fos kispad jobban szolgalta volna a mezony erdekeit, hiszen senki nem gyujtogethette volna a kulcsembereket anelkul hogy hasznalta is volna oket minden heten...

Idézetet írta: junglefever Dátum december 16, 2019, 03:27:56
Igen, a jatek ezen reszet kicsit tullihegtuk az eredeti tajekoztato posztban sajnos, de latod igy is voltak akik ra se neztek a csapatukra nehany het utan pedig akkor meg ugye semmi sem dolt el, szoval nem tartott volna semeddig lecserelni a serulteket/szabadnaposokat stb.
Persze minden oldalon vannak elorejelzesek avval kapcsolatban melyik jatekos melyik heten mennyi pontot generalhat, de ehhez hozzajarul meg rengeteg kulso korulmeny (idojaras, scheme, matchup, serultek stb.) ezert a kattintassal osszerakott kezdo nem feltetlenul mindig a legoptimalisabb csapat.

A legjobban talan ott rontottuk el, hogy hosszu kispadokat hataroztunk meg a jatek elejen - gyakorlatilag a 3 FLEX spot es a hatfos kispad nagyjabol ellehetetlenitette a waiver wire free agenteket, mert nagyon keves extra talentum volt elerheto menet kozben hogy le tudj cserelni barkit is valami hasonlo kvalitasu jatekosra.
Evvel en nagyon belehuztam pl. mert ugy a negyedik-otodik het kornyeken leesett nekem hogy kabe mindenkinek ott ul 1-2 extra QB a kispadjan es a szabadon maradt 4-5 db QB nem volt eleg jo jatekos ahhoz hogy matchupok alapjan cserelgesd oket, ezert en pl. rengeteg pontot buktam ezen a pozicion.

Szoval 1-2 db FLEX spot es max. 2-3 fos kispad jobban szolgalta volna a mezony erdekeit, hiszen senki nem gyujtogethette volna a kulcsembereket anelkul hogy hasznalta is volna oket minden heten...

Illetve a hosszú kispad miatt azok játszanak play offot akik részt tudtak venni a drafton. Akik nem tudtak részt vennu azoknak maradt a maradék és onnantól a kezdetektől nem volt esélyük a play offra. Kisapadon ültek 20-30 pontos QB-ek a play offos csapatoknál...

Sziasztok! A Playoffról elmaradtak az írások, most megpróbálom gyorsan összefoglalni,hogy mi is történt!

Az első körben, az első és második helyen kiemelt Labatlan Miners és Team Ghastly hozta a meccsét,de a másik két mérkőzésen nem a kisebb számjelzéssel ellátott csapat jutott tovább. Bear Island Knows No King csapata Newbiest múlta felül, míg Carpeks Fox csapata Caribbean Pirates csapata ellen borította a "papírformát".

Az első körben a legmagasabb pontszámot Team Ghastly szerezte 164.82 ponttal.

Következhettek az elődöntők!

Labatlan Miners csapata Bear Island Knows No King csapatát fogadta, és az első kiemelt ismét nem hibázott, így biztosított helyét a Fantasy Super Bowlban!

A másik ágon Team Ghastly fogadta Carpeks Foxes csapatát. Ezen a mérkőzésen is a kisebb számú kiemelt jutott tovább.

Az elődöntőben Labatlan Miners csapata szerezte a legtöbb pontot: 140,06


Így pedig ma lejátszásra kerül a Fantasy Super Bowl, melynek két résztvevője az alapszakasz első két helyezettje:

Labatlan Miners vs Team Ghastly



Viszont még a 3. helyért is lesz mérkőzés, ott pedig:

Bear Island Knows No King vs Carpeks Foxes

Szóval ma befejeződik a liga, Sok sikert még mára Mindenkinek!


Még a Stat Korrekciókat megvárjuk majd,de a végeredményt nem befolyásolja!

Az idei NFL SPF ORG Fantasy ligájának döntőjét Labatlan Miners csapata nyerte meg! Gratulálok Neki!!!!   :great: :great: :great: :ok: :ok:

Végeredmény:

1. Labatlan Miners
2. Team Ghastly
3. Bear Island Knows No King


Gratulálok Mindenkinek!

Itt hagyom jövőre hogy ne felejtsem el, hogy a Week 16 legyen a Döntő, mert a pihentetések kevésbé fognak beleszólni!

Köszönöm Szépen Mindenkinek a részvételt, remélem kellemes időket töltöttek el csapatotok építésével és állítgatásával, és sok örömet szereztetek!
A ligát jövőre is tervezzük elindítani, meglátjuk majd hogy sikerül :)

Most nézem hogy a Labatlanhoz senki nem írta be a nickjét, majd jelentkezzen hogy az Adminnak könnyebb dolga legyen :-)

És persze köszönjük a nyereményfelajánlást @SPF Admin !
Meg persze @junglefever is köszönöm az egész lebonyolítást és segítséget!

Idézetet írta: Ghastly Dátum december 30, 2019, 19:34:24
Most nézem hogy a Labatlanhoz senki nem írta be a nickjét, majd jelentkezzen hogy az Adminnak könnyebb dolga legyen :-)
LuckyBeny lesz az, gratulalok neki az elso helyhez.
Remelem osszejon egy forumos fantasy liga a kovetkezo nyaron is, Ghastly es en rajta leszunk a teman.

A hetedik hétig veretlen Labatlan Minerst először győzték le, az Old England Tibiots játékosai :) Mondjuk pont nem értem el vele semmit, de akkor nagyon büszke voltam a balfék csapatomra :D Remélem a következő szezonban is indul liga, király volt! Egy rakás amatőr hibámat akarom kijavítani ;D

Gratula LuckyBeny a bajnoki címhez!  :beerchug:

Ghastly és junglefever köszi a szervezést!

Sziasztok!
Köszönöm szépen a gratulációkat, kemény szezonon vagyunk túl, örülök, hogy szép számmal összejöttek a csapatok és elindulhatott a liga. Remélem jövőre ugyanitt folytatjuk, mert végig izgalmas párharcokat, vagy nagy fordításokat láthatunk.
Lehetett látni, ha aktív playerek játszanak, akkor a szabadügynökpiac vagy a trade száma is pörög. Sajnos a waiver néha kiszúrt velem 14-es szám miatt, de ezért nem bánkódok.
Az új szabályozási rendszer is tetszett, hogy bizonyos futott vagy elkapott yard után plusz pont és az elkapások száma után is jöttek a pontok. Meg a kibővített kezdő sem volt rossz ötlet. Így a draft még nagyobb hangsúlyt adott.
A rájátszás mindig lutri, mert bármi megtörténhet, több ligában is szoktam játszani, de az első helyről, még nem nyertem, de most sikerült. A 17. játékhét is sok fejfájást okozott, mert számolni kellett a pihentetéssel, szerencsémre engem nem igen érintett. Ha jól emlékszek a drafton 1/3-as voltam és utánam jött @Ghastly és egymás elől húztuk a kiszemelt játékosokat, de CMC is eszméletlen szezont nyomot, ami nagyban befolyásolta a sikerem.
Továbbá köszönöm a szervezetést és a háttérmunkát @Ghastly és @junglefever.
Lezárásként olvastam a nyereményt és a fantasy győzelem mindig nehéz, a 2. hely meg keserédes, mert egy lépésre voltál a győzelemtől és jó pár hónapon keresztül figyelted a híreket, állítod a csapatot, ezért szeretném jelezni @SPF Admin, hogy a nyereményből 25€ szeretnék a döntő vesztesének küldeni @Ghastly -nak.
Grat. mindenkinek a több hónapos kitartó munkáért, mert a fantasyt csak aktívan lehet végigvinni.
Köszönöm és remélem lesz folytatás.

Király volt az egész szezon! :great: És a java még csak most jön élesben 8) A Phily csak besurrant :redchug:

Köszönöm a szervezők munkáját és az org támogatását! :ok: Grat @LuckyBeny nek a győzelemért + pacsi a nemes gesztusért! :topbet_125:

Jövőre ugyanitt, cél az 5. hely megdöntése!  :)

Wild Card forduló

A Sport TV mindegyiket élőben közvetíti :ok:

Houston Texans - Buffalo Bills  1,68 - 2,25

New England Patriots - Tennessee Titans 1,47 - 2,75

New Orleans Saints - Minnesota Vikings 1,25 - 4,20

Philadelphia Eagles - Seattle Seahawks 2,05 - 1,80



Kiemelkedő mérkőzés egyértelműen a Patsé. 2009 óta nem érinette őket a wild card kör, de a Miami ellen alaposan eltolták. A szakik szerint a Belichick éra leggyengébb támadósora a mostani; a Tennesse pedig Ryan Tannehill-lel megtáltosodott. Viszont a Patriotsban a hosszú évek alatt kódolva van a győzelem és ott a hazai pálya előnye; szerintem döcögve behúzzák.

Saints meccs sima; a másik kettőn viszont lehet bármi. Hajrá Eagles! Sok a sérült, de nekik nem volt idejük leülni, már hetek óta minden meccs a playoffról döntött nekik; a fókuszáltság nagy előny, csak bírják erővel (és játékossal).

Poén tippek, line illetve spread:

Houston Texans - Houston Texans -2,5

New England Patriots - Tennessee Titans +4,5

New Orleans Saints - New Orleans Saints -8

Philadelphia Eagles - Philadelphia Eagles +1,5


Idézetet írta: LuckyBeny Dátum december 31, 2019, 10:11:39
Sziasztok!
Köszönöm szépen a gratulációkat, kemény szezonon vagyunk túl, örülök, hogy szép számmal összejöttek a csapatok és elindulhatott a liga. Remélem jövőre ugyanitt folytatjuk, mert végig izgalmas párharcokat, vagy nagy fordításokat láthatunk.
Lehetett látni, ha aktív playerek játszanak, akkor a szabadügynökpiac vagy a trade száma is pörög. Sajnos a waiver néha kiszúrt velem 14-es szám miatt, de ezért nem bánkódok.
Az új szabályozási rendszer is tetszett, hogy bizonyos futott vagy elkapott yard után plusz pont és az elkapások száma után is jöttek a pontok. Meg a kibővített kezdő sem volt rossz ötlet. Így a draft még nagyobb hangsúlyt adott.
A rájátszás mindig lutri, mert bármi megtörténhet, több ligában is szoktam játszani, de az első helyről, még nem nyertem, de most sikerült. A 17. játékhét is sok fejfájást okozott, mert számolni kellett a pihentetéssel, szerencsémre engem nem igen érintett. Ha jól emlékszek a drafton 1/3-as voltam és utánam jött @Ghastly és egymás elől húztuk a kiszemelt játékosokat, de CMC is eszméletlen szezont nyomot, ami nagyban befolyásolta a sikerem.
Továbbá köszönöm a szervezetést és a háttérmunkát @Ghastly és @junglefever.
Lezárásként olvastam a nyereményt és a fantasy győzelem mindig nehéz, a 2. hely meg keserédes, mert egy lépésre voltál a győzelemtől és jó pár hónapon keresztül figyelted a híreket, állítod a csapatot, ezért szeretném jelezni @SPF Admin, hogy a nyereményből 25€ szeretnék a döntő vesztesének küldeni @Ghastly -nak.
Grat. mindenkinek a több hónapos kitartó munkáért, mert a fantasyt csak aktívan lehet végigvinni.
Köszönöm és remélem lesz folytatás.

Én meg elfelejtettem megköszönni,csak "beljákoltam"!

Szóval Köszönöm a nemes gesztust @LuckyBeny