NFL 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Elvileg aki visszajelzett/email cimet kuldott annak meg kellett kapni a meghivokat. Katt a linkre benne es iratkozzatok fel legkesobb pentek delutanig!

A draft - igy lett altalatok megszavazva - most penteken magyar ido szerint este hetkor lesz (08.30 19:00) a liga online feluleten a draft centeren belul. Szeretnenk, ha mindenki megjelenne rajta.
Ez lesz az egyetlen dolog a versenyben amihez mindenkinek egyszerre jelen kellene lennie online.

Ha megsem tudsz ott lenni/dolgozol/buliba mentel/vacsorazol stb. akkor:
(1.) hasznald az okostelefonod bongeszojet mert azon keresztul is menni fog a dolog gond nelkul hiszen csak jatekosokra kell bokni egy-egy koronkent
(2.) allitsd ossze a sajat rangsorod/preferacios listadat (draft queue) az oldalon a draft idopontja elott es akkor eszerint fog neked jatekosokat valasztani a gep - az ADP helyett - anelkul, hogy jelen lennel.

Igy sem - ugy sem fogsz jatekosok nelkul maradni, de ha van az elso 4-5 korre egy sajat ranglistad azokrol akiket preferalsz azt celszeru mindet beirni ha nem tudsz szemelyesen reszt venni es kivalasztani oket.

Mivel 20-an (vagy kozel 20-an) leszunk, ezert a kispad fontos szerepet fog betolteni - ajanlatos mindenkinek utananezni nehany NFL-es csapat dept chartjanak, mert olyan jatekosokrol is donteseket kell majd hoznotok penteken akik esetleg egyelore kispadosok a sajat klubjaikban de fontosabb szerephez is juthatnak az ideny soran ha serules eseten kiesik valaki a rangsorbol, aki elotte volt.

Ha valaki eloszor jatszik evvel, akkor batran hasznaljon segitseget a donteseihez - minden valamirevalo nfl fantasy oldalon megtalalhatoak a besorolasai a jatekosoknak (tiers, rankings etc.) kit, melyik korben erdemes kivalasztani es miert.
EZ HASZNOS SEGITSEG LEHET MINDENKINEK AHHOZ, HOGY ELKERULJE A HELYTELEN DONTESEKET AMIK HAMAR KISIKLATHATNAK EGY SZEZONT.

A resztvevok magas letszama miatt 8 csapatos lesz a rajatszas es harom hetig tart majd egyenes kieseses rendszerben, tehat a csapatok 40%-a (!!!) bekerulhet a playoff-ba, de a vegen csak egy marad majd. A gyoztes.

Mindenkinek sok szerencset kivanok, ha beindul a liga es aktivak leszunk a forumon belul (trade/waiver wire kibeszelese, szavazas stb.) valoszinuleg nyitunk uj topikot a fantasynek, hogy ne keveredjen az hetkoznapi NFL hirekkel, tortenesekkel.

Ghastly a 'league commissioner' de azert neki is van maganelete, ha valami kerdesetek van irjatok ide batran, hatha mas is megtudja majd nektek valaszolni oket.

-jf-

Jöhetek, ha kell! Később, délután küldöm az emailcímem Ghaslynak.

Nem találtam meg a ligát (CUSTOM ligáknál rászörcsöltem az ID-re és a League névre is), amit jelnek veszek; hiszen ha már itt elakadok, akkor mi jöhet még :laugh: Kiszállok, jó játékot! :ok:

A Draftnal egy valasztasra mennyi ido van, 30 mp, 1 perc, 3 perc?

Lattam mar NFL meccset, de nem tudom, hogy ki a jo, s ki nem. Tegnap keresgeltem a fantasy draft kifejezesre, ott feldobott egy par nevet, ugyhogy azokra specializalodnek.

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 29, 2019, 10:29:56
Nem találtam meg a ligát (CUSTOM ligáknál rászörcsöltem az ID-re és a League névre is), amit jelnek veszek; hiszen ha már itt elakadok, akkor mi jöhet még :laugh: Kiszállok, jó játékot! :ok:
To accept this invitation and join the league, click Join Now.
Csak kattints erre az emailben amit kaptal, jeletnekezz be az NFL feluletere, ird be a csapatneved kattints megegyszer arra hogy 'Join the league' es mar kesz is vagy.
Nem kell feladni az elso kisebb akadalynal a dolgot, meg van idod.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 29, 2019, 11:26:11
A Draftnal egy valasztasra mennyi ido van, 30 mp, 1 perc, 3 perc?

Lattam mar NFL meccset, de nem tudom, hogy ki a jo, s ki nem. Tegnap keresgeltem a fantasy draft kifejezesre, ott feldobott egy par nevet, ugyhogy azokra specializalodnek.
Elvileg 1.5 perc (90 masodperc).
Ha az NFL Fantasy oldalan bemesz a draft centerbe es ranyomsz arra hogy 'Mock Draft' akkor gyakorolhatod a draftot is. Mock draftnak hivjak azokat a probakoroket amivel sokan elore 'elprobaljak' a draftjukat, koncentralva arra melyik korben kit valasszanak ki a maradekbol.
Az NFL draft kliense sorba fogja allitani a jatekosokat az elore projektalt pontszamaik es az eddigi draftokon elert atlag pozicioik alapjan, szoval meg azt is llehet mondani hogy ebben is segitenek neked.

https://www.fantasypros.com/nfl/rankings/consensus-cheatsheets.php

A 'position' almenuben ki lehet valasztani a poziciok szerinti (QB, RB, TE) rangsort is a tisztabban latas kedveert. Az RB rangsort erdemez bongeszni 60+ felett, a WR rangsort erdemes bongeszni 120+ felett is, mert valszeg szukseg lesz ra...

Idézetet írta: Gorriaran Dátum augusztus 26, 2019, 18:40:41
Lehet még csatlakozni, vagy lejárt a határidő?

Küldj egy e-mail címet te is!

[lb][/lb]
Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 29, 2019, 11:43:16
To accept this invitation and join the league, click Join Now.
Csak kattints erre az emailben amit kaptal, jeletnekezz be az NFL feluletere, ird be a csapatneved kattints megegyszer arra hogy 'Join the league' es mar kesz is vagy.
Nem kell feladni az elso kisebb akadalynal a dolgot, meg van idod.

Rendben :ok: 9. csapatként ott vagyok.


Még délután kiküldtem Gorriarannak és TiBnek is a meghívót!
Ha mindenki belép akkor pont 20-an leszünk! Eddig viszont még csak 10-en léptünk be, hajrá fiúk!:)

Én is beléptem. Mehet a buliiiiii!


Na én kérdezek is, hátha másnak is segítség.

Classic stílust játszunk? Tehát támadókat kell draftolnunk (quarterbacket, running backet, wide receivert, tight endet, kickert, 6 játékost a padra), és mi lesz a védelemmel?

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 29, 2019, 20:17:04
Na én kérdezek is, hátha másnak is segítség.

Classic stílust játszunk? Tehát támadókat kell draftolnunk (quarterbacket, running backet, wide receivert, tight endet, kickert, 6 játékost a padra), és mi lesz a védelemmel?
A valasz igen - a roster setup most ugy nez ki, hogy QB-2RB-2WR-TE-2 RB/WR FLEX-K-D/ST-6BENCH.
Tehat a tamedojatekosokon kivul (QB-RB-WR-TE) csak egy kickert es egy Team Defense-t kell kivalasztanod majd, ez osszesen 16 jatekost jelent amibol hat kispadozni fog neked minden forduloban.
Nincs Individual Defensive Player, mert Ghastly es en ugy gondoltuk az sokkal jobban megnehezitene a jatekot masoknak.

A pontozas az egy hybrid, nem akartunk sima Standard League-et vagy csak PPR-t mert mindkettohoz kulon taktika kell es az NFL Draft Centerben levo rangsor nem mindig tukrozne a megfelelo opciokat erre (ami vicces tekintve mennyire nyomatja az NFL a PPR league-et mint default lehetoseg), ugyhogy a ketto kozotti megoldaskent beallitottunk egy 0.2 point per reception opciot ami nem fogja megdobni annyival a pontszamokat mintha otszorennyivel dijaznank minden elkapast.
A 100-200 yardos teljesitmenyekert meg bonusz pontok jarnak majd a runningbackeknek es wide receiverekenek.

Köszönöm a választ, kicsit már rég játszottam, de nem adom fel :D

A draftsorrend sorsolás alapján dől, és csak azért nem látom még, mert nincs meg a létszám? Azért lenne fontos, mert meg akarom szivatni Ghastly-t, és elhoznám Brady-t ;D A waiver kapcsán lenne még kérdésem. Látom, hogy egy nap, de ez mikor lesz? Keddenként?

Ha valakit elküldök a csapatomból, dönthetek, hogy waiverre kerüljön, vagy hogy szabad ügynök legyen? Taktikából van értelme rabosítani waiverrel?