NFL 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 29, 2019, 21:53:47
Köszönöm a választ, kicsit már rég játszottam, de nem adom fel :D

A draftsorrend sorsolás alapján dől, és csak azért nem látom még, mert nincs meg a létszám? Azért lenne fontos, mert meg akarom szivatni Ghastly-t, és elhoznám Brady-t ;D A waiver kapcsán lenne még kérdésem. Látom, hogy egy nap, de ez mikor lesz? Keddenként?

Ha valakit elküldök a csapatomból, dönthetek, hogy waiverre kerüljön, vagy hogy szabad ügynök legyen? Taktikából van értelme rabosítani waiverrel?
Draftsorrendet a gep sorsolja majd a draft kezdete elott. Tehat teljesen veletlen lesz.
Es jah, meg nem tudjuk a vegso letszamot mert eddig csak 12-en regisztraltak a 20 meghivottbol.
En Brady-t abszolut nem draftolnam iden, meg a Ghastly helyeben sem  ;D

Igen, a waiver period az egy nap lesz, kedd vagy szerda (most igy fejbol nem tudom). A sorrend a nulladik hetet kiveve aszerint fog eldolni kinek van a rosszabb gyozelmi mutatoja (ergo gyengebb csapatok kapnak jobb prioritast a free agentekhez a het elejen - pont mint az NFL waiver-en). es utana a het masodik feleben nincs mar prioritas a free agentekhez, annyit cserelhetsz amennyit akarsz majd.
Ha valakit kiraksz a csapatodbol, akkor az free agent lesz. Taktikazni inkabb a kispadokkal szoktak (keress ra pl. arra hogy 'RB handcuffs').

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 29, 2019, 21:53:47
Köszönöm a választ, kicsit már rég játszottam, de nem adom fel :D

A draftsorrend sorsolás alapján dől, és csak azért nem látom még, mert nincs meg a létszám? Azért lenne fontos, mert meg akarom szivatni Ghastly-t, és elhoznám Brady-t ;D A waiver kapcsán lenne még kérdésem. Látom, hogy egy nap, de ez mikor lesz? Keddenként?

Ha valakit elküldök a csapatomból, dönthetek, hogy waiverre kerüljön, vagy hogy szabad ügynök legyen? Taktikából van értelme rabosítani waiverrel?

junglefever szépen leírta, waiver szerdánként van!
Bradyt úgyis behúzom!!! :great: :great: :great:

Padra akarnám csak Bradyt, hogy Ghastlynak fájjon ;D

Majd azért próbálom kevés trash talkkal nyomni ígérem. Ahogy próbálok felkészülni a draftra, úgy jövök rá, hogy oké, ismerek QB-ket, WR-ket, de TE-ket alig, rúgóból meg kb mindegy ki lesz, kár elpazarolni rá a jó draftpozíciót. Plusz lehet rossz megállapítás, de nem a QB-n fog múlni a csapatom sikere (egy közepesen jóra mindenhogy jó leszek), hanem a futókon, akik ráadásul többször kerülnek kontakt(=sérülés közeli) helyzetbe az ellenféllel, mint a megvédett seggű QB-m. De ez már csak hangos gondolkodás :D

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 29, 2019, 22:54:03
Padra akarnám csak Bradyt, hogy Ghastlynak fájjon ;D

Majd azért próbálom kevés trash talkkal nyomni ígérem. Ahogy próbálok felkészülni a draftra, úgy jövök rá, hogy oké, ismerek QB-ket, WR-ket, de TE-ket alig, rúgóból meg kb mindegy ki lesz, kár elpazarolni rá a jó draftpozíciót. Plusz lehet rossz megállapítás, de nem a QB-n fog múlni a csapatom sikere (egy közepesen jóra mindenhogy jó leszek), hanem a futókon, akik ráadásul többször kerülnek kontakt(=sérülés közeli) helyzetbe az ellenféllel, mint a megvédett seggű QB-m. De ez már csak hangos gondolkodás :D

Felőlem lehet nálad a padon, amíg élőben nyerjük a meccseket és februárban ismét nézhetem az "öreget"  :great:

A telefonos alkalmazáson is működni fog a draft? Csak mert nem leszk otthon  :'(

#80 augusztus 30, 2019, 01:03:53, junglefever
Idézetet írta: olics Dátum augusztus 30, 2019, 00:38:12
A telefonos alkalmazáson is működni fog a draft? Csak mert nem leszk otthon  :'(
Ez jo kerdes. Elvileg igen.
A 'team' almenuben az appon belul kell majd lennie egy 'draft' feliratu gombnak feloraval a draft hivatalos kezdete elott amire ranyomva tudod elfoglalni a helyedet a drafton.

Ha valamiert nem mukodne a dolog nyisd meg a Chromet (vagy barmelyik bongeszot) a telefonodon es jelentkezz be onnan ugyanugy mitha egy pc/laptop bongeszojet hasznalnad.

De alapjaraton elerheto a draftolas az appbol (az app meg nekem is uj, a heten kezdtem hasznalni, ezert vagyok kicsit bizonytalan vele).

Srácok, nem tudom, mennyire kibaszás vagy se, de én is bedobom a törölközőt. Már most felhúztam magam az első lépéseknél, szóval én is visszalépek. Igazából szeretem a ligát, de messze nem tudok vele annyit foglalkozni már, mint régen, és igazából így nem sok értelme lenne. Sokkal komolyabb dolog ez, mint elsőre hittem.

Nem kevés játékost kellene ismerni, szóval nem adok túl nagy szorzót magamra ;D

Egyelőre 12-en vagyunk, mi történik ha így marad a draftig? Átalakítható kevesebb csapatosra?

Tegnap este küldtem egy körüzenetet azoknak,akiknek úgy láttam hogy nincsenek még beregisztrálva!( nyilván akiket kitaláltam csapatnevekből,őket kihagytam :D )

Két ember szólt,hogy küldjem újra a meghívót nekik,ezt megtettem. Többen jelezték hogy inkább mégsem jönnének.
Szóval úgy néz ki 14 fős lesz a liga, ami pont jó,mert legalább páros :-)

ESTE DRAFT!!!

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 30, 2019, 11:14:12
Nem kevés játékost kellene ismerni, szóval nem adok túl nagy szorzót magamra ;D

Egyelőre 12-en vagyunk, mi történik ha így marad a draftig? Átalakítható kevesebb csapatosra?

Persze, kickelem a tulajdonos nélkülieket. Kettőt már ki is raktam.

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 30, 2019, 12:37:36
Persze, kickelem a tulajdonos nélkülieket. Kettőt már ki is raktam.

Szerintem az egyik én lehettem, mert tegnap este óta ezt írja ki: There was an error. You do not have permission to view this page.

Hogyan kellett volna tulajdonos státuszba kerülni? A csapatnév Liverpool Scousers volt.

Sajnos nekem nagyon nem jó a draft időpontja (evés, ivás csapatostul), úgyhogy sajnos nem tudnék nyugodtan és odafigyelve részt venni rajta. Sajnálom, de a ligában szívesen részt vennék, ha mondjuk autómatikusan kapok random játékosokat (nem tudom hogy megy ez)

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 30, 2019, 15:38:27
Szerintem az egyik én lehettem, mert tegnap este óta ezt írja ki: There was an error. You do not have permission to view this page.

Hogyan kellett volna tulajdonos státuszba kerülni? A csapatnév Liverpool Scousers volt.

Én még látlak a ligában, KC sisak a logód. Bár én még mind a 18 csapatot látom.

Idézetet írta: olics Dátum augusztus 30, 2019, 15:43:43
Sajnos nekem nagyon nem jó a draft időpontja (evés, ivás csapatostul), úgyhogy sajnos nem tudnék nyugodtan és odafigyelve részt venni rajta. Sajnálom, de a ligában szívesen részt vennék, ha mondjuk autómatikusan kapok random játékosokat (nem tudom hogy megy ez)

Én úgy tudom, hogy kapsz automatikusan játékosokat, ha nem leszel drafton, akkor is.

Idézetet írta: olics Dátum augusztus 30, 2019, 15:43:43
Sajnos nekem nagyon nem jó a draft időpontja (evés, ivás csapatostul), úgyhogy sajnos nem tudnék nyugodtan és odafigyelve részt venni rajta. Sajnálom, de a ligában szívesen részt vennék, ha mondjuk autómatikusan kapok random játékosokat (nem tudom hogy megy ez)

Én sem biztos, hogy végig itt tudok lenni, de tegnap nyomtam egy mock draftot, és ha nem csinálsz semmit, akkor is bedraftolja neked a program automatikusan a soron következő játékost. Sorba van rakva mindenki valamilyen értékelés alapján, úgyhogy elvileg ha nem csinálsz semmit, akkor az ő sorrendjük szerinti legjobb elérhető játékosokat kapod. Vagy a saját, előre beállított játékosaidat draftolja, bár ezt még én sem teljesen értem. Ha beállítok egy rakás RB-t az elejére, és véletlenül mind elérhető, akkor meglehet, hogy az összeset ledraftolja nekem a szoftver?