NFL 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Carpeks Dátum augusztus 30, 2019, 16:02:41
Én sem biztos, hogy végig itt tudok lenni, de tegnap nyomtam egy mock draftot, és ha nem csinálsz semmit, akkor is bedraftolja neked a program automatikusan a soron következő játékost. Sorba van rakva mindenki valamilyen értékelés alapján, úgyhogy elvileg ha nem csinálsz semmit, akkor az ő sorrendjük szerinti legjobb elérhető játékosokat kapod. Vagy a saját, előre beállított játékosaidat draftolja, bár ezt még én sem teljesen értem. Ha beállítok egy rakás RB-t az elejére, és véletlenül mind elérhető, akkor meglehet, hogy az összeset ledraftolja nekem a szoftver?
Igen, ameddig tartanak a listadon a nevek addig csak arrol fog draftolni. Ezert erdemes feltenni ra tobb mint 100 nevet a sajat sorrended szerint, es elorevenni azokat akikrol nem akarnal lemaradni (runningback).

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 30, 2019, 15:52:34
Én még látlak a ligában, KC sisak a logód. Bár én még mind a 18 csapatot látom.
En is latom, szerintem nincs semmi gond a csapataval.
A draft elott Ghastly ki fogja venni a tulajdonos nelkul teameket, es annyian indulunk amennyien beregeltunk ma estig.

Utolsó kérdésem, nem igazán találok rá választ. Mi történik ha egy posztból többet igazolok, mint amennyi kell. QB is lehet futó például? Ilyenkor hogy kapja a pontokat, tehát más poszton játszva?

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 30, 2019, 17:20:33
Utolsó kérdésem, nem igazán találok rá választ. Mi történik ha egy posztból többet igazolok, mint amennyi kell. QB is lehet futó például? Ilyenkor hogy kapja a pontokat, tehát más poszton játszva?
QB-t csak a QB slotban tudsz majd jatszatni. QB slot meg csak egy van jelenleg. A kispadodra 'leigazolhatsz' annyit amennyit csak akarsz, de hetvegenkent csak egy darabot fogsz tudni betenni a kezdodbe.
Ha az a QB akit jatszatsz szeret futni is, azutan is fog pontokat kapni csak ugy mint a runningbackek (1 pont/10 yards), de runningbackbol a flexekkel egyutt kezdhet akar 4 darab is neked egy hetvegen mig a QB-bol csak egy.

Az az 1 ember legyen olyan kedves beregisztrálni, hogy teljes legyen a létszám!
Köszönöm!

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 30, 2019, 15:38:27
Szerintem az egyik én lehettem, mert tegnap este óta ezt írja ki: There was an error. You do not have permission to view this page.

Hogyan kellett volna tulajdonos státuszba kerülni? A csapatnév Liverpool Scousers volt.

Én csak a botokat rúgtam ki. Azaz az olyan csapatokat,akiknek nem volt tulaja.
Te továbbra is szerepelsz a ligában!:)

Még egy változás a drafton!
Betettem egy Running Back / Wide Receiver / Tight End (R/W/T) pozíciót is, mivel csak 14-en leszünk!
Mivel 20 főre voltunk kalkulálva, azért még bőven jut minőségi játékos ide is!
Várok a drafton Mindenkit!

#97 augusztus 30, 2019, 18:39:38, Ghastly
Mivel az az 1 ember nem volt hajlandó beregisztrálni,így bukta az egész, mivel a rendszer csak akkor indul be,ha fullos a létszám!
Áttettem a draftot 20:00-ra, megpróbálok 1 embert szerezni!

Legkorábbi időpontot csak 20:00-ra engedte!

Ha más nincs kilépek, max maradok kommentátor :D

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 30, 2019, 18:45:02
Ha más nincs kilépek, max maradok kommentátor :D
Nem kell kilepni, most azon dolgozunk h. feltoltsuk azt az egy maradek helyet.

Én ezt látom most. @junglefever @Ghastly
A lista engem hoz elsőnek, kell csinálnom valamit?

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 30, 2019, 18:36:07
Mivel az az 1 ember nem volt hajlandó beregisztrálni,így bukta az egész, mivel a rendszer csak akkor indul be,ha fullos a létszám!
Áttettem a draftot 20:00-ra, megpróbálok 1 embert szerezni!

Legkorábbi időpontot csak 20:00-ra engedte!

Francba, a 8 óra már elég esélytelen, akkor kezdődhet a betárazás  ;D
Egyébként én nem látom a draftot az alkalmazásban, azért lehet, mert átraktad 8-ra, és csak fél órával előtte jelenik meg?

És ha valakinek 8-tól már nem jó? Ha már egyszer a 7 óra volt megszavazva és úgy készült rá mindenki, így pl. én ha 8-kor kezdünk nemtudom vegigcsinálni, mert 9-kor megyek útra...

Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 30, 2019, 18:53:29
Én ezt látom most. @junglefever @Ghastly
A lista engem hoz elsőnek, kell csinálnom valamit?

Draftolni, bár ez nem a mi ligánk :)

Idézetet írta: Carpeks Dátum augusztus 30, 2019, 18:53:48
Francba, a 8 óra már elég esélytelen, akkor kezdődhet a betárazás  ;D
Egyébként én nem látom a draftot az alkalmazásban, azért lehet, mert átraktad 8-ra, és csak fél órával előtte jelenik meg?

Igen fél órával előtte jelenik meg csak .. tárazzon be mindenki,aki csak tud!