NFL 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 16, 2019, 17:46:13

Semmi.

TD-6
Extra pont-1
2 Pontos kísérlet-2
Safety-2

Azert kerdezem, mert a vendegek a 3. negyedet elvileg 6-1-re buktak el.
https://www.eredmenyek.com/merkozes/MHDsPDik/#osszefoglalas
Mondjuk annyira nem erdekelt, h egy videot megnezzek rola, ezert dobtam fel itt, v Kanadaban lehet vmi speci szabaly?


Idézetet írta: RedMunchen.. Dátum szeptember 16, 2019, 17:54:25
Azert kerdezem, mert a vendegek a 3. negyedet elvileg 6-1-re buktak el.
https://www.eredmenyek.com/merkozes/MHDsPDik/#osszefoglalas
Mondjuk annyira nem erdekelt, h egy videot megnezzek rola, ezert dobtam fel itt, v Kanadaban lehet vmi speci szabaly?

Igen, CFL-be van 1 pontos pontszerzési lehetőség is :D

Van egy pontos safety, úgy tudom az NFL-ben is, bár elég nehéz összehozni. Szerintem akkor van ilyen, ha field goal helyett rámegy a támadó csapat a kétpontra, de a védekező fél megszerzi a labdát, aztán az end zone-ban a támadók végül földre viszik a labdás embert.

Idézetet írta: RedMunchen.. Dátum szeptember 16, 2019, 17:42:45
Amerikai fociban a TD utáni rúgáson kívül, mi ér még egy pontot?

* Már megválaszolták. Nem is tudtam erről ???

A forduló után mikor lehet cserélni? Ez a Waiver:2 nálam mit jelent? Védekező csapatot lehet cserélni? ;) :)

#186 szeptember 17, 2019, 15:47:08, TiB
Szerintem a Waivernél a szám egy sorrendet jelöl, ami akkor lesz érdekes, ha ugyanarra a szabad játékosra többen is bejelentkeznek. Nálam ez a szám 10, szóval ha te is bejelentkeztél Mike Williamsért (WR), akkor a tiéd lesz, én pedig megszívtam ;D

Holnap lesz a waiver nap, a My Team oldalán az apróbb betűs Team Notes résznél, a waiver kéréseid prioritási sorrendjét is beállíthatod. Védekező csapatot is lehet cserélni, de még szabad csapatok is vannak, ha jól látom. Én például ezt csak most fedeztem fel ;D pedig vagy hat szabadon elérhető védelem jobb, mint az én két védelmem :D

A szineknel a zold es a piros mit jelent? Mindossze a nepszeruseget? Egyebkent nekem pozitiv merleget dobott ki a rendszer a draft utan, de ugy latom az csak ilyen becsalogato volt, legalabbis a 0-2 utan nem tudok masra gondolni, mostantol kb. minden hetet hozni kell, hogy egyezes legyen.


Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 17, 2019, 16:36:08
A szineknel a zold es a piros mit jelent? Mindossze a nepszeruseget? Egyebkent nekem pozitiv merleget dobott ki a rendszer a draft utan, de ugy latom az csak ilyen becsalogato volt, legalabbis a 0-2 utan nem tudok masra gondolni, mostantol kb. minden hetet hozni kell, hogy egyezes legyen.

Ha a játékosoknál kérdezed a színeket, azt jelöli, hogy a rendszer szerint kedvező, vagy nem kedvező az ellenfél matchupja a játékosnak. PL. ha TE-nél zöld, akkor azt jelöli, hogy az ellenfélnél rossz a TE védekezés, ezért érdemes kezdetni. De ez kb, csak olyan mint a draft értékelés, tol valamit ,ami a gép szerint jó :-)

Mikor tudom lecseerélni a liga utolsó defensemet (Broncos) emiatt buktam 2 meccset. Most tanulom még.
Én már kiraktam de cserébe nem tudom6tudok hol csapatot kapni.

Meg van :-)

Az applikációban van egy optimize gomb, ami a számok alapján legjobb várható kezdőt rakja össze. Ha esetleg tudtátok, akkor nyilván tárgytalan. Jól jöhet, ha épp egy héten nincs időd sérültek, ellenfelek stb után nézelődni.



Megszereztem Minshew-t erre elfelejtem betenni  :bash: :bash: :bash: :bash:

#194 szeptember 20, 2019, 23:34:12, junglefever
Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 20, 2019, 22:53:07
Nagyon remélem hogy most az jön,amit szeretnék :D
En is remelem hogy leigazolja majd a Chiefs es nyer veluk egy Super Bowl-t az ideny vegen...  :redchug: :laugh:

Idézetet írta: Nezocsa Dátum szeptember 20, 2019, 23:07:07
Megszereztem Minshew-t erre elfelejtem betenni  :bash: :bash: :bash: :bash:
Stafford teljesen jo kezdo az Eagles secondary ellen, lefogadom hogy tobb pontot hoz majd neked.
Amugy csak 10 kezdojatekosod van, a defensed nem fog pontokat szerezni ha nem teszed be oket a starting lineup-ba.
Irtam a feluleten is, hogy akiknek nincs meg a 11 kezdoje hetvegeig az nezzen ra a csapatara.