NFL 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: junglefever Dátum szeptember 20, 2019, 23:30:13

Stafford teljesen jo kezdo az Eagles secondary ellen, lefogadom hogy tobb pontot hoz majd neked.
Amugy csak 10 kezdojatekosod van, a defensed nem fog pontokat szerezni ha nem teszed be oket a starting lineup-ba.
Irtam a feluleten is, hogy akiknek nincs meg a 11 kezdoje hetvegeig az nezzen ra a csapatara.

Néztem is de behúztam egyet de nem mentettem el..... :bash:

Megőrülők egy szerűen nem tudok behúzni egy játékost a kezdőbe. A pozicó rossz vagy vmit elnézek vagy csak fáradt vagyok...........

Újabb nagy vereségbe szalad a Dolphins?

Két megalázó fiaskóval kezdte az idényt a Miami Dolphins. Először a Baltimore Ravenstől kaptak ki 59:10-re, majd New England Patriots győzte le őket 43:0-ra. Mindkétszer hazai közönség előtt buktak, ami külön fájó pont lehet. Ezúttal a Dallas Cowboys vendégei lesznek, vajon újabb nagy arányú vereségbe szaladnak?

Dallas Cowboys - Miami Dolphins

Cowboys győzelem  1.05
Pontok száma 40 felett  1.42
Dak Prescott 1.5 passzolt TD felett  1.50

A teljes kínálatot az Unibetnél találod!

Michael Maietti egyedi ünneplése: pofán veri az irányító Artur Sitowskit.


A kispadon kb annyi pontot szerzett, mint a kezdom...  ;D

Háló Háló!
Junglével nyomtunk egy tradet, egy jó JimmyG-t egy jó Rodgersért.
Viszont mivel a Green Bay péntek hajnalba játszik, az oldal meg a 2 napot még péntek reggelre veszi,ezért nem tehetném be a kezdőbe, így szeretném semmisé tenni a tradet! ( Junglénak sincs kifogása ellene).
Nyomna rá mindenki egy vétót? Nem szeretném használni a Comisser jogomat, mert nem érezném fairnak. Ha rányomtok köszönöm, ha nem akkor majd máshogy kell megoldani :D

Ghastlyval megegyeztunk egy tradeben de a korulmenyek megvaltoztak, ezert szeretnenk ha mindenki megvetozna a dolgot hogy ne menjen vegbe.

Nyomjatok VETO-t a tradunkre legyszi ha latjatok a liga feluleten.


Waiver report szerint 1. helyen voltam és mégsem én húztam játékost elsőre, az hogy van akkor?

A jatekosnal meg lehet nezni, h drafoltak-e, ha igen ki, s a mostani csapataig hol fordult meg?

Legyen valami témába illő is itt...

Jennifer Lopez és Shakira lesz a februári Super Bowl félidei fellépő!


Idézetet írta: Ghastly Dátum szeptember 26, 2019, 21:52:20
Legyen valami témába illő is itt...

Jennifer Lopez és Shakira lesz a februári Super Bowl félidei fellépő!



Akkor ott a helyünk. Jegyeket lehet még kapni?  ;D ;D ;D

Ezzel a két fellépővel garantált a Pepsi mellé a popsi.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 27, 2019, 13:52:18
Ezzel a két fellépővel garantált a Pepsi mellé a popsi.
már csak a svég kiscsaj kéne oda, hogy elmagyarázza hogy a pepsit kiszolgálló cukonádultetvények...meg ha a pepsibol kivonja az 1 zoxigént, akkor co2.

#209 szeptember 27, 2019, 18:15:14, TiB
Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 27, 2019, 16:45:01
már csak a svég kiscsaj kéne oda, hogy elmagyarázza hogy a pepsit kiszolgálló cukonádultetvények...meg ha a pepsibol kivonja az 1 zoxigént, akkor co2.

Nagy királyság lenne ;D Shakira és Jló között a kislány haragos arccal nyomna valami beszédet, a himnuszt meg Trump énekelné.