NFL 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hagytam egy üres posztot a csapatomban. Nem is értem... Szégyen vagyok :(

Idézetet írta: TiB Dátum október 06, 2019, 21:05:58
Hagytam egy üres posztot a csapatomban. Nem is értem... Szégyen vagyok :(

Úgy látom, szerencsére nem azon múlik.

Idézetet írta: Ghastly Dátum október 07, 2019, 04:25:35
Úgy látom, szerencsére nem azon múlik.

Igen, tényleg jó hogy ekkora lett a különbség. Most ezt úgysem hiszi el senki, de nem is a vereség miatt érdekelt, hanem a többi ellenfelemmel szemben nem lett volna fair.

Idézetet írta: TiB Dátum október 07, 2019, 20:55:53
Igen, tényleg jó hogy ekkora lett a különbség. Most ezt úgysem hiszi el senki, de nem is a vereség miatt érdekelt, hanem a többi ellenfelemmel szemben nem lett volna fair.

Én elhiszem, bár ha egy ilyen miatt nem nyer az ember, az is eléggé frusztráló tud lenni :D

A Fantasyban a Game Center mi alapján számolja a a pontokat? Az 5.fordulóban is -kb.40 ponttal voltam az ellenfelem alatt....mint most. Mit mutat?

Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 09, 2019, 08:26:29
A Fantasyban a Game Center mi alapján számolja a a pontokat? Az 5.fordulóban is -kb.40 ponttal voltam az ellenfelem alatt....mint most. Mit mutat?

Ők előre kalkulálnak minden játékosnak egy pontszámot. Pl. elkapott v futott yardok. Ezek kb. meg is egyeznek a bukmékerek adataival. Plusz hozzáveszik,hogy mennyi az esélye a TD szerzésüknek és 1-2 apróság még. Nem kell nagy mérvadónak venni, kb. csak van hogy legyen :) Csapatot szerintem úgy állíts mindig,ahogyan azt te gondolod, ha egy játékosba bízol és nagy napja lesz, az mindennél többet ér :D

Idézetet írta: Ghastly Dátum október 09, 2019, 08:47:25
Ők előre kalkulálnak minden játékosnak egy pontszámot. Pl. elkapott v futott yardok. Ezek kb. meg is egyeznek a bukmékerek adataival. Plusz hozzáveszik,hogy mennyi az esélye a TD szerzésüknek és 1-2 apróság még. Nem kell nagy mérvadónak venni, kb. csak van hogy legyen :) Csapatot szerintem úgy állíts mindig,ahogyan azt te gondolod, ha egy játékosba bízol és nagy napja lesz, az mindennél többet ér :D

Igen. Így nyertem.  :)

En a yahoon nyomom, extra hetem volt. Watson, Cooper, Cook, Jacobs negyes 10ponttal tobbet hozott mint az egesz csapat elorejelzese.. 125-115
Raadasul Dorsettet elfelejtettem kivenni igy o nullazott. 😂 163 - 84re nyertem

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 09, 2019, 16:03:04
En a yahoon nyomom, extra hetem volt. Watson, Cooper, Cook, Jacobs negyes 10ponttal tobbet hozott mint az egesz csapat elorejelzese.. 125-115
Raadasul Dorsettet elfelejtettem kivenni igy o nullazott. 😂 163 - 84re nyertem

Úgy tudom ott más a pontozás mint az nfl.com-n.

Gondolom igen

Offense   League Value
Passing Yards   25 yards per point
Passing Touchdowns   4
Interceptions   -1
Rushing Yards   10 yards per point
Rushing Touchdowns   6
Receptions   0.5
Receiving Yards   10 yards per point
Receiving Touchdowns   6
Return Touchdowns   6
2-Point Conversions   2
Fumbles Lost   -2
Offensive Fumble Return TD   6
Kickers   League Value
Field Goals 0-19 Yards   3
Field Goals 20-29 Yards   3
Field Goals 30-39 Yards   3
Field Goals 40-49 Yards   4
Field Goals 50+ Yards   5
Point After Attempt Made   1
Defense/Special Teams   League Value
Sack   1
Interception   2
Fumble Recovery   2
Touchdown   6
Safety   2
Block Kick   2
Kickoff and Punt Return Touchdowns   6
Points Allowed 0 points   10
Points Allowed 1-6 points   7
Points Allowed 7-13 points   4
Points Allowed 14-20 points   1
Points Allowed 21-27 points   0
Points Allowed 28-34 points   -1
Points Allowed 35+ points   -4
Extra Point Returned   2

Nekem a draft utan pozitiv merleget mutatott. Azutan irtatok, hogy kulonosebben nem jelent semmit, csak iranymutatas, de azert 6 fordulo utan nem 1-5-os merlegre gondoltam.  :redchug: PO eluszoban, de hatha lesz meg egy-ket sikerem.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum október 15, 2019, 18:51:18
Nekem a draft utan pozitiv merleget mutatott. Azutan irtatok, hogy kulonosebben nem jelent semmit, csak iranymutatas, de azert 6 fordulo utan nem 1-5-os merlegre gondoltam.  :redchug: PO eluszoban, de hatha lesz meg egy-ket sikerem.
A 14-bol alig 4 csapatnak van pozitiv merlege. Meg semmi sem dolt el, van hatra nyolc het a rajatszasig.

Habár még egyikönk kezdője sem tökéletes, vannak pihenőhetesek, de az előrejelzés szerint az én fiaim lesznek az elsők, akik először legyőzik az eddig veretlen, pontesőt gyártó Labatlan Minerst. Hát ez max akkor lesz így, ha piros hó esik és Palvin Barbi elmegy apácának.

Amúgy arra jövök rá így a hetek alatt, amire régen is mikor még játszottam, hogy ez a Fantasy egy brutál mély dolog, amiben ha elmerülsz, és van még néhány ilyen haverod, aki szintén elmerül, akkor ez pont olyan király élmény, mint az amerikai filmekben.

Valóban nagyon élvezetes a játék, annak ellenére, hogy 2-0-ról már 2-4-re állok :laugh:
Lehetne máshogyan is, egyszer a kickerek közötti több mint 10 pontos különbség, egyszer meg a defensek közötti több, mint 20 pontos különbség volt érzésem szerint a meccset eldöntő faktor.
Lehet rosszul látom, de nagyon nem tudok belenyúlni; a kickereket és a védelmeket szoktam cserélgetni. Olyan hozzáértésem nincsen, hogy bejöjjön valami olyan húzásom, hogy berakok valami előrejelzett 3-4 pontos játékost, aztán az meg csinál 15-20-at. Már ha egyáltalán van ilyen :o
De hogy vasárnap esténként az appot nyomom a 7-es meccsek közben (is) az biztos ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum október 15, 2019, 21:04:09
Valóban nagyon élvezetes a játék, annak ellenére, hogy 2-0-ról már 2-4-re állok :laugh:
Lehetne máshogyan is, egyszer a kickerek közötti több mint 10 pontos különbség, egyszer meg a defensek közötti több, mint 20 pontos különbség volt érzésem szerint a meccset eldöntő faktor.
Lehet rosszul látom, de nagyon nem tudok belenyúlni; a kickereket és a védelmeket szoktam cserélgetni. Olyan hozzáértésem nincsen, hogy bejöjjön valami olyan húzásom, hogy berakok valami előrejelzett 3-4 pontos játékost, aztán az meg csinál 15-20-at. Már ha egyáltalán van ilyen :o
De hogy vasárnap esténként az appot nyomom a 7-es meccsek közben (is) az biztos ;D

Én belenyúlok: A kezdőből kitett WR csinál 12 pontot  a cserejátékosom meg -1 ponttal kezdi a meccset, majd javít 0,6ra  :bash: :bash:
Meg ami sokat számít szerintem az, hogy ki mennyire tud utána olvasni annak hogy ki mennyire sérült, mert ezek az infók ha találok a csapatok oldalán  néha sejtelemesek.