NFL 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#225 október 19, 2019, 16:35:05, junglefever
Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 18, 2019, 20:57:11
Én belenyúlok: A kezdőből kitett WR csinál 12 pontot  a cserejátékosom meg -1 ponttal kezdi a meccset, majd javít 0,6ra  :bash: :bash:
Meg ami sokat számít szerintem az, hogy ki mennyire tud utána olvasni annak hogy ki mennyire sérült, mert ezek az infók ha találok a csapatok oldalán  néha sejtelemesek.
https://www.fantasypros.com/2019/10/week-7-fantasy-football-rankings-from-the-most-accurate-experts/

A seruleseket kijelzi az app a jatekosok kepei alatt, minden heten odarakjak melyik jatekos vett reszt az edzeseken (FP) melyik nem (DNP) melyik nem jatszik biztosan hetvegen (O vagyis Out) es melyik jateka bizonytalan (Q vagyis Questionable), melyik lett serultlistara rakva (IR).
Amelyik bye weeken van az pedig 'Bye'. De az csak egy het minden csapatnal.

Jók ezek az előrejelzések, folyton változtak, de pontokkal vertem Lábatlanékat mindig. Most hogy élesben is megy a dolog, már vesztek papíron, és a valóságban is hátrányban vagyok. :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum október 20, 2019, 21:11:40
Jók ezek az előrejelzések, folyton változtak, de pontokkal vertem Lábatlanékat mindig. Most hogy élesben is megy a dolog, már vesztek papíron, és a valóságban is hátrányban vagyok. :beerchug:

Még messze a vége, van jó pár játékosod, akik még nem is játszottak.
Simán behozható a hátrányod.
Arra figyelj, hogy M. Brown inactive, nem fog játszani a Seahwaks ellen.

Lehet, hogy már későn kérdezem:

Van annak jelentősége, hogy egy W/R pozícióban WR vagy RB szerepel? Pontban ugyan úgy számolják ugye?

Az előző kérdés engem is érdekelne, továbbá:

Hogyan/mitől lesz valaki a ligánkban az Undroppable Player?

Először arra gondoltam, hogy az első körben draftoltak, de 18 ilyen játékos van jelenleg. Maholkapunki-nak 2, Old England Tibiots-nak 3, a többieknek 1-1.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 27, 2019, 16:13:36
Lehet, hogy már későn kérdezem:

Van annak jelentősége, hogy egy W/R pozícióban WR vagy RB szerepel? Pontban ugyan úgy számolják ugye?

Nincsen, ugyanannyi pontot kap ha WR-be, ha W/R-be. Ez csak könnyítés, hogy a W/R-be tehetsz elkapót vagy futót is, lehet egyik héten ez a jobb opció,de lehet másik héten meg az.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 03, 2019, 16:53:15
Az előző kérdés engem is érdekelne, továbbá:

Hogyan/mitől lesz valaki a ligánkban az Undroppable Player?

Először arra gondoltam, hogy az első körben draftoltak, de 18 ilyen játékos van jelenleg. Maholkapunki-nak 2, Old England Tibiots-nak 3, a többieknek 1-1.

Igen, az első körösök az Undroppable Playerek (legjobb tudomásom szerint). Ez azt jelenti, hogy nem lehet őket kirúgni, tehát FA piacra tenni, de cserélni el lehet őket. Így lehet valakinél több is. Tehát csere útján cserélhetnek csapatot.

Baszki Colts, fűzővel kifelé!

Fantasy:
Ha most sem nyerek, akkor szelnek eresztem a csapatot. Varom az ajanlatokat!  ;D Mondjuk a cserepad az rendre eros, a trophy roomban lathato is.  :D

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 11, 2019, 17:32:25
Fantasy:
Ha most sem nyerek, akkor szelnek eresztem a csapatot. Varom az ajanlatokat!  ;D Mondjuk a cserepad az rendre eros, a trophy roomban lathato is.  :D

Melyik a csapatod?


Volt egy-ket ajanlat amit elfogadtam, s volt olyan, amit elutasitottam azert, mert egy jatekos benne volt egy masik tradeban, igy hiaba mentem ra, h oke, nem engedte.


Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 11, 2019, 17:32:25
Fantasy:
Ha most sem nyerek, akkor szelnek eresztem a csapatot. Varom az ajanlatokat!  ;D Mondjuk a cserepad az rendre eros, a trophy roomban lathato is.  :D

Nem sok hiányzott izgultál ugye :-)))

Rob Gronkowski kipróbálta magát cheerleaderként

Az NFL történetének egyik legjobb tight endje ügyes táncos. Tovább


Gratulálok Mindenkinek! Az alapszakasz ezzel véget ért! Külön Gratulálok azoknak, akik bejutottak a rájátszásba!
Alapszakasz végeredménye:

1.Labatlan Miners                            11-3
2.Team Ghastly                                   10-4
3.Caribbean Pirates                              9-5
4.Newbies                                           9-5
5.Bear Island Knows No King                8-6
6.Carpeks Foxes                                  8-6
7.Liverpool Scousers                            8-6
8.Drotos's Stars                                  7-7
   
-------------------------- Playoff vonal
9.Old England Tibiots                           6-8
10.Cabarnet 76s                                  6-8
11.Maholkapunki                                  5-9
12.Eger Pugs                                       5-9
13.Castle Martell                                  3-11
14.Brickleberry Team                            3-11

Az utolsó fordulóban már nem volt kérdés hogy kik jutnak be, csak a helyezések, illetve hogy ki melyik ágra kerül.Negatív mérleggel nem került be senki a Playoffba, ez dicsérendő :)

Egy másik statisztika, hogy kik szerezték a legtöbb pontot:

1.Labatlan Miners                        1,746.28
2.Caribbean Pirates                     1,657.28   
3.Team Ghastly                           1,654.70
4.Bear Island Knows No King        1,604.70
5.Newbies                                   1,593.70

Igazából nem meglepetés, hiszen ez az 5 csapat végzett a tabella első 5 helyén is.
Szóval a 2019-es szezonban Labatlan Miners csapata szerezte a legtöbb pontot az alapszakaszban! Gratulálunk Neki!  :great:

Remélem a többi statisztikát is jól nézem, mert a League Historyt nézem, szóval amik még vannak statisztikák:

Egy héten a legtöbb pontot szerző csapat: Team Ghastly -  6. héten - 175.82 pont  :great:
Egy héten a legtöbb pontot szerző játékos:Team Ghastly játékosaként 7. héten Aaron Rodgers - 45.76 pont  :great:


A Rájátszás most indul! Mindenkinek sok sikert! Akik nem jutottak a felső ági Playoffba, azoknak is van még mérkőzésük!