Napi tipp - Augusztus 24.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jatekon kivuli
Egyiptom - Zambia ma 13:00
-32.5 Egyiptom

Oakland hivta fel a figyelmet az afrikai jatekokra, ahol olyan vak csapatok jatdzanak h kb elsore jatszanak csarnokban. Ma egyiptom-zambia, egyiptom ugye ev elejen kozepdontos 4ik lett a vb-n,  zambia meg ugatja a kezit, marokkotol 51:16ra kaptak ki. Szerintem itt minden masodik tanadas ketszer indulas, lepes, lerohanasokbol szetdobaljak oket. A hatar -29.5-rol indult, mar 32.5 de sztem 40 lesz kozte minimum, ilyen 55:10 koze saccolom. Ilyen felido elsonek egyiptom eri el 20 22 25 golt is huzom.

Thx oak

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 24, 2019, 11:36:54
Jatekon kivuli
Egyiptom - Zambia ma 13:00
-32.5 Egyiptom

Oakland hivta fel a figyelmet az afrikai jatekokra, ahol olyan vak csapatok jatdzanak h kb elsore jatszanak csarnokban. Ma egyiptom-zambia, egyiptom ugye ev elejen kozepdontos 4ik lett a vb-n,  zambia meg ugatja a kezit, marokkotol 51:16ra kaptak ki. Szerintem itt minden masodik tanadas ketszer indulas, lepes, lerohanasokbol szetdobaljak oket. A hatar -29.5-rol indult, mar 32.5 de sztem 40 lesz kozte minimum, ilyen 55:10 koze saccolom. Ilyen felido elsonek egyiptom eri el 20 22 25 golt is huzom.

Thx oak

húúúú kösz hubi, még hétfőn vagy kedden nekem is mondta, felírtam egy papírra, de persze, hogy nem néztem rá:D kösz hubi ;)

2.tipp
EURÓPA: EB - női
24.08.2019 20:30
Románia N-Magyarország N

tipp:Magyarország N
odds:1,53
bet365

A magyar csapat rendkívül magabiztosan és meggyőzően játszott tegnap.A románoktól szerintem sokkal jobbak a mieink, valamint ahogy a lányok is nyilatkoztak rengeteg nézőt várnak hiszen egy magyar-román meccs mindig parázs összecsapás.A hollandok tegnap is bucira verték szomszédainkat.Nem utolsó sorban pedig egyértelmű győzelmet várnak el maguktól a csajok pláne itt Budapesten.

Sziasztok!

Időpont: 2019.08.24. (15 óra 30 perc)
Esemény: Foci Norvég OBOS liga (Sandnes - Aalesund)
Tipp: Összesített/Gólok Mindkét csapat szerez gólt (2.5) felett és igen
Odds: 2.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Sandnes egy négyes vereségi sorozatot szeretne felejtetni!

Igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Hólmbert Aron Friðjónsson (6) góllal és a védő Pape Habib Gueye (9) góllal!

Aalesund fölényesen vezeti a bajnokságot és egy hatos győzelmi sorozatban van!

Ma is esélyes a győzelemre hiszen nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a középpályás  Kent Havard Eriksen (8) góllal!

Ilyen felállásban mindég megvolt a csapatok között a gólváltás ma is nagy az esély rá!


Labdarugás, Németország-Bundesliga
2019.08.24. 15:30
FC Augsburg - 1. FC Union Berlin
Tipp: Gólok száma Felett 1.5 +
Gólok száma hazai csapatnál Alatt 3.5 +
Dupla esély-FC Augsburg vagy döntetlen+
Legtöbb szögletrúgás: FC Augsburg +
Összes büntetőlap - hazai csapat: Felett 0.5+
Összes büntetőlap - vendég csapat: Alatt 3.5
Odds: 4,75
Unibet-Fogadásépítő

Soccer » England » Premier League
Brighton - Southampton
Today, 24 Aug 2019, 16:00
Tipp:AH Southampton +0,5
Oddsz :1,61
Indok: Brighton szamomra total kieso jelolt, mig a soto egy kozepcsapat, ideje pontot vagy pontokat szerezni idegenben . Amiota Brighton a PL ben jatszik egyszer sem nyert a Soto ellen , miert ma kezdene el .

Labdarúgás, Spanyol Primera Division
2019.08.24. 21:00

Getafe - Athletic Bilbao

Tipp: Inaki Williams 2 vagy több gólt szerez
Odds: 21.00
Iroda: Bet365

Nagyon gólszegény mérkőzésnek ígérkezik a mai találkozó, de általában ilyenkor nyílik ki a gólcsap. Ellentétes előjelekkel, de mindkét csapat 1-0-ás mérkőzéssel kezdett a bajnokságban. Getafe idegenben kikapott az Atletico ellen, míg a Bilbao a Barcelonát győzte le egy hajrábeli, 89. perces góllal. Ma a Getafe szeretne javítani, egy verhető ellenfél ellen jó eséllyel meglehet a 3 pont, míg a Bilbao szeretné folytatni jó szereplését. Williams számára nem ismeretlen a mai ellenfél, minden második mérkőzésen betalált a Getafe hálójába, legutóbb a Getafe hazai pályán 1-0-ra nyert. Igaz, hogy ma két gól kell tőle, de én bízom a tippben.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 24, 2019, 09:12:23
Norwich - Chelsea
4,5 gol felett
4.81
pinnacle

Ezt a tippet mar reg kineztem, es egyszeruen nem tudok elszakadni tole (ilyenkor jon a 0-0). Ez a Chelsea egyelore egy adok-kapok csapat, porognek ezerrel, a Norwich pedig otthon szeret goleros meccseket jatszani. Siman lehet egy 5-6 golos meccs, de a biztosabb az a jo szorzon foghato 2,5 over es a lovesek, szogletek piac.

NYERTES

Labdarúgás, Magyarország NB I., 2019. 08. 24, 18:00

Kaposvári Rákóczi FC - Zalaegerszegi TE
Tipp: Zalaegerszegi TE nyer


Odds: 1,9
Iroda: Unibet

Indoklás: A várakozásokhoz képest csalódást keltő volt a Kaposvár múlt heti produkciója: egy 1-0-ra elvesztett mérkőzésen ötlettelen, helyenként kifejezetten fáradt csapat benyomását keltette. A másik oldalon a ZETE ugyan ismét kikapott, de úgy, hogy két gólt lőtt idegenben.

Ezen körülmények alapján úgy vélem, hogy érdemes lehet megkockáztatni ma a vendég győzelmet.

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 24, 2019, 02:49:20
Labdarúgás, Angol Championship, 2019.08.24. 16:00
Stoke - Leeds
Tipp: HT/FT: 2/2
Odds: 3.50
Iroda: bet365

A Leeds United nagyszerűen kezdte a szezont, 3 győzelemmel és a 1 döntetlennel, 7:2-es gólarányuknak köszönhetően vezetik a tabellát. A Stoke City az utolsó helyen áll, csupán egy pontot gyűjtöttek még. Az eddigi 4 fordulóban már 10 gólt kaptak, tehát a védelemben bőven akadnak gondok. A Leeds simán hozhatja ezt a meccset, remélhetőleg már a félidőre is előnnyel vonulnak.

Nyertes

Idézetet írta: grof19 Dátum augusztus 24, 2019, 13:09:38
Sziasztok!

Időpont: 2019.08.24. (15 óra 30 perc)
Esemény: Foci Norvég OBOS liga (Sandnes - Aalesund)
Tipp: Összesített/Gólok Mindkét csapat szerez gólt (2.5) felett és igen
Odds: 2.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Sandnes egy négyes vereségi sorozatot szeretne felejtetni!

Igen jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a csatár Hólmbert Aron Friðjónsson (6) góllal és a védő Pape Habib Gueye (9) góllal!

Aalesund fölényesen vezeti a bajnokságot és egy hatos győzelmi sorozatban van!

Ma is esélyes a győzelemre hiszen nagyon jó gólszerző játékosai vannak a csapatnak mint a középpályás  Kent Havard Eriksen (8) góllal!

Ilyen felállásban mindég megvolt a csapatok között a gólváltás ma is nagy az esély rá!

Nyertes

Idézetet írta: peshark Dátum augusztus 24, 2019, 07:40:32
Foci, Premier Liga
2019.08.24. 18:30

Liverpool - Arsenal
H
1,50
unibet

Hiaba az erositesek vendeg oldalon, nalam tovabbra is minosegbeli kulonbseg van a ket csapat kozott, amit nem old meg David Luiz a vedelem kozepeben. Otthon amugy is bitang eros a Pool, az Arsenal meg nem egy nagy idegenbeli spiler, szerintem sima hazai gyozelem lesz ebbol.

NYERTES (3.)  :great:

#27 augusztus 24, 2019, 21:20:10, evicus3333
Idézetet írta: evicus3333 Dátum augusztus 24, 2019, 10:01:59
Norwich-Chelsea
Chelsea nyer
Odds;1.75
Bet365
A Chelsea nagyon beragadt a rajtnál, rég indult ilyen rosszul a csapat.Ideje mutatni valamit, úgyhogy ma nyerni fognak.
Nyertes

Boliviai foci - 23:15
San Jose v Real Potosi
1.fi 1. csapat 2.5gol felett (fogadaskeszito)
Odds: 7
Bet365

A hazaiak nagy formaban vannak, utolso 5 hazai meccsukbol negyet megnyertek, raadasul a mult heten negyet guritottak idegenben. Az ellenfel is jo elol, de hatul is golkepesek, harom hazai golt varok a felidoig.

Idézetet írta: sunik29 Dátum augusztus 24, 2019, 13:26:40
Soccer » England » Premier League
Brighton - Southampton
Today, 24 Aug 2019, 16:00
Tipp:AH Southampton +0,5
Oddsz :1,61
Indok: Brighton szamomra total kieso jelolt, mig a soto egy kozepcsapat, ideje pontot vagy pontokat szerezni idegenben . Amiota Brighton a PL ben jatszik egyszer sem nyert a Soto ellen , miert ma kezdene el .


Nyert