Napi tipp - Augusztus 22.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


V.Lepchenko-Georgina G Perez  H
Odds:1,57
bet365

Az US Open selejtezőjében a hazai pályán játszó amerikai lány sikerét várom.Sokkal jobb formában van,mint a spanyol lány.


Labdarúgás, Europa Liga selejtező
2019.08.22 21:00
Slovan Bratislava - PAOK
Tipp: OVER 2 gol ahc
Odds: 1,65
Iroda: Pinnacle

Indoklas: A Pozsonyi Slovan tovabbjutott a Koszovoi Feronikeli ellen es az ir Dundalkon, menetel a szlovak ligaban, de nem mondanam hogy a sok legiosbol osszerakott csapat valami jo minosegu focit jatszana. Sot ellenkezo, rengeteget hibaznak, szarul passzolnak, igy ha jon egy erosebb csapat bajba lesznek. Meg akkor is, ha a hazai bajnoksagban ok az egyszemuek a vakok kozt. Moha a marokkoi szuletesu spanyol allampolgarsagu kozeppalyas hianyzik csak betegseg miatt.
PAOK kicsit rossz szajizzel jon majd hozzank, hiszen a holland Ajax Amsterdam kiserte ki a Bajnokok ligajabol. Igaz semmikepp nem lehet szegyenrol beszelni, gorogorszagban 2:2 volt es hollandiaban is tudtak rugni kettot. sajnos ott 3:2 veszitettek, igy lekerultek az Europa Ligaba. Gondolom a Slovan nem jelent neki problemat, es ha az Ajaxnak tudtak ketszer ket golt rugni Slovannak is tudnak. Annak ellenere ovatos tipp azsia gólhendi OVER 2 gol. @1,65. Sok szerencset memberek!

Európa Liga selejtező
Sūduva Marijampolė - Ferencváros
Gólok száma 1,5 alatt
@3.50
unibet

Szerintem egy igen tapogatózó mérkőzésre van kilátás, egyik fél sem kockáztat majd, mindkét alakulatnak az lesz majd az elsődleges célja, hogy lehozza kapott gól nélkül a találkozót. Nem hiszem, hogy a Fradi kint eldönti a meccset, egy soványka győzelem benne van, de nálam ez a meccs inkább 1x és under, mintsem gólzáporos magyar siker. A visszavágó lesz itt szerintem a döntő, szóval meccs előtt azt mondom, remi körüli eredményt várok.




Foci    EL selejtező    2019.08.22    19:00

Suduva     -     FTC

Tipp: hazai és mind 2 csapat szerez gólt

Odds:7,5

Iroda:bet365

Indoklás: elég stabil hazai pályán a Suduva és a Fradi jó lehet egy idegenben szerzett gólra hisz az eddigi selejtezőin mindig szerzett gólt és szerintem 2:1 lesz a meccs vége

Foci Szaúd-Arábia
Al Ahli- Al Adalh
1.f.i. pontos eredménye 2-0
5.6
Unibet

Tegnap a katari nem jött, ma egy másik arabbal próbálkozok. A hazaiak a BL-ben is vitézkedtek, a vendégek újoncok. Szerintem 3-4 gólos hazai siker lesz, lehetőleg félidei két találatos hazai előnnyel.

Labdarúgás,EURÓPA: Európa Liga - Selejtező
22.08.2019 19:00

Malmö (Swe)-Bnei Yehuda (Isr)
Tipp: Malmö gólok száma 3.5 felett
Odds:5,0
bet365

Indok: Hazai mérkőzésén szerintem szeretné dűlőre vinni a dolgot a Malmö, így nyerni kell sok góllal.

PSV-Apollon Limassol
PSV 1.5 több gól+5.5 több szöglet
Odds;1.51
Bet365

Az első mérkőzésen a Hollandok lerendezik a továbbjutást és megnyugtató eredményt fognak elérni.Benne van egy nagy arányú győzelem lehetősége is.

Labdarúgás:Európa Liga Selejtező
2019.08.22. 20:00
Légia Varsó - Rangers FC
Tipp: hazai győzelem
Odds: 3,40
Unibet

Idézetet írta: chabialonso Dátum augusztus 21, 2019, 18:25:30
Labdarúgás:  USA: MLS
2019.08.22.   04:30
Los Angeles FC - San Jose Earthquakes
Tipp: gólok száma  az első félidőben 1.5 felett
Odds: 1.73
Iroda: Unibet

A kupában négy hete találkozott egymással a két csapat. Akkor a Los Angeles nyert 3:1-re. A félidei eredmény 1:1 volt. A hazaiak a bajnokságban még ennél is nyíltabban, támadóbb szellemben játszanak. Már az első félidőben könnyedén lehet két találat ismét.

NYERTES

Idézetet írta: firgabácsi Dátum augusztus 22, 2019, 10:52:19
röplabda ffi U19 vb

Irán - Bulgária 2019.08.22 14:00
tipp: over 169.5
odds: 1.75
iroda: betclic

Igazából statisztikai tipp valahol. Ezzel a határral ha nem 3-0 a meccs valamelyik csapatnak akkor várhatóan lejön a tipp. Iránra jellemző, hogy többszettest játszik minden korosztályban ha nem nagyon gyenge az ellenfél, a bolgárok pedig azért nem gyengék, tegnap meglepetésre öttszettes meccset játszottak az erősnek számító olaszokkal.
Irán hagyományosan erős ifi és junior világversenyeken, nem ritkán dobogón vannak vagy meg is nyerik ezeket. Tavaly az Ázsia bajnokságon harmadikok voltak, szerintem ők nyerik a meccset inkább, de Bulgária egy szettre jó lehet. Talán az is segíthet, hogy ebben a korosztályban még egy meccsen belül gyakran elég hektikus teljesítményt nyújtanak a játékosok, ez a tegnapi nyitónapon is több meccsen látható volt.

NYERTES

Idézetet írta: zsobak Dátum augusztus 22, 2019, 12:11:22
V.Lepchenko-Georgina G Perez  H
Odds:1,57
bet365

Az US Open selejtezőjében a hazai pályán játszó amerikai lány sikerét várom.Sokkal jobb formában van,mint a spanyol lány.

Nyertes

Idézetet írta: Titti7 Dátum augusztus 22, 2019, 09:49:40
2019.08.22. 11:50
Tenisz, ATP CH L'Aquila
Ficovich - Haerteis
tipp: Haerteis 2-0 -ra nyer
odds: 4,50
office: betclic

Haerteis egy eléggé érdekes teniszező. Nem tartozik a nagyon játékügyesek közé, ám ha elkapja a gépszíjj akkor halomra okozza egymás utánban a meglepetéseket. Itt L'Aquilában Bonadiot és Serdarusicot is két szettben kapta el. Az argentín Ficovich ezeknél nem erősebb játékos, sőt ... Ha megtartja remek formáját a német, akkor ezt is megoldja két szettben!
Nyertes!

Idézetet írta: olics Dátum augusztus 22, 2019, 13:47:31
Európa Liga selejtező
Sūduva Marijampolė - Ferencváros
Gólok száma 1,5 alatt
@3.50
unibet

Szerintem egy igen tapogatózó mérkőzésre van kilátás, egyik fél sem kockáztat majd, mindkét alakulatnak az lesz majd az elsődleges célja, hogy lehozza kapott gól nélkül a találkozót. Nem hiszem, hogy a Fradi kint eldönti a meccset, egy soványka győzelem benne van, de nálam ez a meccs inkább 1x és under, mintsem gólzáporos magyar siker. A visszavágó lesz itt szerintem a döntő, szóval meccs előtt azt mondom, remi körüli eredményt várok.

NYERTES

Idézetet írta: evicus3333 Dátum augusztus 22, 2019, 16:18:56
PSV-Apollon Limasso
PSV 1.5 több gól+5.5 több szöglet
Odds;1.51
Bet365

Az első mérkőzésen a Hollandok lerendezik a továbbjutást és megnyugtató eredményt fognak elérni.Benne van egy nagy arányú győzelem lehetősége is.
Nyertes