Napi tipp - Augusztus 20.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci   BL selejtező     2019.08.20      21:00

LASK Linz (Aut)     -     Club Brugge (Bel)

Tipp:3,5 gól felett

Odds:3,75

Iroda:bet365

Indoklás: mind az Osztrák és mind a Belga bajnokság sokgólos bajnokság.
azt gondolom hogy a gólváltás sima lesz ezen a meccsen onnan meg már nincs olyan távol egy 3:1 vagy esetleg egy 2:2-es X.
mind a 2 csapat X-et játszott az utolsó bajnokiján valószínűleg erre a meccsre tartalékolva.
és remélem hogy ez meg is hozza a gyümölcsét

Apoel Nicosia-Ajax
2.5 több gól
Odds:1.65
Bet365

Este egy jó kis rohanos focit nyom le a két csapat.Lesz itt minden gólok lapok,adok-kapok.Legalabb 3 gól az alap.

Labdarúgás, Angol Championship
2019.08.20. 20:45

Derby - Bristol City

Tipp: Bristol City gólt szerez + legalább 1 lap lesz a mérkőzésen + legalább 6 szöglet
Odds: 1.53
Iroda: Bet365

Nagy Ádám elég jó teljesítményt nyújt új csapatában, ezért figyeltem fel erre a mérkőzésre. Elég jó mérkőzéseket játszanak egymással (legutóbbi 8 mérkőzésen csak kétszer nem talált be a vendég együttes, a hazai csak egyszer, akkor 0-0 lett). A közös múlt, illetve a hazai pálya miatt esélyesebb a Derby, de egy gyors kontrából is bármikor szerezhet gólt a Bristol.

Tenisz, WTA-New York
2019.08.20. 20:15

Cornet - Zhu
Tipp: Cornet
Odds: 1,61
Iroda: Unibet

Indoklás: Zhu erőn felül teljesítve már többször borította a papírformát New Yorkban: Golubic, Putinstseva, de talán még Parmentier legyőzése sem volt kötelező feladat. Ennek köszönhetően elég pofás kis oddsot kapunk a franciára, aki még akkor is magasabb szintet képvisel, ha nem hozza a legjobb formáját. Cornet Kozlován jutott túl az első körben, ami akkor is komoly fegyvertény, ha az ukrán gyengébb meccseket hozott az utóbbi időben. Ma már nem jön a Zhu meglepetés szerintem és a sokkal komplettebb játékos Cornet megy tovább a 3. körbe.

Sportág, időpont: Tenisz US Open selejtező 21:30
Esemény: Arruabarrena - Sebov
Tipp: Sebov 2-0
Odds: 3.40
Iroda: Bet365
Indoklás: Sebov közel karrierje legjobbjához, először lehet itt a selejtezőben ami extra motivációt adhat. Arruabarrena most leszálló ágban van, nála egy sima vereség bőven benne van kemény pályán.

ATP WS, 22:00
Kecmanovic - Popyrin
Kecmanovic
1.5
bet365

Jo kis NextGen csata, de sokatmondo hogy egyikuk sem a US Open kvalival van elfoglalva. Mindketten nagyot leptek iden elore, de a szerb stabilabb jatekos, Popyrin eroteljesebb tenisze meg nem eleg kiforrott. Az utobbi par honapban ketszer merkoztek meg egymassal, mindketszer Kecmanovic nyer, sztem ez ma sem valtozik.

Idézetet írta: Titti7 Dátum augusztus 20, 2019, 12:25:03
2019.08.20. 18:00
Tenisz, US Open selejtező
Caruso - Chung, Y
tipp: Caruso
odds: 1,55
office: unibet

Megérkeztünk a US Open selejtezőjéhez, ahol számos inkább Challenger és ITF versenyen is vitézkedő játékos is lehetőséget probálhat. Ilyen a dél-koreai Yuncheong Chung is. A koreai nem panaszkodhat rossz eredményekre, ám ATP szinteken még semmit nem tett le az asztalra. Ellenben az olasz Carusoval, aki Wimbledonban is sikeresen vette a három selejtezős mérkőzését és a játéka ezen a szinten érettebnek számít. Úgy vélem ezt a találkozót alapjában a nagyobb tapasztalat fogja eldönteni a talján javára.
Nyertes!

Tenisz - US Open kvali
Lepchenko, Varvara v Kai-Lin Zhang
tipp: 2
odds: 5,35
unibet

A kvalifikációs búcsú egyikük számára sem ismeretlen e Grand Slamen. A bukik a hazai versenyzőt tartják esélyesebbnek, de ez az év és a borítás sem a kedvence az amerikainak. Meglepetésre számítok.

Idézetet írta: peshark Dátum augusztus 20, 2019, 11:14:38
Tenisz, ATP Winston-Salem
2019.08.20. 19:00

M. Cecchinato - J. Millman
2.5 szett fölött
2,48
unibet

Egyik játékos sincs igazán nagy formában, az olaszt innkább szenvedős vereségek jellemzik mostanában, mint sem győzelmek, míg ellenfele elmúlt két meccsén sima szettekben kapott ki, előtte pedig két 2-1-es meccset játszott. Ranglistán is közel vannak egymáshoz, szerintem tudásban sincs nagy különbség, meg lehet a három szett, ha mindketten odateszik magukat és nem csak egy nyűgként kezelik ezt a tornát így néhány nappal a US Open előtt.

NYERTES  :ok:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 20, 2019, 16:01:49
Labdarúgás, Angol Championship
2019.08.20. 20:45

Derby - Bristol City

Tipp: Bristol City gólt szerez + legalább 1 lap lesz a mérkőzésen + legalább 6 szöglet
Odds: 1.53
Iroda: Bet365

Nagy Ádám elég jó teljesítményt nyújt új csapatában, ezért figyeltem fel erre a mérkőzésre. Elég jó mérkőzéseket játszanak egymással (legutóbbi 8 mérkőzésen csak kétszer nem talált be a vendég együttes, a hazai csak egyszer, akkor 0-0 lett). A közös múlt, illetve a hazai pálya miatt esélyesebb a Derby, de egy gyors kontrából is bármikor szerezhet gólt a Bristol.

NYERTES

#25 augusztus 21, 2019, 07:50:27, sportbettorpro
Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 21, 2019, 06:53:14
"Labdarúgás
BL-selejtező
21:00
Apoel Nicosia-Ajax
Tipp: Döntetlen
Odds: 4.33
Bet365

Az Apoel otthon játszik, noha gyengébb csapat, az első meccsen ikszelhet az Ajax-szal, amely, ha jól tudom, az előző körben is ikszelt az első, idegenbeli mérkőzésén, sőt, egy ideig hátrányban volt. Egész jó oddsnak tűnik."NYERTES

Nyertes!

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 20, 2019, 18:23:32
ATP WS, 22:00
Kecmanovic - Popyrin
Kecmanovic
1.5
bet365

Jo kis NextGen csata, de sokatmondo hogy egyikuk sem a US Open kvalival van elfoglalva. Mindketten nagyot leptek iden elore, de a szerb stabilabb jatekos, Popyrin eroteljesebb tenisze meg nem eleg kiforrott. Az utobbi par honapban ketszer merkoztek meg egymassal, mindketszer Kecmanovic nyer, sztem ez ma sem valtozik.

NYERTES

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum augusztus 20, 2019, 07:43:46
Labdarúgás
BL-selejtező
21:00
Apoel Nicosia-Ajax
Tipp: Döntetlen
Odds: 4.33
Bet365

Az Apoel otthon játszik, noha gyengébb csapat, az első meccsen ikszelhet az Ajax-szal, amely, ha jól tudom, az előző körben is ikszelt az első, idegenbeli mérkőzésén, sőt, egy ideig hátrányban volt. Egész jó oddsnak tűnik.

Gratulálunk sportbettorpro! Nyereményed 3000 Forint Skrillen keresztül.