Peshark ámokfutása(i)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Melyik opció éri meg jobban a Real - Chelsea meccsre?

X 3,25
4 (57.1%)
egyik csapat sem rúg 2 gólt 1,95
3 (42.9%)

Összes szavazó: 6

Szavazás lezárva: április 27, 2021, 13:08:43

Idézetet írta: peshark Dátum november 28, 2020, 09:35:59
Darts, PCF tovabbra is

Aspinall 1,50
Searle 1,53
Heta 1,33
de Zwaan 1,44

4,42 egyben, egesz turheto..

Ez egy nagy lecso lett, elso kettonek nem sok koze volt az igazsaghoz :D

Darts, PCF

Smith remek oddsot kapott Wright ellen, meg +2.5-es hendivel is 1,61 ami az abszolut value kategoria a mutatott jatekok alapjan.

Gerwen 1,61 ez nalam 10/10es tipp, meg is durrantottam az eddigiek sokszorosaval.. :ok:

 
Idézetet írta: peshark Dátum november 29, 2020, 18:24:31
Gerwen 1,61 ez nalam 10/10es tipp, meg is durrantottam az eddigiek sokszorosaval.. :ok:

:great: MvG hozta amit vartam tole es 8:8 utan lelepte Pricet.

Selby - Hawkins

Hawkins +2.5 1,50

Eleg tutko tipp...

#65 december 06, 2020, 10:14:40, peshark
Fu de nagy meccsek lesznek ma a UK Championshipen...

Robertson megveri Selbyt 1,8 3/10  :great:
Zhou megveri Lisowskit 2,00 2/10  :great:
Wilson veri Trumpot 2,75 1/10 :noway:

Ez mar szep plusz lesz, barhogy is alakul Trumpek meccse :)

Síugrás, Nyizsnyij Tagil

Iden eddig ket emberrol szol a vilagkupa, vagy Granerud vagy Eisenbichler nyer minden selejtezot es versenyt is. A vegso gyoztes opciora a nemetnel 2,20-at, mig Granerudnal 2,37-et kapunk. Igazabol nehezen tudom elkepzelni, hogy ne kettejuk kozul kerulne ki a gyoztes, igy a tetet ketteosztva -elso ranezesre- biztos profitra tehetunk szert...

Idézetet írta: peshark Dátum december 06, 2020, 09:46:33
Síugrás, Nyizsnyij Tagil

Iden eddig ket emberrol szol a vilagkupa, vagy Granerud vagy Eisenbichler nyer minden selejtezot es versenyt is. A vegso gyoztes opciora a nemetnel 2,20-at, mig Granerudnal 2,37-et kapunk. Igazabol nehezen tudom elkepzelni, hogy ne kettejuk kozul kerulne ki a gyoztes, igy a tetet ketteosztva -elso ranezesre- biztos profitra tehetunk szert...

Na jól van, Granerud éppen csak behúzta, így azért jobban jártunk :)

Snooker, Scottish Open

Ursenbacher +2.5 1,90 : napi tippben reszleteztem, hajra!

Idézetet írta: peshark Dátum december 07, 2020, 11:21:32
Snooker, Scottish Open

Ursenbacher +2.5 1,90 : napi tippben reszleteztem, hajra!

Trump felébredt és lemosta Ursenbachit, nagy mellé volt...  :noway:

Snooker, Scottish Open negyeddöntők: ma nem látok meglepit a programban és az alacsonyabb oddsot kapó játékosok gond nélkül továbbjutnak, hogy összejöjjön két brutális elődöntő :great:

Darts VB

Számomra sportesemények terén az év legjobban várt tornája mindenhonnan nézve, jövök majd negyedekre bontott előrejelzésekkel és hosszútávú tippekkel is a napi tippeken kívül :)

Már csak a hangulat miatt valóban az év egyik TOP eseménye :ok: Idén mi lesz a Palace-ban, senki vagy azárt pár ember bemehet?

Idézetet írta: Latzka Dátum december 11, 2020, 19:33:41
Már csak a hangulat miatt valóban az év egyik TOP eseménye :ok: Idén mi lesz a Palace-ban, senki vagy azárt pár ember bemehet?

1000 nezo lesz etaponkent, de nem lehetnek jelmezben es nem enekelhetnek... szoval ilyen galavacsora lesz az Ally Pallyben, ugyhogy muszaj lesz otthon nyomni magadnak a Kolo Kolot... :bash:

Wow; a létszámot megértem; legyen akkor 1000. De se jelmez és semmi ének? :o Ez milyen összefüggésben van a vírussal :laugh:

Akkor marad a Pool version, ahol Stevie meglepően laza 8)

https://www.youtube.com/watch?v=DCxBh25xlpQ