2. Meccsnap - Szeptember 01.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2. Meccsnap - Szeptember 01.

Van egy tipped erre a meccsnapra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


2019.09.01. 14:30
Csehország - USA
Tipp: pont hendikep Csehország +25,5
Odds: 3,25
Bet365
Indoklás: Köztudott, hogy USA a legnagyobb favorit a VB győzelemre, de így az elején a tornának nem gondolom, hogy ekkora külömbség alakulna ki a két gárda között! A "kis" csapatok egyébként is szeretnek virgonckodni a nagyok ellen! Így látok értéket ebben a tippben!

09.01. 14:30
Csehország - USA
Csehország +35.5
1.54
unibet

Az amerikaiaknak még szükségük van véleményem szerint pár mérkőzésre amíg ténylegesen összeszoknak és dominálni tudnak. Ekkora különbséggel a felkészülés alatt sem tudtak nyerni egyetlen alkalommal sem. A csehek a felkészülés során jól szerepeltek, jó csapatok ellen is szorossá tették a mérkőzést, és meglepetést is okoztak. Sok pontos meccsre számítok, ahol szerintem a cseh csapat is meg fogja magát szórni a kicsit szellősebb amerikai védelem mellett és 35 ponton belül maradnak.

2019.09.01. 14:30
Franciaország - Németország
tipp: Németország
odds: 4,50
office: bet365

A VB második napján két nagy európai nemzet feszül egymásnak. Reális, hogy az irodák, mint mindig a franciákat kiáltják ki toronymagas esélyesnek, ám szerintem túlzóak ezek az aránypárok. A németek mindig szívós, kellemetlen ellenfelek és ezt pont legutóbb az EB-én mutatták meg a galloknak, ahol ugyanígy esélytelenként verték meg őket 84-81 re. Most pláne, hogy ez az első meccse mindkét csapatnak, szintén benne van a németek bravúr győzelme, képesek az újbóli franci verésre!

2019.09.01. 14.30                                                                                                                                                             Franciaország-Németország                                                                                                                                                  tipp:pontok száma-hosszabitásal 159.5                                                                                                                                                                                    odds:3.00                                                                                                                                                                            unibet                                                                                                                                                                                  A véleményem erről a mecsről, bármelyik csapat megnyerheti.Remélem hogy mindkét csapat jóval 80 pont fölöt fog teljesiteni

2019.09.01.    9:30

Kanada     -     Ausztrália

Tipp:171,5 pont alatt

Odds:1,52

Iroda:bet365

Indoklás: Ez idáig 5 alkalommal találkozott egymással ez a 2 csapat és 160 pont volt a max ezen az 5 meccsen.
remélem hogy most sem dobnak többet és simán jön a tipp.

2019.09.01. 13:30
Szenegál - Litvánia
Tipp: Pontok száma vendég csapatnál - Hosszabbítással 86.5 fölött
Odds: 1.95
Iroda: Unibet

Litvánia legeredményesebb csapatsportja a kosárlabda.  A két évvel ezelőtti EB-n mindhárom vendégkiírásos meccsükön 90 pont körül dobtak az afrikainál keményebb európai csapatok ellen. Angola ellen gálázhatnak az első mérkőzésükön a VB-n.

2019.09.01. 10:30

Dominikai Köztársaság - Jordánia

Tipp: Dominika -11.5 ponttal nyer
Odds: 1.91
Iroda: Unibet

A két csapat között szerintem simán van legalább 12 pont, ha nem több. A felkészülés talán Jordániának jobban ment, de Dominika nívósabb ellenfelek ellen játszott, a házigazda Kínát pl. legyőzte. Remélem ezen a mérkőzésen kijön a két csapat közötti különbség és sima győzelmet arat a Dominikai Köztársaság.

2019.09.01. 09:30
Kanada - Ausztrália
Tipp: 156.5 pont alatt
Odds: 3.30
Iroda: Unibet

A közelmúltban 4-szer is találkoztak egymás ellen, ezeken az alábbi pontszámok születtek: 154, 160, 134, 150 pont.
Az oddsmesterek sok pontot várnak, de én szembemennék velük a korábbi találkozóik miatt és underre fogadnék.

Szenegal v Litvania
143.5 pont felett
1.5
Bet365

A tegnapi nap szinte minden meccs overbe fulladt, szerintem a pontszoras e meccsel biztosan folytatodni fog. Szazig nem jutnak el az europaiak, de olyan 80-90 pont osszejon, a maradekot meg az afrikaiak hozzateszik.

2019.09.01     13:30
Senegal - Lithuania
tipp:Első negyed Lithuania 25,5 pont felett
odss:3,25
unibet

A 2 csapat között elég nagy a különbség ezért szerintem Lithuania Jóval esélyesebb hogy meghúzza az első negyedet és magabiztos vezetést szerez.

2019.09.01. 14:30
Csehország - USA
Tipp: 1. negyed győztese Csehország
Odds: 8.50
Bet365

Indoklás: Hasonló meccseken sokszor előfordul, hogy a 'kiscsapat' 10 percig nagyot játszik, aztán felébred az 'óriás', és eltapossa a kicsit. Erről a Team USA-ről simán el tudom képzelni, hogy az első negyed után még hátrányban lesz.

01.09.2019 14:00

Görögország-Montenegro
Tipp:Hendikep -17 hazainak
Odds:2.65
Unibet

A csapatnak volt már többször egymással dolga a világbajnokságban,most a hazai Görögország egy erős győzelemmel tovább mehet a gyenge Montenegrói csapat mellett, nagy pont különbségetvárok a két csapat közt,Görögország egy nagyon jól felszerelt játékosokkal van teli!

Sziasztok!
Időpont: 2019.09.01. (14 óra)
Mérkőzés: Görögország - Montenegro
Tipp: Több mint (150.5 pont)
Odds: 1.75
Iroda: Tippmix
Indoklás:

Görögország jó formában van és igen sok pontot dob!

Montenegro sem tétlenkedik és utolsó mérkőzését megnyerve most teli vannak önbizalommal!

Ez nagyon jó de igen a Görögök az eséylesek de így nagy lesz a pont szám mint oly sokszor mikor egymással játszottak!

2019.09.01. 14:00
Görögország-Montenegro
Görögország -9.5 (Görögország min. 10 ponttal nyer)
Odds: 1.50
Iroda: Bet365

Indoklás: A görögök nálam titkos favoritok, az Antetokounmpo testvérek a fizikális erőt képviselik, de ugyanúgy megtalálhatóak a csapatban a rutinos, rengeteg európai tapasztalattal rendelkező játékosok. Ne felejtsük el, hogy Giannis személyében náluk játszik az NBA legértékesebb játékosa, aki ha jó napot fog ki, senki sem tudja megállítani ebben a mezőnyben. Első meccs révén, és mivel Montenegróban is pattogtatnak azért magasan jegyzet játékosok, a minimum oddsig toltam a hendit a biztonság kedvéért.