Napi tipp - Augusztus 26.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


US Open, 17:00
Fucsovics - Basilashvili
4,5 szett felett
3,35
unibet

Ahogy elottem tobben is leirtak, a gruz pazar formaban van, de mint idei negy (!) meccsuk, ez is szoros lehet. Marci jo ideje nincs egyben, de abba kapaszkodhat hogy nagyobb tornakon rendre jobban megy neki. Basilashvilinek hiaba megy a jatek, hajlamos arra hogy egy rosszul kezdett szettet rogton dobjon, akar 6-0 -ra is, megteszi ezt Bo3 meccseken is, plane ha 5 jatszmanyi ideje van felulkerekedni. Ismerik egymast, tudjak mire kell szamitani a masiktol, szoval sztem ez egy ujabb nagyon hosszu merkozes lesz, komoly hullamvasutazassal.

Labdarúgás: Svédország-Superettan
2019.08.26. 19:00
Trelleborgs FF - Varbergs BoIS
Tipp: mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1,65
Unibet

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 26, 2019, 11:40:26
időlimit miatt játékon kívül
Shenzen-Barcelona
futsal, 13:00

Tipp: első fi első 3 gól: Barca @ 1,75

Nemzetközi torna Thaiföldön, ilyen félig-meddig hivatalos torna, ahol a győztes 15 millió Ft-nak megfelelő összeget vissz haza, nagyjából a Barca ottlétét, utazását fedezi, de szerintem ezen kívül is kapnak zsebbe 'fellépti díjat', ennél sokkal többet.

Lényeg a lényeg, a Barca futsalban (is) világelit, ennek a kínai csapatnak szerintem 5 perc alatt vernek hármat. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy a Barca, a világ kb top5 csapatából az egyik ne lőjön 3-at félidőig a kínai Shenzennek, amely ázsiai futsal tornákon iselég komoly pofonokba szalad bele.
Nem nyertes  :D
Hasonlóan bundásnak tűnik, mint az IHF Super Globe tornája kéziben... Mondjuk, ha mér bunda, a maláj AGONG Kupán is vannak érdekességek kosárban  :)

Labdarúgás:  Serie A
2019.08.26.   20:45
Inter Milan-Lecce
Tipp: Félidő/játékidő Döntetlen/Inter Milan
Odds: 3.6
Iroda: bet365

A szezon elején járunk. A Lecce talán kihúzza a szünetig 0-0-lal, ha olaszosan beáll védekezni, és az Inter, amely talán még szezon eleji formában van,  csak utána szerez gólokat.

 Soccer » Italy » Serie B »
26 Aug 2019, 21:00
Pordenone - Frosinone
tipp: 4,5 over
odds: 8,00
iroda: bet365

indok:
Egymás ellen nem találtam meccset. a hazaiak 2-3 gólt képesek otthon, a vendégek detto. ma egy jó kis 3-3-at várok.

Labdarúgás, Izland: Pepsideild, 2019.08.26. 20:00
FH Hafnarfjordur - Breidablik
Tipp: 4.5 gól felett
Odds: 4.670
Iroda: Pinnacle

A tabella 3. helyén álló FH Hafnarfjordur fogadja a 2. helyezett Breidablik együttesét, tehát mindkét csapat jól teljesít. Egymás elleni meccseiken régen fordult már elő, hogy nem talált be az egyik fél. Utolsó öt találkozójuk eredményei: 4-1, 1-2, 2-1, 4-1, 1-3
Ma is gólt/gólokat várok mindkét csapattól, remélhetőleg összejön minimum 5 találat.

Labdarúgás: Serie A
2019.08.26.  20:45
Inter - Lecce
Tipp: Félidő/Vége: Inter/Inter
Odds: 1.74
Iroda: Unibet

Indoklás

Megszabadultak a ballansztól az Internél? Úgy néz ki, hogy a nyár takarításról szólt, bár még nem értek a végére. Edzői poszton változás történt, érkezett Antonio Conte. Ez egyértelmű jelzés volt a riválisok felé, hogy bajnoki címben gondolkodnak Milánó "kékebb" felén. Támadósorban érkezett Romelu Lukaku, védelembe pedig Diego Godín, aki a rutint képviselheti. Az uruguayi védő egyelőre sérült, de nagy hasznára lehet a Bajnokok Ligájában is résztvevő klubnak. A jövőt sem hanyagolja el a klub, Matteo Politano véglegesen hozzájuk került, ahogyan Nicoló Barella is. Igyekeztek megszabadulni a problémássá vált egyénektől (Nainggolan és Perisic), de meglepetésre Icardi maradt, akivel úgy tűnik, hogy számol Conte. A keret erős, gyakorlatilag kötelező győzelemként tekintenek a bajnoki rajtra.

A Lecce kivívta tavaly az első osztályú tagságot, maradt Fabio Liverani, aki ismerős lehet az olasz foci szerelmeseinek. Az egykori Lazio középpályás a rutinosabb játékosokban hisz, keretében is elsősorban a 26-30 év közöttiek kapnak lehetőséget. Őszinte focit játszat a játékosaival, nem riadnak vissza a támadásoktól sem, ezért érkezett a támadósorba Gianluca Lapadula és Diego Farías. Mind a ketten az olasz első osztályban töltötték az elmúlt éveket, rutinosak, de közel sem kiemelkedő játékosok. Liverani nehéz helyzetben a bajnoki rajt előtt, ugyanis jobbhátvédjére, Romario Benzarra nem számíthat (ahogyan a cseréjére Fiamozzira sem). Rispoli kaphat szerepet helyette, aki két héttel ezelőtt érkezett a klubhoz. Biagio Meccariello sérült (középhátvéd), így a 34 éves Rossettinire hárul majd a szerep, hogy megállítsa Lukakuékat.

Középpályán Shakhov sem egészséges, elvileg nem játszhat. A Lecce ennyi hiányzóval pláne nem a defenzív focit választja majd, mert Liverani is tudja, hogy nem lehet a végtelenségig tartani a milánói támadósort. Antonio Conte magabiztosan kezdte anno a Juvéval is a bajnokságot, ahogyan a Chelsea is győzelemmel nyitott, mikor hozzájuk került. A fegyelmezett és céltudatos játék kifizetődhet, akár már az első félidőben eldöntheti a mérkőzést sorsát az Inter.

Sziasztok!

Időpont: 2019.08.26. 18:30
Esemény: Jégkorong - Felkészülési meccs SZKA Szentpétrvár-Avangard Omszk
Tipp: Szentpétervár győz
Odds: 1.58
Iroda: Bet365

Fele banda nyaral mindkét oldalon, de az SZKA tarcsi így is fényévekkel jobb ellenfelénél.

2019.08.26 21:15

Valur-Stjarnan  2,5 több gól
Odds:1,57
bet365

Az Izlandi bajnokságban elég gól dús mérkőzéseket játszik mindkét csapat.Ma is azt várom,hogy kitömik egymást.

Tenisz, US Open, 2019. 08. 26, 23:00

Fritz, Taylor - Lopez, Feliciano
Tipp: játék hendikeppel - Fritz Taylor - 5,5


Odds: 1,88
Iroda: Unibet

Indoklás: Fritz a jobb játékos, jó formában van és hazai közönség előtt játszik. Fölényes győzelemmel fog továbbjutni.

Labdarúgás, Izlandi Premier Liga
Fylkir - HK Kopavogur (2019.08.26., 21:15)
tipp: over 9 szöglet
odds: 1.57
iroda: bet365

Idézetet írta: Talpas Dátum augusztus 26, 2019, 10:36:19
Foci    Lengyel bajnokság    2019.08.26.    18:00

Pogon Szczecin     -     Wisla Plock

Tipp:mind 2 csapat szerez gólt

odds:1,8

Iroda:bet365

Indoklás: a hazai csapat az első fordulóban kapott gólt és azóta sem.
mivel ők az esélyesebbek és szerintem ma kapni fognak gólt azt nem tudom elképzelni hogy ők ne rúgnának és már meg is van a gólváltás.

Nyertes

Idézetet írta: peshark Dátum augusztus 25, 2019, 22:12:26
Tenisz, ATP US Open
2019.08.26. 17:00

Fucsovics - Basilashvili
3.5 szett felett
1,54
unibet

A csucsra jaratjak iden a kapcsolatukat, ugyanis februar ota ez lesz az 5. meccsuk.. Jatekban mindenkepp kozel vannak egymashoz, a 4 meccsbol 2 hozott donto szettet, mig egy 2-0-as siker jutott mindket oldalra. Stabilan egyikojuk sem kepes hosszutavon jatszani, igy siman benne lehetnek nagyobb kulonbsegu szettek is, ezert a jatek over helyett a szett over mellett dontottem. Kicsit tartok ugyan attol, hogy Marcinal lesz 1-2 rovidzarlat es elmegy a meccs, de ennel szerintem jobb jatekos es akar be is huzhatja a meccset. A lenyeg, hogy szerintem a merkozes vesztese is nyer minimum egy becsulet szettet.

NYERTES (4.)  :great:

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 26, 2019, 15:34:26
Labdarúgás, Izland: Pepsideild, 2019.08.26. 20:00
FH Hafnarfjordur - Breidablik
Tipp: 4.5 gól felett
Odds: 4.670
Iroda: Pinnacle

A tabella 3. helyén álló FH Hafnarfjordur fogadja a 2. helyezett Breidablik együttesét, tehát mindkét csapat jól teljesít. Egymás elleni meccseiken régen fordult már elő, hogy nem talált be az egyik fél. Utolsó öt találkozójuk eredményei: 4-1, 1-2, 2-1, 4-1, 1-3
Ma is gólt/gólokat várok mindkét csapattól, remélhetőleg összejön minimum 5 találat.

2-4
Nyertes

Idézetet írta: Titti7 Dátum augusztus 26, 2019, 12:01:43
2019.08.26. 19:00
Tenisz, ATP CH Mallorca
Murray - Sibille
Tipp: Sibille első adogató játéka ---》 Murray nyeri
Odds: 1,61
Office: bet365

Varható volt, hogy az operáció után nem váltja meg a világot egyből Andy Murray. Így okos lépés tőle, hogy egy lépést hátralépve Challenger tornán próbálkozik a felzárkózását segítve. A sors pedig ehyből az egyik legkönnyebb ellenfelet adta ajándékba számára. A fital, szerényképességű Francia Sibille 2-7 -es ITF mérleggel es idei meccs nélkül érkezik. Már maga a nagy név okozta bénultság is zöldítheti a tippet, de a gall remegő kezére még Murray rutinja is rá segíthet. Murray breakkel való meccskezdése ajándéknak tűnik.
Nyertes!