Napi tipp - Szeptember 10.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2019.09.10.    20:45

Franciaország     -     Andora   

Tipp:12-14 szöglet lesz a meccsen

Odds:3,75

Iroda:bet365

Indoklás: alaphangon a Francia csapat szerintem simán eljut 10 szögletig. Biztos hogy minden tekintetben fölénybe lesznek Andorával szemben.
szerintem 2 szögletet azért Andora is el fog tudni végezni, 1-1 megpattanó labda után



Soccer » Europe » Euro 2020
England - Kosovo
Today, 10 Sep 2019, 20:45
Tipp: Btts+ Kosovo over2,5 corner
Oddsz: 4,3
Unibet

Indoklas : Kosovo nem lesz annyira gyenge mint Bulgaria , bulgaroknak is megvolt a lehetosege a golra , de nem eltek vele, remelhetoleg a kosovoiak par szoglettel es jo jatekkal emlekezeteset alkotnak.

Labdarúgás, Euro 2020 Selejtezők, 2019. 09. 10, 20:45

Albánia - Izland
Tipp: Pontos eredmény - 1-1


Odds: 6,0
Iroda: Unibet

Indoklás: Két azonos képességű csapat találkozóján jó esély van arra, hogy döntetlen szülessen. Se az izlandi, se az albán nem rossz csapat: egy gólra legalábbis biztosan jók. Az egyszerű X-et már úgyis elhappolták előlem: a végeredmények közül marad az 1-1.

Labdarúgás, EB selejtező
20:45

Montenegró - Csehország
Tipp: *(1-0)-ás hendikepről Vendég. (Csehország legalább két góllal nyer.)
Odds: 4.00
Iroda: Unibet

Montenegrót szinte a legerősebb összeállításában láthattuk nem is olyan régen ellenünk. Hát az bizony minden volt, csak nem meggyőző futball.
A csehek ezúttal végre olyan csoportba kerültek, ahol lehet reális esélyük a kijutásra. Na de ahhoz nem férnek bele olyan blamák, mint legutóbbi vereségük Koszovó ellen. Égető szükségük van mindhárom pontra, amit be is gyűjtenek. Ha pedig előnybe kerülnek, a kitámadó montenegrói együttest könnyen megkontrázhatják, így simán benne van a hendikep-es eredmény is. Csehországban egyébként sima 3-0-ra nyertek Schick-ék.

Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 10, 2019, 09:30:48
2019.09.10. 14:00
Tenisz, ITF women Dijon
Orange - Ekani
tipp: Orange
odds: 3,25
office: bet365

Két fiatal francia lány ütközik a dijoni ITF tornán. Orange a fiatalabb és jóval nagyobb tehettség is nálam. Az oddsokat nagyon eltolták a bukik, ráadásul idén már Orange megmutatta egyszer, hogy ki a jobb, sima két szettben győzött márciusban Amiensben mostani riválisával szemben. A borítás is salak, most sem lesz ez másképpen!
Nyertes!

Idézetet írta: Coutinho Dátum szeptember 10, 2019, 16:55:45
Labdarúgás, EB selejtező
20:45

Litvánia - Portugália
Tipp: szögletek száma 13 felett
Odds: 5.50
Iroda: bet365

Portugália a két remi után legyőzte idegenben Szerbiát. Litvánia egy könnyebb falat lesz, az ukránok is 0-3-ra verték őket. Véleményem szerint a portugálok végig nyomás alá helyezik majd a hazaiakat, ezért sok szögletet várok. A litvánoknak is jöhet pár szöglet a kontrák után, míg a portugálok  a folyamatos kapuralövések után 10-12 szögletet is elérhetetnek.

NYERTES

Idézetet írta: zotao Dátum szeptember 10, 2019, 10:19:52
Soccer  World - World Cup 2022
10.09.2019.    17:00
Maldives - China
tipp:4,5 over
odds:3,25
unibet

A 2 csapat eddig 2 métkőzést játszott egymással ,5 gól nem született de mindkettőt Kína nyerte és ez 2016-ban volt ,azóta sokat fejlődött mindkét csapat.Kína első meccse a csoportban ezért szerintem biztosan hajtani fognak.A tippem:4,5 gól felett.

nyertes

Idézetet írta: flamman Dátum szeptember 10, 2019, 11:14:05
Felkészülési mérkőzés 20:00
Magyar U21-Norvégia U21
Tipp: Norvégia gólt rúg az 1. félidőben
Odds: 2,10
bet365

Ez alapvetően nem a szokásos nem bízok a magyarokban jellegű tipp, inkább statisztikákra és tendenciára alapozom.
A magyarok rossz sorozatban vannak. Dánia utánpótlásával nemrég játszottunk egy unalmas (Unalmas? Nem láttam is a meccset...) felkészülési 0-0-t, előtte viszont kikaptunk a törököktől, Máltától (!!), Belgiumtól, Svédországtól, kaptunk 3-at Azerbajdzsántól egy 3-3-as meccsen, vagyis favoritnak nem mondanám magunkat.
A norvégok sem brillíroznak, bár most 2 győztes meccs után jönnek ellenünk (Ciprust 2-1-re, Dániát 3-2-re verték), gólképesebbnek tűnnek a mi utánpótlásunknál. Még akkor is rúgtak 3-at, amikor 8-3-ra kaptak ki Finnországtól. Úgy tűnik, előrébb tartanak nálunk, a fogadóirodák is csak 2,10-et adnak a félidei góljukra, ami bevallom, gyengíti a tippemet, jobban tetszene egy 2,50-es odds, mert minél magasabb, annál hamarabb be szokott jönni.

NYERTES

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 10, 2019, 18:03:59
Labdarúgás, EB selejtező
20:45

Montenegró - Csehország
Tipp: *(1-0)-ás hendikepről Vendég. (Csehország legalább két góllal nyer.)
Odds: 4.00
Iroda: Unibet

Montenegrót szinte a legerősebb összeállításában láthattuk nem is olyan régen ellenünk. Hát az bizony minden volt, csak nem meggyőző futball.
A csehek ezúttal végre olyan csoportba kerültek, ahol lehet reális esélyük a kijutásra. Na de ahhoz nem férnek bele olyan blamák, mint legutóbbi vereségük Koszovó ellen. Égető szükségük van mindhárom pontra, amit be is gyűjtenek. Ha pedig előnybe kerülnek, a kitámadó montenegrói együttest könnyen megkontrázhatják, így simán benne van a hendikep-es eredmény is. Csehországban egyébként sima 3-0-ra nyertek Schick-ék.

NYERTES - (1.)

Idézetet írta: Talpas Dátum szeptember 10, 2019, 17:36:21
2019.09.10.    20:45

Franciaország     -     Andora   

Tipp:12-14 szöglet lesz a meccsen

Odds:3,75

Iroda:bet365

Indoklás: alaphangon a Francia csapat szerintem simán eljut 10 szögletig. Biztos hogy minden tekintetben fölénybe lesznek Andorával szemben.
szerintem 2 szögletet azért Andora is el fog tudni végezni, 1-1 megpattanó labda után

Nyertes

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 10, 2019, 18:03:59
Labdarúgás, EB selejtező
20:45

Montenegró - Csehország
Tipp: *(1-0)-ás hendikepről Vendég. (Csehország legalább két góllal nyer.)
Odds: 4.00
Iroda: Unibet

Montenegrót szinte a legerősebb összeállításában láthattuk nem is olyan régen ellenünk. Hát az bizony minden volt, csak nem meggyőző futball.
A csehek ezúttal végre olyan csoportba kerültek, ahol lehet reális esélyük a kijutásra. Na de ahhoz nem férnek bele olyan blamák, mint legutóbbi vereségük Koszovó ellen. Égető szükségük van mindhárom pontra, amit be is gyűjtenek. Ha pedig előnybe kerülnek, a kitámadó montenegrói együttest könnyen megkontrázhatják, így simán benne van a hendikep-es eredmény is. Csehországban egyébként sima 3-0-ra nyertek Schick-ék.

Gratulálunk zsivany20! Nyereményed 3000 Forint Skrillen keresztül.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 14, 2019, 14:00:26
Gratulálunk zsivany20! Nyereményed 3000 Forint Skrillen keresztül.

Most látom csak ezt, de szerintem volt az enyémnél magasabb nyertes szorzó ezen a napon! Ha jól látom, Coutinho tippje.
Ha a zárójelbe írt "(1.)" zavart meg, akkor sorry, oda szoktam írni magamnak, hogy tudjam, hol tartok a 10-es szériában, és ezúttal ez az első volt ebben...  :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 16, 2019, 09:37:46
Most látom csak ezt, de szerintem volt az enyémnél magasabb nyertes szorzó ezen a napon! Ha jól látom, Coutinho tippje.
Ha a zárójelbe írt "(1.)" zavart meg, akkor sorry, oda szoktam írni magamnak, hogy tudjam, hol tartok a 10-es szériában, és ezúttal ez az első volt ebben...  :)

Te vagy a nyertes, mivel Coutinho-nak volt sorozatban 3 vesztes tippje, a nyertes előtt.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 16, 2019, 13:27:55
Te vagy a nyertes, mivel Coutinho-nak volt sorozatban 3 vesztes tippje, a nyertes előtt.

Értem, köszönöm!  :beerchug: