Ingyenes fogadás a kézilabda BL-meccsekkel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerezz 1500 Ft ingyenes fogadást a kézilabda BL-meccsekkel

Fogadj az Unibetnél legalább 3000 forint értékben a kézilabda Bajnokok Ligája-mérkőzésekre, és számládra 1500 forintos szabadon felhasználható ingyenes fogadás kerülhet.

Így működik:
  1. Regisztrálj az Unibetre!
  2. Iratkozz fel a promócióra.
  3. Fogadj legalább 3000 Ft értékben a férfi kézilabda Bajnokok Ligája mérkőzéseire előzetesen. Minimum odds: 1.40.
  4. A 1500 Ft ingyenes élő fogadást 2019. szeptember 24-én 19:00-ig írják jóvá.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A részvételhez fel kell iratkozni a promócióra.
A promócióban csak a férfi kézilabda Bajnokok Ligája mérkőzéseire megtett fogadásokkal lehet részt venni és más ajánlatokkal nem vonható össze.
A promócióban csak a mérkőzés előtt megtett fogadásokkal lehet részt venni.
A minimum tét: 3000 Ft.
A minimum odds meccsenként: 1.40.
A téteket csak valódi pénzes egyenlegből használhatod fel. A promóció nem aktiválódik ingyenes fogadás, nyereménynövelő vagy bónuszpénzből megtett tét esetén.
A Cash Out fogadások nem vesznek részt a promócióban.
A rendszer jellegű (system-bet) fogadások nem számítanak bele a promócióba.
Tétvisszatérítés (törölt fogadások) esetén a fogadás nem számít bele a promócióba.
Nyereményed 1500 Ft értékű ingyenes élő fogadás melyet szabadon felhasználhatsz.
Ingyenes fogadásodat szeptember 24-én 19:00-ig írjuk jóvá.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor megváltoztassa a promóció feltételeit, vagy felfüggessze azt. A feliratkozás után már nem változtatunk a feltételeken, kivéve ha alapos gyanúnk van arra, hogy megkísérelted megszegni a promóció szabályait.
Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.
Az általános felhasználási feltételek utolsó frissítésének ideje: 2019. Szeptember 19. 00:01

Szokás szerint megint nem kaptam meg.....   :bash: :bash: :bash:  :noway: :noway: :noway:

Én sem kaptam meg.
Van, aki egyáltalán igen?
Csak kíváncsiságból.  :)

Eleve adtak maguknak 2 napot a jóváírásra a vasárnapi meccsek lezárulta után, de még ez a határidő is szűknek bizonyult.

De ma azért kitették a következő fordulóra vonatkozó ugyanilyen promót.

Nem írták jóvá nekem se az ingyenes fogadást.

Direkt megneztem, volt feliratkozas gomb. Feliratkoztatok?
Vagy tenyleg ennyire inkompetensek?

Igen, én minden esetben feliratkozok, valami probléma mégis majdnem mindig van náluk a jóváírásokkal. Mostanában egyébként egyre gyakrabban fordul elő és csak levelezgetés után írják jóvá az ingyenes fogadásokat.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 24, 2019, 22:41:01
Direkt megneztem, volt feliratkozas gomb. Feliratkoztatok?
Vagy tenyleg ennyire inkompetensek?

Egyszer-egyszer benézhetjük a feliratkozást, na de rendszeresen?!
Talán inkább nekik kéne ellenőrizni, hogy a feliratkozás az tényleg aktíválja-e a játékos részvételét a promóban.
Ennyi jóvá nem írt bónusz már nagyon nem véletlen.


Egyébként én amikor meglátom az akciót, akkor általában feliratkozom és mikor pár óra vagy pár nap múlva visszamegyek fogadni, akkor is ellenőrzöm, hogy aktív-e még a feliratkozás ikon.
Nem szokott már az lenni, tehát látszólag elfogadta a feliratkozást.

És mint a másik témában említettem, nálam sosem hivatkoznak a feliratkozás hiányára - csak más, valótlan baromságokra - hogy aztán 1-2 nap, 1-2 hét vagy 1-2 hónap levelezgetés után mégis mindig jóváírják a bónuszokat.

De szerintük minden rendben van és a játékosok a hülyék.

Beszéltem velük. Jogos a kérés s továbbították az illetékeseknek :) Ha minden jól megy ma megkapom.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 25, 2019, 08:39:14
De szerintük minden rendben van és a játékosok a hülyék.

Megtörténhet, hogy valahol hiba van a rendszerben, s ők ezt nem látják.

A "fel nem iratkozás" egy globális gond volt, ezért lett megemlítve, mert tényleg sok ember várta a bónuszt, de nem iratkozott fel.

Jelezzük most ezt az ajánlatot, s a felmerült problémát nekik, hátha ha szűkitve van egy ajánlatra, akkor jobban kiderül, hogy hol a gond.

Idézetet írta: guderian066 Dátum szeptember 25, 2019, 11:42:55
Beszéltem velük. Jogos a kérés s továbbították az illetékeseknek :) Ha minden jól megy ma megkapom.

Értem én hogy reklamálás után megkapjuk, de ha nem kellene reklamálni elég lenne kevesebb személyzet az ügyfél szolgálaton és nem mellesleg a mi időnket sem rabolnák feleslegesen.
Nekem az a tapasztalatom, hogy több mint 50%-ban nem írják jóvá automatikusan csak levelezgetés után bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen balszerencsés.

:o :-X

Megtennétek, hogy átkülditek nekem privátban az Unibetes felhasználóneveteket/azonosítószámotokat?

Ezek alapján meg tudják nézni, hogy hol a gond. Köszönjük.  :ok:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 26, 2019, 10:47:00
Megtennétek, hogy átkülditek nekem privátban az Unibetes felhasználóneveteket/azonosítószámotokat?

Ezek alapján meg tudják nézni, hogy hol a gond. Köszönjük.  :ok:

Nekem megjelent azóta a számlámon egy 1500Ft-os élő ingyenes fogadás, tehát én megkaptam. :ok:
Emiatt a promóció most nem írtam az ügyfélszolgálatnak, lehet csak késtek a jóváírásokkal, vagy a panaszok miatt utánanéztek a problémának.

Ui. Más is megkapta már egyébként?

Én is egy 1500 forintos élő fogadást kaptam. Ha jól emlékszem a promoban az volt hogy a készpénz egyenleghez  adják hozzá de lehet tévedek. Ez is több mint a semmi :) Azt esetleg nem tudjátok hogy aki most részt vett benne az az e hetire jelentkezhet?

Idézetet írta: guderian066 Dátum szeptember 26, 2019, 12:21:33
Én is egy 1500 forintos élő fogadást kaptam. Ha jól emlékszem a promoban az volt hogy a készpénz egyenleghez  adják hozzá de lehet tévedek. Ez is több mint a semmi :) Azt esetleg nem tudjátok hogy aki most részt vett benne az az e hetire jelentkezhet?

1500Ft-os ingyenes fogadást írtak, amit élőben lehet felhasználni, tehát ezzel nincs semmi probléma, ebben nem tévedtek.
Persze, jelentkezhet mindenki az e heti akcióra is.