Napi tipp - Október 1.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Október 1.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!



Tenisz, ATP Peking
07:00

Murray - Berrettini
Tipp: Berrettini   Odds: 1.50   Iroda: Bet365

Berrettini nevét alaposan megtanulhattuk az idei szezonban, stabil játékával és megbízható szerváival sorra hozta a tornadöntőket és a tornagyőzelmeket, azokat is leginkább kemény borításon és füvön. A US Open-en például a négy közé jutott, ahol Nadal állította meg. Nem véletlen tehát, hogy már a Top10-et ostromolja.
Murray sztoriját ismerjük, az ezer sebből vérző brit teniszező talán már soha nem lesz a régi a műtétek után, ez meglátszik a játékán is. Berrettini is nagy falat lesz most neki.

Labdarúgás Brazil Serie A
2019.10.01 01:00
Goias-Cruzeiro
Over 4.5 gól
Odds:10.00
bet365

USA: NFL
01.10.2019 02:15

Pittsburgh Steelers-Cincinnati Bengals

Tipp: 35.5 Pont alatt
Odds:4,00
bet365

Indok: Csoportderbi lesz,a Steelers ugye Big Ben kiesésével a 2. számú QB-kel tolja. Monday Night foci lesz, szóval valószínűleg elég silány, úgyhogy én ráhajtok az underre. Szerintem sok FG-os mérkőzés lehet ez, kevés TD-nal.

Labdarúgás, Bajnokok Ligája, 2019.10.01. 21:00
Juventus - Bayer Leverkusen
Tipp: Juventus nyer
Odds: 1.50
Iroda: bet365

Sportág, időpont: Tenisz Challenger Barcelona 13:00
Esemény: Molleker - Moro Canas
Tipp: Moro Canas
Odds: 5.00
Iroda: Bet365
Indoklás: Canas a helyi akadémiáról jön, óriási underdogként verte Erikssont az előző körben, és úgy érzem a formán kívüli Molleker ellen is lesz esélye. A német kétségtelenül előbbre jár, de nem sokat játszik mediterrán környezetben. Nyerhető meccs lehet ez a spanyolnak, a tippem Moro Canas nyer. 

Labdarúgás, Cseh Kupa
FK Jablonec - Brno (2019.10.01. 16:30)
tipp: over 2.5 gól
odds: 1.52
iroda: bet365

Labdarúgás, Ausztrál FFA Kupa
2019.10.01. 11:30

Brisbane Strikers - Melbourne City

Tipp: 2.félidőben 1.5 gól felett
Odds: 1.57
Iroda: Bet365

Soccer » Europe » Champions League »

Manchester City - D. Zagreb
tipp: 5,5 over
odds: 4,41
iroda:pinnacle

indok: Ma a city felporgeti a játékot és rúg min 5 gólt.Megmutatja a szintkulombséget. Tippem: 5-1

Lokomotiv Moszkva - Atletico Madrid
21:00

Tipp: 4,5 lap felett @ 1,62 (unibet)

Az izraeli Grinfeld spori eléggé nagy kártyás, megnéztem az utsó 5 nemzetközi kupameccsét, nagyon lazán mindegyiken megvolt az 5 lap, de inkább 7-8, amivel operál. Legutóbb csak a pirosat kétszer rántott elő, de legutóbbi bajnokiján is kipattintott 8 sárgát.
Egy Atleti-meccsen ez jó tipp, ahol pályán egy Partey, Diego Costa, eleve fáradt a 'tico, hisz hétvégén derbi volt (mondjuk jó szar, de derbi), most brutál utazás, meg eleve 2 hét alatt 5 kemény meccs, és bizony nyerni kéne. Nem hiszem, hogy ez eseménytelen találkozó lenne majd, én simán belelátok 5 lapot, ennek a sporinak meg nem kell sok, hogy valamire lapot adjon.

Soccer » Europe » Champions League »

Tottenham Hotspur - Bayern Munich
tipp: 5,5 over
odds: 9,00
iroda:unibet
Indoklás: A nap rangadója, ehhez kétség sem férhet. Kb egyenlő erők csapnak össze.Mindkét csapatnál a támadórészleg az erősebb, ezért sok gól várható!

Sziasztok!

Időpont: 2019.10.01. (21 óra)
Esemény: Foci Bajnokok Ligája (Tottenham - Bayern München)
Tipp: Összesített gólok/Mindkettő csapat szerez gólt igen és (2.5) felett
Odds: 1.80
Iroda: bet365
Indoklás:

Tottenham hazai pályán győzelemre tör hiszen így tudja biztosítani továbbjutását a csoportból!

kiváló gólszerző játékosai vannak mint a csatár Harry Kane és a középpályás Lucas Moura akikre ma is lehet számítani gólszerzésben!

Bayern remek formában van és csupa gólos mérkőzéseket játszik!

Ma is nagy esély van a több gólos mérkőzésre hiszen  olyan játékosai vannak mint a csatár  Robert Lewandowski  és Thomas Müller akik pillanatok alatt eldönthetik a mérkőzést góljaikkal!

Jönni kell az eredménynek hiszen az Audi kupán is (2:2) eredménnyel végződött a mérkőzés és a hosszabbításban dőlt el a Tottenham javára!

Foci     Bajnokok Ligája
2019.10.01.       21:00
FK Cverna Zvezda - Olympiacos Piraeus

tipp:X (döntetlen)
odds:3,4
unibet

A 2 csapat eddig 3-szor találkozott egymással ebből egyszer volt döntetlen eredmény, 2-öt a Görög csapat nyert.A Cvezda egy kicsit jobb formát mutatott az utóbbi időben mint az Olympiacos.Hazai pályán pontszerzési esélye van a szerb csapatnak és szerintem meg is szerzi majd az egy pontot.

Foci bl
2019.10.01. 21:00
Lokomotiv Moszkva - Atletico
9 szoglet felett
1.80

Nagy szigletgyaros lett az utobbi idoben az Atletico, mind a rugott, mind a kapott oldalon szep szammal vannak kornerek. Elozo bl korben a juve ellen 16 szoglet lett, de a bajnoksagban is a celta ellen maguk hoztak 13at, hetvegen a real ellen 12 szogi volt. Oroszorszagban nem tul egyszeru nyerni, betomorulnek majd a ruszkik aztan a beadasokat lehet kivagni szogikre. Majdnem csak a tico hozhatja ezt a linet.

Labdarúgás Anglia Championship

2019.10.01 20:45

Hull - Sheffield Wed.

Over Mindkét csapat gólt szerez az 1. félidőben
Odds:4.33
bet365

Statisztikai tipp, enyhe inspirációval. Mindenki itt várja a gólokat az angoloknál, a legutóbbi fordulóban mindkettőjüknél dőltek a gólok (2-2, 4-1). A Bikák hazai pályán mindenki ellen jók a gólra, a vendégek pedig esélyesebbek a győzelemre. Amit olvastam, abból az jött le, hogy x2-es a meccs, de inkább mindenki az over/undert választja. Én gyors gólváltást várok a Bajnokok Ligája árnyékában.