Napi tipp - Október 3.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


FTC - Ludogorets
EL
Ludogorets góljai 2,5 felett @ 7.00 (bet365)

Ha a bolgár csapat akar focizni -és miért ne akarna-, akkor simán rúghat hármat. Ez a Fradi förtelem, semmi játék, egyedül Tokmacban van váratlan, a védelemromokban, középpálya lyukas, Dibusz Dini lesz tesztelve rendesen. Lovrencsics térden jár, Dvali nincs, bár nekem talán jobb lenne, ha lenne, nincs Botka, nincs, nem lehet összhang. Én emlékszem a nyári meccsekre, a szerencse a Fradi oldalán volt, ha most netán még fortuna, meg a lengyel spori is a bolgárokkal lesz, hát még az sem kizárt, hogy a magyar bajnok úgy jár, mint a Tottenham kedden  :redchug:

18:55 Fradi-Ludogorec
Tipp: Ludogorec gólt rúg az 1. félidőben
Odds: 2,20
bet365

Ahogy ebben a topikban és az EL-fogadásosban is többen már leírták (én is hasonlóan gondolom), a Ludogorecet feltehetőleg fűti a bosszúvágy, a visszavágás lehetősége a kettős vereségért. Jelenleg jobb formában lévőnek tűnnek, a bajnokságban menetelnek, a CSKA-t 5-1-re szórták meg.
A Fradinak futnia kell majd az eredmény után, a Ludo korai gólja(i)t követően, valamint a tippet erősítheti, hogy a Ludogorec mindkét előző meccsen betalált már az 1. félidőben.

Wolfsberger-Roma
2.5 több gól
Odds.1.57
Bet365

Az első fordulóban, mindkét csapat megszorta ellenfelet. Most egymásnak fognak esni és rúgnak egy pár gólt.

2019.10.03 18:55

FTC-Ludogorets  7,5 több szöglet+Ludogorets 3,5 több szöglet
Odds:1,55
Unibet

Mindkét csapat győzelemre fog játszani és ezért szerintem sok helyzetet fognak kialakitani,amiből sok szögletnek kell lennie.

Labdarúgás, Egyesült Arab Emírségek Premier Liga
2019.10.03. 19:00

Hatta Dubai - Al Ittihad

Tipp: Hatta Dubai
Odds: 2.60
Iroda: Bet365

Ha jól tudom idén még nem nyertek a vendégek mérkőzést (Dzsudzsák Balázzsal biztosan nem). A hazai csapat eddig két mérkőzésen egy döntetlent tud felmutatni, a vendégek két mérkőzésen két vereség. Egymás ellen eddig két találkozót rendeztek egy Hatta Dubai győzelem mellett egy döntetlen a mérleg. Szimplán megérzés tipp, hogy a találkozót a hazai csapat nyeri.

Soccer » Europe » Europa League
Arsenal - St. Liege
Today, 03 Oct 2019, 21:00
Tipp: Eredmény 3-1
Odds:  10,00
Bet365

Labdarúgás, UEFA Európa Liga, 2019. 10. 03., 21:00

FTC - Ludogorets Razgrad
Tipp: Pontos eredmény - 0-0


Odds: 9,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Nagyon más lesz ez a meccs, mint a BL selejtező volt. Akkora hibát még egyszer aligha követnek el a bolgárok - ezúttal sokkal koncentráltabbak lesznek. És főként óvatosak: aligha rohannak fejjel a falnak.

Ahogyan a Fradi sem fog. Kimondva-kimondatlan: a sevillai döntetlen után, egy hazai remi is bőven benne van az elfogadható kategóriában. Ilyen előjelekkel pedig, kemény, meglehetősen defenzív, akciószegény mérkőzésre van kilátás.

Aki biztosabb tippet szeretne, megrakhatja a 2,5 undert, esetleg az első félidő 0-0-t. De kilences odds-nál, úgy érzem, a gól nélküli döntetlenben is van érték.

EURÓPA: Európa Liga - Csoportkör - 2. forduló
Arsenal - Standard L.
TIpp:    4:0
Odds:    13
Iroda: Bet365

#23 október 03, 2019, 19:02:10, sarkanyolo2
Sziasztok!

Labdarúgás Európa liga 2019.10.03 21:00
Meccs: Celtic - Cluj
Tipp: Gólok száma 3,5 felett
Odds: 4.2
Iroda: Unibet
Indoklás: Mindkét csapat gólerősnek mondható és volt már sok gólos mérkőzésük. Úgy gondolom ez is az lesz. Egy jó 3:3 a tippem

Idézetet írta: grof19 Dátum október 03, 2019, 09:17:06
Sziasztok!

Időpont: 2019.10.03. (19 óra)
Esemény: Foci Spanyol LaLiga2 (Zaragoza - Malaga)
Tipp: Több mint (2.5) gól
Odds: 2.25
Iroda: bet365
Indoklás:

Zaragoza bajnoki címre hajt amire meg is van az esélye hiszen kettő mérkőzéssel kevesebbet játszott mint az első helyen álló (Cadiz) és győzelmével szorosan a nyomában lenne!

Több gólos mérkőzéseket játszik hiszen jó gólszerző játékosai vannak mint a csatár Luis Javier Suárez (6) góllal!

Malaga a kieső helyről való eltávolodásért küzd!

Ez bizony úgy megy ha nyernek akkor viszont a középmezőnybe érnének!

Nem szabad elfelejteni az utolsó egymással játszott kettő mérkőzésüket a Malaga nyerte!

A motiváció igen nagy mindkettő csapat részéről és ez gólokban fog megmutatkozni!

Nyertes

Idézetet írta: sunik29 Dátum október 03, 2019, 14:07:24
Soccer » Europe » Europa League
Arsenal - St. Liege
Today, 03 Oct 2019, 21:00
Tipp: over2,5
Oddsz: 1,5
Unibet


Indok :Ez a nap legbiztosabb tippje ,  pici a value itt (1,45 alatt  :noway:) , volt 1,6 as is a szorzo , Lacazette nem jatszik , az agyusok vedelmerol nem lehet beszelni mert nincs, viszont golt azt fognak rugni nem is keveset. Standard, hozza ami tole elvarhato  az az a golt , igaz ma nem fognak nyerni , nem lesz egy uncsi tesze-tosza gurigazas.

Nyert

Idézetet írta: petike11 Dátum október 03, 2019, 18:09:16
EURÓPA: Európa Liga - Csoportkör - 2. forduló
Arsenal - Standard L.
TIpp:    4:0
Odds:    13
Iroda: Bet365

Wow, ez igen. Gratula!  :beerchug:

Idézetet írta: petike11 Dátum október 03, 2019, 18:09:16
EURÓPA: Európa Liga - Csoportkör - 2. forduló
Arsenal - Standard L.
TIpp:    4:0
Odds:    13
Iroda: Bet365

nyertes

Idézetet írta: BvB_09 Dátum október 03, 2019, 16:21:00
Labdarúgás, Egyesült Arab Emírségek Premier Liga
2019.10.03. 19:00

Hatta Dubai - Al Ittihad

Tipp: Hatta Dubai
Odds: 2.60
Iroda: Bet365

Ha jól tudom idén még nem nyertek a vendégek mérkőzést (Dzsudzsák Balázzsal biztosan nem). A hazai csapat eddig két mérkőzésen egy döntetlent tud felmutatni, a vendégek két mérkőzésen két vereség. Egymás ellen eddig két találkozót rendeztek egy Hatta Dubai győzelem mellett egy döntetlen a mérleg. Szimplán megérzés tipp, hogy a találkozót a hazai csapat nyeri.

NYERTES

Idézetet írta: dert Dátum október 03, 2019, 08:47:35
Sportág, időpont: Tenisz Challenger Nur-Sultan 2 13:00
Esemény: Moutet - Rodionov
Tipp: Moutet sima szettekben nyer - nem
Odds: 1.72
Iroda: Bet365
Indoklás: Moutet meglepően simán jutott túl Danilovon, ezt nem éreztem benne, de a fedett pályás tenisz egyértelműen jobban fekszik Rodionovnak. Két jó játékoson van túl, akár nyerhet is, de egy szett szerintem bőven benne van.

NYERTES