NBA 2019/20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NBA: Nem megy Hardennek?

Pikáns összecsapásra van kilátás, ugyanis Russell Westbrook először játszik volt csapata ellen, míg James Harden egyelőre formán kívül  Olvasd tovább


Jó kis csörte volt ez a Washington-Houston :great:

Steph Curry eltörte a kezét, akkor hivatalosan is ennyi a GSW szezonjának és jöhet a tankolás. Curry meg szerintem így kiüli a szezon nagy részét. Mindezközben a Spurs szépen csendben vezeti a nyugatot, amin már meg sem lepődök, Coach Pop a legnagyobb zseni a sportág történetében (kár, hogy szarból nem tudott várat építeni a vb-n).

Idézetet írta: Ghastly Dátum október 31, 2019, 03:48:26
Jó kis csörte volt ez a Washington-Houston :great:
Csak azt hozták, amit tudnak: dobni.  ;D D'Antoni szerencsére nem változik semmit, lesznek még hasonló dobóedzések a Rockets meccsein idén, mert védekezni nem akarnak.

J. J. Redick kimaxolta a Halloweent.



Mindig tud valami újat mutatni Doncic, ilyen szintű tehetség MJ óta nem volt a ligában.
https://www.youtube.com/watch?v=AYA9mUaK_7Y

Hello, egy technikai kérdés, valaki elmagyarázná nekem hogy játékosoknál a dupla duplába mi számít bele? A mezőnygól az nem? Meg hol lehet ezt követni élőben ha vki ilyesmire fogad?

Idézetet írta: Csenii Dátum november 02, 2019, 12:44:03
Hello, egy technikai kérdés, valaki elmagyarázná nekem hogy játékosoknál a dupla duplába mi számít bele? A mezőnygól az nem? Meg hol lehet ezt követni élőben ha vki ilyesmire fogad?
Dupla-dupla: bármilyen mutatóban (pont, lepattanó, gólpassz, blokk, labdaszerzés) elért kétszámjegyű eredmény.
például: 11 pont és 10 lepattanó vagy 15 gólpassz és 12 labdaszerzés

Attól függ, hogy milyen ligára fogadsz. Az NBA esetében a hivatalos honlapon, ahogyan az Euroligánál is, de például a flashcore is eléggé sok információt tartalmaz ilyen téren, rengeteg mérkőzésnél ott is megtalálható ez az adat (igaz sok esetben utólag).

Idézetet írta: Csenii Dátum november 02, 2019, 12:44:03
Hello, egy technikai kérdés, valaki elmagyarázná nekem hogy játékosoknál a dupla duplába mi számít bele? A mezőnygól az nem? Meg hol lehet ezt követni élőben ha vki ilyesmire fogad?

Ha mondjuk olyasmire fogadsz, hogy egy játékos dupla-duplát ér el, akkor egyszerű élőben követni: ha az illető öt mutatójából (pont, assist, lepattanó, blokk, labdaszerzés) kettő elérte a tízes számjegyet, akkor nyertes a fogadás.

#40 november 02, 2019, 14:48:24, Csenii
Oké, most már világos minden, azzal tisztában voltam hogy két számjegyű eredményt kell elérni, csak az eredmenyek.comon, ahol néztem tegnap, ott van olyan hogy mezőnygól a játékosok statisztikájánál. De akkor az ezek szerint nem számít bele. Kár, akkor ezért nem nyertem Hardennel.  :'(
Na mindegy, köszönöm szépen a válaszokat!  :beerchug:
Közben találtam egy ilyet hogy ESPN.com, ott is mutatja élőben a pontokat.

Idézetet írta: Csenii Dátum november 02, 2019, 14:45:50
Oké, most már világos minden, azzal tisztában voltam hogy két számjegyű eredményt kell elérni, csak az eredmenyek.comon, ahol néztem tegnap, ott van olyan hogy mezőnygól a játékosok statisztikájánál. De akkor az ezek szerint nem számít bele. Kár, akkor ezért nem nyertem Hardennel.  :'(
Na mindegy, köszönöm szépen a válaszokat!  :beerchug:
Közben találtam egy ilyet hogy ESPN.com, ott is mutatja élőben a pontokat.
A tegnapi James Harden teljesítmény: 36 pont, 8 gólpassz, 5 lepattanó, 0 blokk és 0 szerzett labda. Ez így nem dupla-dupla. A mezőnyből elért pontok azok a 36 pontba számítanak bele (10/18 azt jelenti, hogy 10 dobást értékesített mezőnyből).

Mezőnygól is számít persze. A játékos pontszámát figyeld, az a mérvadó.

#43 november 04, 2019, 13:21:06, Pozzato
Nem csak fogadás miatt, hanem a Houston Rockets játékára is kiváncsi voltam, mikor néztem a meccsüket. Még szezon előtt írtam a Miamiról itt a topicban, azt gondoltam, hogy a védekezés jó lesz, de ezek szerint minden más is. Herro óriási közönségkedvenc, Adebayo sokoldalú, Butler meg nagyon jó fit ebbe a csapatba (mondjuk ezt lehetett sejteni). Rájátszást alapnak gondoltam, de nem hittem volna, hogy ennyire oktatnak.
Idézetet írta: Pozzato Dátum október 11, 2019, 17:43:32
Számomra még a Miami a sötét ló. Jó kis keret, Erik Spoelstra nem rossz edző (sőt!), védekezés szerintem rendben kell, hogy legyen. Butler, Adebayo, Winslow. Rájátszásra is vannak tapasztalt játékosaik (Butler, Dragic, Leonard, Olynyk), plusz akad jó pár tehetség (Herro, Okpala és Silva). A baj az, hogy én nem látok clutch playert, aki meccseket nyerne, de biztos van, aki jobban ismeri őket.
Érdemes lesz figyelni a meccseikre. Azt mondom, hogy a most következő nyugati túrán azért két zakó befigyel (lehet három is), de utána megint jöhet egy jobb periódus. Houston már egy más kérdés, tőlük vártam ezt, de erről írtam is, hogy ez így nem fog működni. Szerintem semmi negatív meglepetés nincsen ebben, mint ahogyan abban sem, hogy most majd nyernek zsinórban négy meccset. Az lenne meglepő, ha ezt is elszúrnak, de szerintem most Harden összerántja a társaságot. D'Antoni maradni fog, aztán majd megint jön egy PO, ahol kizúgnak a döntő előtt.

Dallas kezd összeállni, jobb, mint amit vártam. Luka Doncic emberfeletti, abszolút MVP forma, nagyon beteg meccseket hoz. Következő ötös blokkukból nekik szerintem ez négy nyerhető (de lehet öt..), szóval könnyedén jöhet neki egy 8-3 november közepére, ami a nyugati főcsoportban erős kezdés (mondjuk mindössze 3 nehéz meccsük volt, ahol kettőnél minimálisan kaptak ki). Nézegettem a szorzókat, ha lesz rájuk 1.40-1.60 közötti, akkor érdemes pakolni.

A Phoenix Suns eddig rendben, Rubio nagyon kellett oda és kitart a jó formája a vb óta. Az előzetesek alapján 2-4-es mérleggel kéne állniuk, ehelyett 4-2, szóval hiába jön hozzájuk a Philly - Miami - Brooklyn - Lakers - Atlanta - Boston hatos a következő két hétben, szerintem 2-3 fogható meccsük van. A Phillynél még mindig nincsen Embiid, Rubio pedig lekaphatja Simmonst a pályáról. Legutóbb is egy nagy clutch kellett tőlük Portlandben a győzelemhez, lehet a Suns most odapakol nekik egyet. Én azt mondom, ahol lehet nekik sanszuk egy szorosabb meccsre (és győzelemre), az a Philly (Embiid nélkül), Brooklyn és talán Atlanta.

A Brooklyn Nets folyamatosan szerepel a sajtóban, nem egészen pozitív értelemben. Sokat ekézik az Irving - Durant - Jordan hármast, mondván a meglévő kohéziót felborították, önös érdekeiket nézik és azt gondolják, hogy a többieknek kell hozzájuk idomulni. Sokszor látszik is, hogy Kyrie tol egy one man show-t, de mindössze két találkozót tudtak nyerni, azt is csak azért, mert az ellenfél vállalhatatlanul szar volt. Következő periódusuk meghatározó lehet. Kezdenek a Pelicans ellen otthon, ami szerintem kötelező, de utána jön egy öt mérkőzésből álló idegenbeli túra. Ebből négy nyugati csapat ellen, akik közül mindegyik veszélyes, szerintem simán benne van egy 0-4.