2019 Darts World Matchplay

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a World Matchplayt?

Michael van Gerwen
2 (22.2%)
Peter Wright
6 (66.7%)
Gary Anderson
1 (11.1%)
Rob Cross
0 (0%)
bárki más (hozzászólás formájában várjuk a titkos favoritot)
0 (0%)

Összes szavazó: 9

Szavazás lezárva: július 20, 2019, 13:49:28

Idézetet írta: peshark Dátum július 24, 2019, 03:59:42
Na ez 4/3, plusz Gerwen is hazament, ennel szebb mar csak akkor lett volna, ha latok is valamit a napbol... ;D Durva meccsek voltak?

Óriási meccsek voltak, sajnos a Durrant meccs második felére már bealudtam, de nagyot mentek, főleg Durrant.

King szintén óriásit ment, az első két meccs meg totál kiegyenlített volt a végsőkig, Wade megint megúszta a sima zakót... Suljo jó pár sorsdöntő kiszállót rontott el, amivel már rég eldönthette volna a meccset. Durrant-ben lehet érték Wade ellen is akár...  :)

Most nézem, hogy Durrant 1.73 - Wade 2.10 .... Bíztam benne, hogy fordítva írják ki az odds-okat....  :D

World Matchplay: Klasszis maradt a PDC világában is

Csütörtökön este ismét színpadon láthatjuk a Michael van Gerwent legyőző Glen Durrantot! Olvasd tovább


Durrant - Wright donto kemeny lesz ... :)

Na de ne szaladjunk odaig, ma Crossek tolnak egy szoros meccset, Wright meg odaken Gurneynek egy szep kis kulonbseget...

Cross-Bunting over 25.5 leg 1,61
Wright -3.5 1,90


Ez 2/1, Gurney belekopott a levesbe...

Mára egesz jo oddsokat kaptunk, aztan majd meglatjuk...

Durrant nyer 1,72
16.5 feletti 180 1,72

Crosseknal 18.5 feletti 180 2,10
28.5 leg felett 1,50

9-15-ről 17-15 WTF?  :o :o :o

Innen mindegy ki az ellenfél a döntőben Cross ezt megnyerte!  :D

Gurney nagyon szétesett a végére, Cross pedig elhitte, hogy megtudja csinálni. 10-15-nél 21-es oddsot adtak Crossra, kár, hogy csak 13-15-nél szálltam be :D

az a 21-es odds volt jóval magasabb is  :D

Smiths is bekezdett nem kicsit, remélem itt azért nem lesz fordítás  :redchug:

Most tudtam visszanézni a két elődöntőt és a döntőt 3 nap teljes social media megvonás után, hogy izgalmas legyen.. ;D
Cross komoly tettet vitt véghez azért, Smithnél is pislákolt a lámpa, hogy megismételheti a döntőben, de a fontos pillanatokban nem jöttek úgy a kezdések-duplák... Mindenesetre érdeeks torna volt néhány pazar teljesítménnyel és sok nagy csavarral.. :)