Darts World Grand Prix 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Végre kezdődik a dupla-beszállós verseny, nézzünk pár tippet a mai napra:

2 nyert szettig (1 szett 3 nyert leg) mennek a meccsek, sok esely a hibazasra-javitasra nincs!

C. Dobey 1,66 !!! (Ricky nagyon hadilabon tud allni a duplakkal, Dobeyt en sokkal stabilabbnak erzem)

I. White 1,53

Wade es Hendo szerintem nyom egy donto szettet, unibeten ez 1,94, elgondolkodtato..

Es vegul Garyek meccse is erdekes lehet, Brown siman kepes world class szintet hozni par legig, ami akar hozhatja is a szettgyozelmet, az over itt 2,10, kis aproval jo lehet.

Hajrá!!! :great:

2019 BoyleSports World Grand Prix - Citywest Convention Centre, Dublin - esélylatolgatások

Michael van Gerwen:

"Jó lenne címet védeni, de nem ez az egyetlen dolog, amire koncentrálni fogok. Úgy gondolom, minden meccset és versenyt meg tudok nyerni, ahol elindulok. Egyszerre koncentrálok mindegyikre, a többiről meg a rekordok könyve gondoskodik majd.
A World Grand Prix egy hatalmas verseny, amit nagyon szeretek és bízom benne, hogy eljutok a végéig."

Daryl Gurney:

"Tényleg egy álom vált valóra, ez egy olyan este volt, amit sohasem felejtettem el. Amikor másnap felkeltem - még ma is emlékszem rá -, arra gondoltam, kié ez a trófea itt mellettem. Még mindig csak álomnak tűnt az egész. Azóta talán jobb játékossá váltam, remélhetőleg egy újabb álom vár rám és újra a trófeával ébredhetek majd fel."

Peter Wright:

"Őszinte leszek: nem segít rajtam, ha változtatom a nyilaimat, úgyhogy azzal a nyíllal fogok játszani, amivel tavaly eljutottam a döntőig. Azt hiszem, képes vagyok arra, hogy megnyerjem az eljövendő tornákat, ahová eljutok, ám vannak nagyon jó játékosok, akik az utamba kerülhetnek. Szóval ha nem hiszed, hogy nyerni tudsz, akkor inkább meg se próbáld - legalábbis ezt gondolom én.
Szép emlékeket őrzök a tavalyi versenyről, amikor le tudtam győzni Mensur Suljovic-ot az elődöntőben. Most Max Hopp vár rám az első körben. Fantasztikus játékosnak tartom, de úgy gondolom, jobban tudok játszani bárkinél, úgyhogy ezzel nem is foglalkozom."

Forrás: PDC Hungarian Fan Club

Az onbizalom nem hianyzik egyik reszrol sem, bar jobban szeretem, ha ez megfelelo tisztelettel es viselkedessel tarsul.. :)

4/3 az elso nap, soha rosszabbat :D

Mai nap eleg sok szoros meccset varok, a kovetkezo tippeknel a 2.5 szett over tippet valasztom, vagyis, hogy donto szettben dol el a meccs.

Lewis - Wattimena 1,88
Durrant - Ratajski 1,87
Price - Chisnall 1,86
Cross - Suljovic 1,85

Gyonyoru sormintat adtak ki az oddsok, mar csak zoldulni kell, en ma ezt 4/3-ban es 4-es kotesben is megjatszom. Hajra!!  :great:

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum október 05, 2019, 17:58:25
Darts: Startol a World Grand Prix

Vasárnap este kezdetét veszi a 22. World Grand Prix, melynek címvédője a világelső Michael van Gerwen! Olvasd tovább

Egy Gurney - Wright - Price trió győzelemről mi a véleményetek?

Idézetet írta: gerry Dátum október 07, 2019, 13:18:36
Egy Gurney - Wright - Price trió győzelemről mi a véleményetek?

Én Price-t kihagynám, Chizzyt rég láttam ilyen jól játszani, mint az elmúlt 1 hónapban, ahogy a napi tippes rovatban is írtam, akár döntő leg is lehet, nüanszokon fog múlni az egész meccs, ez a meccs aszolút 50-50.

Idézetet írta: peshark Dátum október 07, 2019, 10:24:36
4/3 az elso nap, soha rosszabbat :D

Mai nap eleg sok szoros meccset varok, a kovetkezo tippeknel a 2.5 szett over tippet valasztom, vagyis, hogy donto szettben dol el a meccs.

Lewis - Wattimena 1,88
Durrant - Ratajski 1,87
Price - Chisnall 1,86
Cross - Suljovic 1,85

Gyonyoru sormintat adtak ki az oddsok, mar csak zoldulni kell, en ma ezt 4/3-ban es 4-es kotesben is megjatszom. Hajra!!  :great:

4/4, ez szepen jott :)  :great:

Ezek a masodik fordulos meccsek azert neccesek fogadasi szempontbol, mert itt nincs meg az az "elonyunk", ami az elso korben, hogy 2 nyertig megy es nem lehet vesziteni a koncentraciobol... illetve ha 2-0 az allas, sokan elvesztik a fonalat es sima 3-0 lesz egy olyan meccs is, ami amugy 3-2-es vegig kielezett csata is lehetne. A negyeddontoktol mar ismet jobb helyzetunk lesz (szerintem), ugyhogy mara csak keves tippel jovok..:

Aspinall nyer 1,44 (szoros, akar szenvedos meccs is lehet, de a vegen Asp felulkerekedik)

Chizzy nyer 1,44 (szerintem sima meccs lesz, Bunting valahogy sosem tudja elovenni azt a tudast, ami neki megvan...)

Crossek nyomjak szerintem a nap meccset, ott akar donto szettes is lehet a dolog, a 3.5 overre viszont semmi odds nincs, igy maradok ennel a ket gyozelemnel mara. Hajrá!!  :great:

Idézetet írta: peshark Dátum október 09, 2019, 09:51:39
Aspinall nyer 1,44 (szoros, akar szenvedos meccs is lehet, de a vegen Asp felulkerekedik)

Chizzy nyer 1,44 (szerintem sima meccs lesz, Bunting valahogy sosem tudja elovenni azt a tudast, ami neki megvan...)

Crossek nyomjak szerintem a nap meccset, ott akar donto szettes is lehet a dolog, a 3.5 overre viszont semmi odds nincs, igy maradok ennel a ket gyozelemnel mara. Hajrá!!  :great:

Mintha olvasnak a fiuk a topikot, minden jott ahogy kellett neki.. :D

Mai nap:

Durrant 1,44 (hatalmas formaban Duzza, a dontoig siman elmegy igy..)
Chizzy - Asp 3.5 over 1,26
White - Dobey 3.5 over 1,28

Chizzyek szallithatjak a nap meccset, ott a tegnapi Cross - Durrant meccshez hasonlot varok, donto szett es egyeb finomsagokkal. Hajrá!!  :great:

Idézetet írta: peshark Dátum október 10, 2019, 11:00:03
Mintha olvasnak a fiuk a topikot, minden jott ahogy kellett neki.. :D

Mai nap:

Durrant 1,44 (hatalmas formaban Duzza, a dontoig siman elmegy igy..)
Chizzy - Asp 3.5 over 1,26
White - Dobey 3.5 over 1,28

Chizzyek szallithatjak a nap meccset, ott a tegnapi Cross - Durrant meccshez hasonlot varok, donto szett es egyeb finomsagokkal. Hajrá!!  :great:

Itt is zoldult minden, egesz jo ez a torna most... :)

Ma az elso elodonto szerintem nagyon komoly lesz, Chizzy eszmeletlen formaban, Durrant sem panaszkodhat, a vesztes nyerni fog minden bizonnyal 2 szettet, bar nem igazan van ra odds, mindenki szoros, hosszu kuzdelmet var...

Chizzy - Durrant 5.5 over 1,49

Dobey talan a torna meglepetes embere, de aki regebb ota koveti a dartsot az tudja mire kepes ez az angol fiu, eddig igazabol a beszallo statisztikajaval es stabil jatekaval nyerte a meccseket, Gerwen is nagy formaban van, de ha Dobey 1-2x elkapja a fonalat az siman hozhat neki 2 szettet amit kicsit huzosabb tipp, de most bevallalom..

MvG - Dobey +2.5 V 1,94

Idézetet írta: peshark Dátum október 11, 2019, 15:02:58
Itt is zoldult minden, egesz jo ez a torna most... :)

Ma az elso elodonto szerintem nagyon komoly lesz, Chizzy eszmeletlen formaban, Durrant sem panaszkodhat, a vesztes nyerni fog minden bizonnyal 2 szettet, bar nem igazan van ra odds, mindenki szoros, hosszu kuzdelmet var...

Chizzy - Durrant 5.5 over 1,49

Dobey talan a torna meglepetes embere, de aki regebb ota koveti a dartsot az tudja mire kepes ez az angol fiu, eddig igazabol a beszallo statisztikajaval es stabil jatekaval nyerte a meccseket, Gerwen is nagy formaban van, de ha Dobey 1-2x elkapja a fonalat az siman hozhat neki 2 szettet amit kicsit huzosabb tipp, de most bevallalom..

MvG - Dobey +2.5 V 1,94

Tegnapi nap kuka, Chizzy és Gerwen is túl jó volt ahhoz, hogy bármi esélye legyen az ellenfélnek..

World Grand Prix 2019 DÖNTŐ

M. van Gerwen - D. Chisnall

A felső ágon egy kör után szinte garantált volt, hogy a holland gond nélkül fog bejutni a döntőbe, kitisztult előtte rendesen az út, igazából komolyabb meccse nem is volt. Alulról pedig az a Chizzy érkezik, aki remek formában játszik és elég kemény meccseket tudhat a háta mögött. Aspinall és Durrant is kitűnő formában jöttek, viszont azt kell mondani, hogy nem volt esélyük Chizzy ellen. A beszálló duplái is nagyon rendben vannak, a tömeggel sosem volt baj, és most egyre több, fontos pillanatban megdobott kiszálló is írható a neve mellé. Jöjjön egy kis statisztika az elődöntőkből:
Chizzy 91,17-es átlag, 65,81-es első 3 nyíl (ugye ez a dupla beszálló miatt számít), 35 %-os be és 57 %-os kiszálló ráta. Vagyis első körben bent van Chizzy, utána pedig jöhet a tömeg. Igazából ez kicsit torzít, mivel volt olyan kör, ahol 9 nyíl kellett a beszálláshoz neki is meg Durrantnek is, azon kívül általában 2.ra megvolt az a d20/d18.
Gerwen 91,41-es átlag, 75,88-as első 3 nyíl, 47 %-os be és 41 %-os  kiszálló arány.
Gyönyörű számok, viszont egyáltalán nem indokolják az 1,22-4,33 oddspárt. Név alapján kerültek ezek most ki, kevés szakmai alappal.
Wayne Mardle szerint a ma esti döntő a valaha volt legszínvonalasabb World Grand Prix döntő lehet, márpedig Wayne eléggé ért a dartshoz. Én is ezt várom, egy remek döntőt, nagyon kiegyenlített csatát, és közel sem egy 1,22-t indokló meccset.
Néhány tipp:

6.5 szett felett 1,53 (bet365) ez nálam  :topbet_125: [10egység]
Chizzy +3.5 1,44 (bet365) (gyakorlatilag majdnem ugyanaz az elsővel, ha azt várjuk Gerwentől, hogy nyer legalább két szettet, úgyhogy talán jobb az első tipp) [10egység]
Chizzy dob töb 180-at 1,53 (unibet) (ez sem nagyon kérdés nálam, Chizzy a legjobb 180 dobó játékos a darts mezőnyében) [3egység]
Chizzy 7.5 feletti 180 1,80 (unibet) (az előző indoklásra alapozva) [3egység]
Mindketten nagy 170 mesterek, mindkettejüknek volt már a tornán ilyen kiszállója, 5,5-t adnak rá ma, nem hülyeség, persze 1/10 annyi tippel, mint az előzőket :) [1egység]
És végül én szintén apróval bepróbálom Chizzy győzelmét 4,33-on (bet365). [1egység] Egyszerűen ez nálam nagyon eltolt odds, 1,66-2,20-al talán egyetértenék, de attól nagyobb különbség jelenleg biztos nincs, így ebben értéket látok.

Idézetet írta: peshark Dátum október 12, 2019, 08:36:49
6.5 szett felett 1,53 (bet365) ez nálam  :topbet_125: [10egység]  :great:
Chizzy +3.5 1,44 (bet365) (gyakorlatilag majdnem ugyanaz az elsővel, ha azt várjuk Gerwentől, hogy nyer legalább két szettet, úgyhogy talán jobb az első tipp) [10egység]  :great:
Chizzy dob töb 180-at 1,53 (unibet) (ez sem nagyon kérdés nálam, Chizzy a legjobb 180 dobó játékos a darts mezőnyében) [3egység]  :great:
Chizzy 7.5 feletti 180 1,80 (unibet) (az előző indoklásra alapozva) [3egység]  :great:
Mindketten nagy 170 mesterek, mindkettejüknek volt már a tornán ilyen kiszállója, 5,5-t adnak rá ma, nem hülyeség, persze 1/10 annyi tippel, mint az előzőket :) [1egység]  :noway:
És végül én szintén apróval bepróbálom Chizzy győzelmét 4,33-on (bet365). [1egység]  :noway: Egyszerűen ez nálam nagyon eltolt odds, 1,66-2,20-al talán egyetértenék, de attól nagyobb különbség jelenleg biztos nincs, így ebben értéket látok.

A 4 nagy tetes tipp szepen jott, Chizzyt sajnalom, mert nagyon jol jatszott ma is, de a fontos pillanatokban minden a masik iranyba billent, ezert nagy bajnok Gerwen...

Remelem voltak egy paran azert akik velem tartottak, darts tornahoz kepest egesz szep profitot sikerult itt osszeszedni..  :great: