ATP Shanghai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


október 09, 2019, 10:02:12, SPF Ajánlatok
Heti ATP torna: Shanghai

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornákról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

Tyuha, Zverev eszmeletlen mekkorat jatszott. A tb-ben vilagga utotte a meccslabdat, de nem tudta kizokkenteni semmi, se Federer hisztije, se a szekbiro itt a vegen, se a kozonseg (elso szervaja nem jon be, orjongenek...), se az elszalasztott lehetosegek. Az ev egyik legjobb meccse volt.

Fed pontbüntetése jogos volt? Ami videót láttam, azon az látszik, hogy egy ziccer elhibázása után egy labdát elüt a magasba. A felvételen nem látszik, hogy hol esett le a laszti, de még az is lehet, hogy  a közönségig se ment ki. És a mozdulat tipikus Roger gentleman módban történt, nem valami idegbeteg Fognini módjára. Nálam ez no penalty :D

Idézetet írta: Latzka Dátum október 11, 2019, 15:28:58
Fed pontbüntetése jogos volt? Ami videót láttam, azon az látszik, hogy egy ziccer elhibázása után egy labdát elüt a magasba. A felvételen nem látszik, hogy hol esett le a laszti, de még az is lehet, hogy  a közönségig se ment ki. És a mozdulat tipikus Roger gentleman módban történt, nem valami idegbeteg Fognini módjára. Nálam ez no penalty :D

Ha jol lattam, a kijaratnal esett le, nem messze a kozonsegtol. Agyon nem utott volna senkit, de a szandekot buntette a szekbiro (es sztem nem is az elso volt neki). Mondjuk sokan elneztek volna neki (a meccs erdekeben en is), de igazabol jot tett neki/nekunk, mert pont akkor kezdett volna szetesni, igy viszont eleg durvan felporgott.  :D