Napi tipp - Október 12.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Október 12.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!



Euro 2020 Kvalifikacio
Gruzia v Irorszag
Osszesitett golpercek 95-115
8.5
Bet365

A ket csapat soha nem jatszott meg golzaporos meccset. Ha Gruzia betalalt 1-1 lett, egyebkent az irek nyertek 1-0-ra. Nem kell sok sutnivalo ahhoz, hogy rajojjunk, hogy golfesztival most sem lesz. Gruzia hozza a sajat kis stilusat otthon, mig Irorszagra mindenhol ugyanaz a jellemzo, de ezt a 6-2-es golkulonbseg is elarulja. Sok gol kizart. Ket gol eseten jo esellyel beleesunk a 95-115 perces idosavba, de a tipp meg egy (nagyon kesei) gol eseten is ulhet.

Málta-Svedorszag
2.5 több gól
Odds:1.5
Bet365

A Máltai legények nem rendelkeznek valami beton védelemmel. Itt a Svédeknek lehetőségük lesz megérezni a gólszerzés örömeit.

Tenisz WTA Luxemburg selejtező
2019.10.12. 17:00

Kaja Juvan - Tatiana Golovin
Tipp: Juvan 2-0-ra nyer
Odds: 1,50
bet365

Egy másik topikban már írtam róla; Golovin 11 év után tér vissza a profi teniszhez. 2008 májusában játszotta utolsó mérkőzését, majd folyamatos hátsérülése miatt felhagyott a tenisszel. Edzhetett akármennyit, a profik mérkőzésének a tempóját és minőségét nem helyettesítheti; a sima vereségére számítok. Juvan egy lassan 19 éves fiatal szlovén tehetség, egyre jobb eredményekkel. A salak az igazi terepe, de egy játékát tekintve 'nem összerakott', óriási meccshiánnyal küszködő Golovint illene 2 szettben vernie.

EURÓPA: Euro - Selejtező - 7. forduló
12.10.2019 20:45

Norvégia-Spanyolország
Tipp: HT/FT  Döntetlen-Spanyolország
ODDS:4.50
UNIBET

Norvégiának most lesz alakalma igazán megszorongatnia Spanyolországot, nagyon jól szerepel eddig az EB-n, nem lesz könnyű dolga egyáltalán de hogyha a félidőt kitudják húzni döntetlennel akkor van egy nagy esélye hogy tovább jusson, de az én tippem hogy a végeredményben Spanyolország győz megint!

Euro 2020 Kvalifikacio 15:00
Gruzia v Irorszag
Félidő játékidő 2-es, 2-es
4.00
Bet365

Írország vezeti a csoportját két igencsak jó csapat előtt, bár nem arattak nagy győzelmeket, valahogy hozták a meccseket vagy a döntetleneket. 2 ponttal vezetnek. Biztos mindent megtesznek, hogy ezt a meccset megnyerjék, ne itt veszítsenek pontot. (Bár a dánok is ikszeltek itt múltkor.)

Jégkorong Erste Liga
Gyergyói HK - Ferencváros
tipp: Ferencváros
iroda: Unibet
odds: 1.50

Most csak indoklás nélkül, Ferencváros egyszerűen jobb csapat, s úgy gondolom ezen a szorzón ajándék.

Labdarúgás Anglia League One
2019. 10. 12. 16:00

Southend - Wimbledon

Tipp: 1x
Odds: 1.50
Iroda: bet365

Igazi trashparty. A Southend már cserélt edzőt, a Dons hamarosan fog, de ma is eltiltott Wally Downes. Helyén a másodedzője fog ülni. Idegenben eddig 0-0-6-al állnak, tök fogalmatlanok. A Southend-nél Garry Waddock jól kezdett a padon, de újra vissza süllyedtek. Most lehet lehetőségük egy új lökést kapni a bennmaradási harcban.

Sziasztok!

Időpont: 2019.10.12. (22 óra)
Esemény: Foci Brazil bajnokság (Goias - CSA)
Tipp: Több mint (2.5) gól
Odds: 2.15
Iroda: bet365
Indoklás:

Goias jelenleg (10) feljutást érő helyen áll!

Ma győzelmével meg is erősíthető helyezését hiszen igen jó gólszerző játékosai vannak akik (1-4) gólosak a csapatban!

CSA jelenleg (16) helyen áll a bajnokságban!

Kiesés elkerüléséért küzd!

Igen jó gólszerző játékosai vannak akik (1-5) gólosak és  tehetnének ellene,hogy elkerüljenek a veszély zónából!

Ma ez a mérkőzés sziporkázós és több gólos lesz!

Norway - Spain
Today, 12 Oct 2019, 20:45
Tipp:2
Oddsz:1,68
Unibet

Indok : Oddsz emelkeses van , A valogatott jatekosok kulombsege simman meg fog mutatkozni, az eddig 100%os spanyolok , nem most fognak megtorpanni. Isco , Rodri > King, Odegaard

Euro 2020 Kvalifikacio
Bosznia-Hercegovina - Finnország
Tipp: büntetőpontok száma 76+
8.50
Betclic

Mi kell egy ilyen tipphez, ahol sok lapot várunk? Kell a nagy tét. Megvan, hisz a finnek a z Eb-főtábla kapujában, a bosnyákoknak meg kb az utolsó esélyük, hogy maradjon esélyük. Megvan a spori is, a szlovén Kruzilakot bár nem ismerem, válogatottaknak vezetett meccseken rendre meg-megszalad a keze. Elég csak hozzú, hogy különböző korosztályos meccseket is vizsgálvaKruzilak uccsó 9 meccséből ezt a 76+ os tippet 5-ször zöldítette.
Ez a spori ha válogatottaknak vezet, vagy lehozza 2-3 sárgával, vagy jön a másik véglet, a lapcunami! Márpedig erről a meccsről nem tudom elképzelni, hogy 2-3 sárgás legyen. Kruzilakban direkt jó, hogy nagy barátja a piros lapnak is, azt is sokszor felmutatja válogatott meccseken, szóval simán jó a sansz, simán jó az odds, ideális együttállás. Reméljük, lesz kis szikra, kis feszkó a meccsben, lesz gól, lesz, ami kizökkenti medréből a találkozót, és akkor a szlovén elkezdheti az ámokfutást. Én kb 3.00-as oddsot adnék erre az opcióra, nálam laza value kategória.

EB kvali,
Liechtenstein - Ormenyorszag
3,5 gol felett
3.00
bet365

Felment Mikiek illetve az over szorzoja is, igy sztem mar value, ezek az ormenyek meglehetosen furcsa, golokban gazdag meccseket jatszanak mostanaban. A Nemzetek Ligajaban egy eve toltak ebben a felallasban egy 2-2 -t, szoval a BTTS-ben is van fantazia.

Foci  Euro 2020 Selejtező
2019.10.12.        20:45
Málta - Svédország

tipp:3,5 gól felett
odds:2,4
unibet

A 2 csapat eddig 5-ször találkozott egymással , mind az 5-öt Svédország nyerte többségében nagyobb gólátlaggal.Szerintem ma a jobb formában lévő Svéd válogatott több gólt is fog szerezni a legutóbbi 5 meccsét elvesztő Máltának.A tippem:3,5 gól felett.

Kézilabda, Bajnokok Ligája, 2019.10.12. 15:00
Chekhovskie Medvedi - Dinamo Bucuresti
Tipp: 59 gól felett
Odds: 2.460
Iroda: Pinnacle

A Chekhovskie Medvedi elég gyakran játszik 60 gólos vagy a feletti meccseket, de úgy gondolom, hogy a Dinamo Bukarest is fel tudja venni ezt a gyors tempót.
A gólátlaguk azonos az eddigi 3 meccsen a Bajnokok Ligájában (57.33), 172-172 gól született a mérkőzéseiken, csak a Dinamonál bőven pluszos a gólkülönbség, míg az oroszoknak negatív. Szerintem egymás ellen összejöhet legalább 60 gól.

2019.10.12.     20:45    Foci    EB selejtező

Norvégia      -     Spanyolország

Tipp:vendég és G/G

Odds:3,4

Iroda:bet365

Indoklás: Idáig 100%-os Spanyolország. Szerintem nem ma fog ez a sorozat megszakadni.
Viszont Norvégiába simán benne van a kapott gól,
egy szűk győzelmet várok a Spanyoloktól, szerintem 2:1-re nyernek