ATP Moszkva, Antwerp, Stockholm

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti ATP tornák: Moszkva, Antwerp, Stockholm

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornákról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

ATP Antwerpen: Fogadj megnövelt szorzókkal Wawrinkára

A William Hill két megnövelt szorzót ajánl a Stanislas Wawrinka - Gilles Simon negyeddöntős mérkőzésre.
Stan (ATP 18.) csak egy meccset kellett nyernie, hogy a torna ebbe a szakaszába jusson, míg Gillesnek (ATP 47.) kettőt. Wawrinka a spanyol Feliciano Lopezt gyűrte le a döntő szett rövidítésében, míg Simon szettvesztesség nélkül verte a belga Steve Darcist, majd honfitársát, Jo-Wilfried Tsongát.
Wawrinka és Simon hét hivatalos meccsen csaptak eddig össze, a svájci jelen pillanatban 4-3-ra vezet, de a francia játékos mindhárom győzelmét a kemény borításon szerezte, míg a svájci csak egyszer győzött a gyors játékfelületen.

Wawrinka nyer 2-1-re    4.50
Wawrinka 6-0-ra, 6-1-re vagy 6-2-re nyeri az első szettet    7.50


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org
Az oddsok a William Hill fogadóirodától származnak és a következő időpontban voltak érvényesek: 2019.10.18. (07:51).

#2 október 18, 2019, 23:12:36, alexthebest
Tipsarevic - Sugita epic meccs volt. 17 perces gemmel mentett tb-re Tipsy (ossz haritott 9 MP-t) ahol aztan lenyomtak egy hatalmas labdamenetet. A szerb embertelen nagyot kuzdott (mint az utobbi evekben kb minden nap), oriasi respekt.  :beerchug:

Sugita laba mar gorcsben volt, Shapovalov nagy eselye egy dontore most jott el.

Embertelen nagy bajnok ez a Murray!  :beerchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 20, 2019, 18:39:52
Embertelen nagy bajnok ez a Murray!  :beerchug:

Inkább egy sportszerűtlen görény lett belőle... remélem követted ezt a tornát...  :crazy: :noway:

#5 október 20, 2019, 19:20:40, Milan
Sima volt ez a meccs. Megmondtam itt (lásd a hozzászólást a végén): https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/272820

Az emberfeletti műtétek Istene megmutatta, hogy mekkora bajnok. Ezek után biztosan behúzza az Ausztrál Opent, majd jöhet Budapestre.

Idézetet írta: Milan Dátum október 20, 2019, 19:16:22
Sima volt ez a meccs. Megmondtam itt (lásd a hozzászólást a végén): https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/272820

Az emberfeletti műtétek Istene megmutatta, hogy mekkora bajnok. Ezek után biztosan behúzza az Ausztrál Opent, majd jöhet Budapestre.

Igen, teljesen bajnokhoz méltó félredobálgatni a labdát adogatásnál amikor nincs már szufla, meg a nem neki álló labdamenet után reklamálni a korrigálást másfél percig, mert a 16 rallys pontban kiköpte a tüdejét... Vagy csak a második szervák előtt elpattogtatott perceket ha nézzük...  ;D

A mázli faktorról nem beszélek, mert arról nem tehet... Ez van... Nem lett szimpatikusabb, sőt... Megmutatta miért nem szeretik sehol.  ;)

Nema megfigyelokent olvastam mar par " elemzest " szagerto " alexthebest " juzertől, mit ne mondjak fogtam a hasam rendesen, nem vagyok wawrinka fan, szimpla tenisz szerető, teniszre fogadó egyén.

Idézetet írta: KissMyAce Dátum október 20, 2019, 19:40:00
Nema megfigyelokent olvastam mar par " elemzest " szagerto " alexthebest " juzertől, mit ne mondjak fogtam a hasam rendesen, nem vagyok wawrinka fan, szimpla tenisz szerető, teniszre fogadó egyén.

Koszonjuk hogy ezert regeltel, megtisztelo. Te kis gazemberR!  ;D

#9 október 20, 2019, 21:13:53, KissMyAce
Idézetet írta: alexthebest Dátum október 20, 2019, 20:18:41
Koszonjuk hogy ezert regeltel, megtisztelo. Te kis gazemberR!  ;D

Nem titkolom,hogy az volt a felhasználói nevem, jó pár éve...ha már így szóba került, szia  :cya: és ráéreztél igen azért regisztráltam,hogy leírjam.  :great: az elemzéseket meg ne hagyd abba szoktam folyamatosan olvasni, jó kedvre derít.  Nosztalgikus érzés fogott el, eszembe jutott amikor még kis " hülye " kezdő fogadó voltam 2015-2016 körül ?! GazembR néven...már akkor is mennyivel elörébb voltam mint a mostani fogadók 99,9 %-a... szomorú.   :D na mindegy is én azóta is full time csinálom...szal jah tapasztalatom van már kevés...  :crazy: :crazy:

Idézetet írta: KissMyAce Dátum október 20, 2019, 21:07:02
Nem titkolom,hogy az volt a felhasználói nevem, jó pár éve...ha már így szóba került, szia  :cya: és ráéreztél igen azért regisztráltam,hogy leírjam.  :great: az elemzéseket meg ne hagyd abba szoktam folyamatosan olvasni, jó kedvre derít.  Nosztalgikus érzés fogott el, eszembe jutott amikor még kis " hülye " kezdő fogadó voltam 2015-2016 körül ?! GazembR néven...már akkor is mennyivel elörébb voltam mint a mostani fogadók 99,9 %-a... szomorú.   :D na mindegy is én azóta is full time csinálom...szal jah tapasztalatom van már kevés...  :crazy: :crazy:

Kérlek ossz meg abból a tapasztalatból egy keveset velünk, hátha tudunk valamit tanulni a jótanácsaidból...  ;) :king_125:

Szívesen vennénk pár hasznos ötletet...  :D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 21, 2019, 10:20:23
Kérlek ossz meg abból a tapasztalatból egy keveset velünk, hátha tudunk valamit tanulni a jótanácsaidból...  ;) :king_125:

Kiváncsi vagy, hogy a Knauf vagy a Rigips gipszkarton a jobb? Abban talán tud segíteni  ;D