Sports Memoriabilia

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


október 16, 2019, 00:28:10, buszberlet
Sziasztok!

Ha már ennyien vagyunk itt sportfogadók, akkor gondolom sokan gyűjtünk különböző ereklyéket is. Mezeket, sálakat, zászlókat, kitűzőket, kártyákat, sapkákat, stb. Itt meg lehet mutatni eddigi gyűjteményt, új szerzeményt, de akár adás-vétel, csere-bere is lehet. Kezdem én, ha már témát nyitottam neki, csak még fotóznom kell párat. :)  :cya: Jöhetnek a képek, hagy irigykedjünk! :D

Képfeltöltésre tipp: https://postimages.org
Online képátméretező (ne öljük le mobilneteseket): https://resizeimage.net

#1 szabály: Pls. ne legyen ilyen 'égesd el', 'dögölj meg', 'minek vetted', stb.. A sportfogadás miatt vagyunk itt, nem háborúzni!

Ha nem baj, új hozzászólásban kezdem meg a pitét.

Szóval:
#1 KOHO New Jersey Devils NHL szurkolói mez (háta üres)



#2 Eredeti Reebok Vancouver Canucks NHL mez (#17 Ryan Kesler)




#3 Manchester United edzőmez (Vodafone éra)



#4 Győri AUDI ETO KC eredeti Adidas Climacool mez dedikálva




#5 Starter Mighty Ducks of Anaheim NHL mez



#6 Eredeti Tackle IIHF magyar válogatott jégkorong mez (#18 Sikorcin) - a krakkói vébére adták a játékosoknak




#7 Eredeti M-SPORT UTE jégkorong meccsmez (#77 Turbucz Martin) - dedikálva




Folyt. köv., csak még fotózni kell. :)

Idézetet írta: buszberlet Dátum október 15, 2019, 23:37:51
Sziasztok!

Ha már ennyien vagyunk itt sportfogadók, akkor gondolom sokan gyűjtünk különböző ereklyéket is. Mezeket, sálakat, zászlókat, kitűzőket, kártyákat, sapkákat, stb. Itt meg lehet mutatni eddigi gyűjteményt, új szerzeményt, de akár adás-vétel, csere-bere is lehet. Kezdem én, ha már témát nyitottam neki, csak még fotóznom kell párat. :)  :cya: Jöhetnek a képek, hagy irigykedjünk! :D

Képfeltöltésre tipp: https://postimages.org
Online képátméretező (ne öljük le mobilneteseket): https://resizeimage.net

#1 szabály: Pls. ne legyen ilyen 'égesd el', 'dögölj meg', 'minek vetted', stb.. A sportfogadás miatt vagyunk itt, nem háborúzni!

A képet nyugodtan fel lehet tenni csatolmányként is, nem kell feltétlenül külső helyre tölteni.  ;)

Remek kezdeményezés. Javaslom az aláírásokról (autogramm) is a képeket.  ;)

Nekem is nagyon tetszik a kezdeményezés, majd hozok fotót is, de így elsőre egy sztorit. Apám még '70-es években összefutott Fehérváron Kű Lajossal, közös fotó készült, amit aztán később Várpalotán Nyilasi Tiborral íratott alá. A fotó aztán eltűnt, ami a család egyik legnagyobb tragédiája. :-\

Idézetet írta: TiB Dátum október 16, 2019, 13:10:02
Nekem is nagyon tetszik a kezdeményezés, majd hozok fotót is, de így elsőre egy sztorit. Apám még '70-es években összefutott Fehérváron Kű Lajossal, közös fotó készült, amit aztán később Várpalotán Nyilasi Tiborral íratott alá. A fotó aztán eltűnt, ami a család egyik legnagyobb tragédiája. :-\

Hasonló, ez sem konkrétan velem történt: egyszer régen, kb. még általános iskolás korában ('80-as évek) a nővéremék összefutottak Budapesten osztálykiránduláson Papp Lacival, aki vett ki a kocsijából erre a célra hordott fotókat, és alá is írta nekik :) (talán még az megvan valahol).

Régebben történt meg velem, hogy egy élménybeszámoló utáni vacsoránál közvetlenül mellettem ültek és hosszan beszélgettünk egymással.
Akikkel akkor beszélgettem: Puskás Ferenc, Buzánszky Jenő, Szepesi György, Törőcsik András.
Ereklye az ő aláírásaikat örző könyv.

#6 október 16, 2019, 19:22:17, buszberlet
Idézetet írta: csabax Dátum október 16, 2019, 14:04:47
X

Az nem lehetett gyenge beszélgetés. Bár nem vagyok foci rajongó, azért mit nem adnék egy ilyenért.

Közben:
Egyedileg csináltatott vászonkép Colin McRae-ről.. Lehet odaadom nemsokára egy törzsvendégemnek ajándékba. 2 cm-es vakrámára van feszítve.

Szerk.: ugyanitt 3 bárszék eladó :D


Idézetet írta: buszberlet Dátum október 16, 2019, 19:18:50
Az nem lehetett gyenge beszélgetés. Bár nem vagyok foci rajongó, azért mit nem adnék egy ilyenért.
Az azért tényleg hatalmas élmény volt nekem, hogy Puskás Öcsi bácsi ült velem szemben.
Úgy emlékszek, hogy marhalábszárpörkölt volt akkor vacsorára.

Valahogy gondoltam, hogy nem cézársali smoothieval  ;D ;D ;D

Nekem nem kell a McRae-s kép, de egyrészt max respect, másrészt a következő fórumtali buszbérletnél legyen. :beerchug:

#10 október 22, 2019, 00:36:16, buszberlet
Akkor kis folytatás:

Oroszországból rendelt SZKA Szentpétervár szurkoló sál, értéke kb. 8000 Ft:


Calgary Flames szurkolói sál


Van még több is, le is fotóztam. De az anyját kúrja szájba az, aki az online fotószerkesztő oldalakat megcsinálta. Szintén bassza az anyját tarkón az a buzi, aki a Paint 3D-t megtervezte. Többi kép jön, amikor normálisan meg tudom csinálni magamnak, illetve nektek. :)

Csatold simán a hozzászóláshoz.  :ok:

Új szerzemény.

Cseh válogatott jégkorong mez, a világkupás verzió 2016-ból. Valszeg 10 évig megint nem lesz világkupa, megleptem magam. USA-ból jött, a posta + vám kb. duplájára nyomta árat. :(









Ez az egyedileg gyártott Sharapova vászonkép meg a szobám falán pihen. 2 cm-es vakrámára feszítve. Olyan 40 cm x 50 cm-es. Mint Colin papa. Most, hogy visszavonult, megtartom. :D