Napi tipp - Október 21.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: dert Dátum október 20, 2019, 21:05:29
Sportág, időpont: Tenisz, Traralgon Challenger 5:00
Esemény: Sweeny - Zakharov
Tipp: Sweeny
Odds: 4.30
Iroda: Unibet
Indoklás: Sweenynek kevés meccse van a felnőttek között, de azok nem rosszak, korábban olyan ITF szinten már rutinosnak számító játékosokat kapott el, mint Barrios Vera, vagy Bergs, de hozott szettet Kelly, és Musialek ellen is. Ez jó tendencia, és szerintem otthon, ausztrál környezetben Zakharov ellen is jóval esélyesebb, mint amit az odds sugall.

NYERTES

Labdarúgás, Bundesliga 2
2019.10.21. 20:30

Bielefeld - Hamburg

Tipp: Mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1.57
Iroda: Bet365

Legutóbbi négy egymás elleni mérkőzésük során nem zöldült a mai tipp, de a két csapat jó formája miatt szerintem benne van a mai mérkőzésben az egy-egy gól mind a két oldalon.

Labdarúgás, Olasz Seria A, 2019. 10. 21., 20:45

Brescia - Fiorentina
Tipp: 2,5 gól felett


Odds: 1,72
Iroda: Bet365

Idézetet írta: viscabarca Dátum október 21, 2019, 11:22:01
Sportág, időpont: Tenisz, 15:00, ATP-Bécs.
Esemény: M. Fucsovics - L. Sonego
Tipp: 2 játszma
Odds: 1,55
Iroda: Tippmixpro
Indoklás: 
Fucsovics sérüléséből visszatérve indult el ezen a tornán, ahol tavaly nagyon jól szerepelt. Az előző meccsén egy 3 szettbe torkolló összecsapásnak lehettünk szemtanúi. Úgy gondolom, hogy ha Marci idén is helyt akár állni ezen a tornán sérülése után, nem engedheti meg magának, hogy  ilyen megingások miatt, mint az előző meccsen is láthattuk (2. Szett : 1-6) plusz egy órát töltsön a pályán. Sonego az elmúlt 4 meccsén nem sok vizet zavart és rendre kikapott ellenfeleitől. Egymás elleni meccseket nézve a legutóbbi két meccsünk salakon zajlott és mindkét összecsapás 3 szettig tartott. Ezek a meccsek salakon zajlottak és mind a kétszer Marci nyert, pedig a salakon mozog otthonosabban az olasz srác. Ma Marci élvezheti a pálya előnyét, ezen a borításon 101 győzelem és 74 vereség a mérlege, míg ellenfelének 42 győzelem és 26 vereség. Az én meglátásom az, hogy ma egyik fél sem szeretne órákat a pályán tölteni, főleg Marci nem.

Sok szerencsét annak, aki megjátsza 🤞

Nyertes!

Foci, Premier League
21:00

Sheffield United - Arsenal

Tipp: X2 + Sheffield U. szögletei 7.5 alatt (fogdásépító)
Odds: 1.58   Iroda: Unibet

Arsenal fölényt várok a meccstől, továbbá azt, hogy nagyon alsó hangon 1 pontot haza is visznek. Ehhez bizony nem passzol 8 vagy több hazai sarokrúgás...

Sziasztok!

Labdarúgás Peru Segunda Division - 2019.10.21 22:30
Mérkőzés: Deportivo Coopsol-Comerciantes Unidos
Tipp: Félidő döntetlen - Végeredmény Vendég
Odds: 8
Iroda: bet365 (fogadáskészítő)

Indoklás: A vendégek elég jó formában vannak és sokallom rájuk a 3.5-ös szorzót, ennél jobb formában vannak. Az első félidő hazai előnyben, majd a 2. félidő meglepi 2-0-as vendég sikerben fog megtestesülni.

Idézetet írta: zotao Dátum október 21, 2019, 10:21:49
Labdarúgás   Mongólia - Premier Liga
2019.10.21.     13:00
Erchim - Athletic 220 FC

tipp:3,5 gól felett
odds:1,73
Betfair

A 2 csapat eddig 4-szer találkozott egymással , ebből 2-szer szereztek 4 vagy annál több gólt.
A hazaiak a legutóbbi 5 meccsükből 3-at nyertek , a vendégek 5-ből 1-et.Az Erchim hazai pályán a legutóbbi 9 meccsén csak egyszer nem talált be az ellenfél kapujába , az Athletic 220 FC vendég szereplésein 10-ből 10-szer talált be az ellenfél kapujába.A tippem:3,5 gól felett.




nyertes

Idézetet írta: afrikailajos Dátum október 21, 2019, 11:26:23
tenisz,  15:00, Vienna, 1. round, indoors
Fucsovics Marton    / Sonego Lorenzo
tipp:Fucsovics
odds: 1,61
iroda: bet365
nyertes

Idézetet írta: Talpas Dátum október 21, 2019, 15:05:26
2019.10.21.     20:45     Foci Olasz bajnoki

Brescia     -     Fiorentina

Tipp:X

Odds:3,6

Iroda:bet365

Indoklás: szerintem alapjába véve a Fiorentina jobb csapat mint a Brescia.
viszont azt érzem hogy ma idegenben nem lesz meg a 3 pont.
szerintem egy kevés gólos meccsen X-elnek a csapatok

Nyertes

Idézetet írta: BvB_09 Dátum október 21, 2019, 17:46:06
Labdarúgás, Bundesliga 2
2019.10.21. 20:30

Bielefeld - Hamburg

Tipp: Mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1.57
Iroda: Bet365

Legutóbbi négy egymás elleni mérkőzésük során nem zöldült a mai tipp, de a két csapat jó formája miatt szerintem benne van a mai mérkőzésben az egy-egy gól mind a két oldalon.

NYERTES

Idézetet írta: dert Dátum október 20, 2019, 21:05:29
Sportág, időpont: Tenisz, Traralgon Challenger 5:00
Esemény: Sweeny - Zakharov
Tipp: Sweeny
Odds: 4.30
Iroda: Unibet
Indoklás: Sweenynek kevés meccse van a felnőttek között, de azok nem rosszak, korábban olyan ITF szinten már rutinosnak számító játékosokat kapott el, mint Barrios Vera, vagy Bergs, de hozott szettet Kelly, és Musialek ellen is. Ez jó tendencia, és szerintem otthon, ausztrál környezetben Zakharov ellen is jóval esélyesebb, mint amit az odds sugall.

Gratulálunk dert! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.