Napi tipp - November 11.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - November 11.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!



Jégkorong, Svédország: HockeyAllsvenskan, 2019.11.11. 19:00
BIK Karlskoga - AIK
Tipp: 7.5 gól felett
Odds: 4.60
Iroda: Unibet

A jelenleg 2. helyezett BIK Karlskoga a liga utolsó helyezett csapatát, az AIK együttesét fogadja, akik rádásul pocsék formában is vannak, ugyanis utolsó 6 meccsüket rendre elveszítették. A bajnokság leggólerősebb csapata a BIK Karlskoga, 18 forduló után 74:47-es a gólkülönbségük, tehát 6.72-es a meccsenkénti gólátlaguk. Jó formában is vannak a hazaiak, ugyanis legutóbbi 5 meccsükből 4-et megnyertek, ezek alapján úgy gondolom, hogy alaposan megszórhatják az AIK-ot.

TODAY, 15:00, Masters Cup ATP, -, indoors
Medvedev Daniil    -  Tsitsipas Stefanos
Tipp: Medvedev -2 játék
Odds:1,65
Iroda:Pinnacle

tenisz, , 19:00, Masters Cup ATP, -, indoors
Cabal / Farah - Herbe / Mahut
tipp:Herbert / Mahut
odds: 1,58
iroda: pinnacle

Sziasztok!

Időpont: 2019.11.11.(19.30.perc)
Esemény: Foci Argentin bajnokság (Dep. Riestra - Def. de Belgrano)
Tipp: Első félidő döntetlen
Odds: 1.83
Iroda: bet365
Indoklás:

Dep. Riestra jelenleg (5) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (2.60) így esélye a győzelemre (38%) viszont korábbi mérkőzéseit (68%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Hazai pályán (3-3-0) eredménnyel (6:3) gólaránnyal áll!

Gólokban nem igen bővelkednek hiszen a csatár Maximiliano Brito (1) gólos azt is büntetőből szerezte!

Def. de Belgrano jelenleg (3) helyen áll a bajnokságban! A szorzó (3.00) így esélye a győzelemre (33%) viszont korábbi mérkőzéseit szintén (33%) nyerte meg ilyen szorzóval!

Idegenben (2-3-1) eredménnyel (3:2) gólaránnyal áll!

Szintén nem bővelkednek gólokban hiszen a csatár Juan Manuel Olivares ebben a szezonban (2) gólos!

Egymás ellen (2-3-0) eredménnyel állnak!

Tippemnél figyelembe vettem a Dep. Riestra utolsó öt mérkőzéséből félidőben három állt döntetlenre!

Def. de Belgrano utolsó öt mérkőzéséből szintén három állt döntetlenre az első félidőben!

Bajnokságban gólátlag (2.09) hazai győzelem (42%) vendég győzelem (26%) döntetlen (32%)

Ezek az információk és a jelenlegi formájuk nagyon arra ad reményt,hogy a félidőben nem dől el a mérkőzés sorsa!

Foci    Izrael - Leumit Liga
2019.11.11.        18:00
M. Nazareth - Beitar Tel Aviv

Tipp:Európai Handicap -1 Beitar Tel Aviv (a Beitar minimum 2 góllal nyer)
odds:5,8
unibet

A 2 csapat a legutóbbi 10 egymás elleni lejátszott mérkőzéséből 5 meccset nyert a Beitar -1-es -handicap-el , minimum 2 góllal.A hazaiak a 14. , a vendégek a 13. helyen vannak jelenleg a tabellán.Legutóbbi 5 meccséből az M. Nazareth egyet sem nyert , mig a Beitar 1-et.
Több gólt várok a mérkőzésen főként a vendégektől , a tippem:Beitar Tel Aviv minimum 2 góllal nyer.

Karlsruhe-Aue
Bundes 2 20:30
Tipp: Mindkét csapat lő gólt @ 1.61 (bet365)

Zsinórban hat ikszet játszott a Karlsruhe, mind olyan iksz volt, ahol jött a BTtS. Én abban bízom, hogy megint jön, aztán egy gólgazdag remivel én biztos elégedett lennék este, a csapatok nem biztos. Egy pontocskákkal nem nagyon lehet feljebb jutni.

ATP World Tour Finals
Nadal - Zverev
Zverev 3,5 over kettőshiba
2,10
bet365

Zverev nagyon nagy kettőshiba gyáros is tud lenni, volt hogy 20 körül is ütött egy 2 szettes meccsen.. Ezen a gyors borításon szervákkal szerezhet úgymond ingyen pontokat, a második szervákat is majd meghúzogatja szerintem, szóval 4-et lazán összehoz bármikor.

Sportág, időpont: labdarúgás, 2019.11.11.  19:00
Esemény: Münster - Braunschweig
Tipp:gólok száma 2.5 felett
Odds:1.81
Iroda: Unibet
Indoklás:

A két csapat áprilisban egy szép 3:3-at játszott egymással. A német 3-ban egyébként is jellemző a több találat egy mérkőzésen. Ebben a szezonban a hazaiak 22-at rúgtak, és 28-at kaptak. Kiegyenlített meccsen várok sok gólt.

ITF Villers Les Nancy, 15:30
Joffrey De Schepper - Alexandre Peyrot
Peyrot
1.61
bet365

Peyrot amerikai egyetemre jar/jart, igy sotet lo, mert keves rendesen kovetheto eredmenye van. Azok viszont igeretesek, mint egy igazi sotet lonak, vannak komoly gyozelmei dogkent, ezen a szinten jo jatekosok ellen is csak szoros meccseken kapott ki. A gyengebbik De Schepper ugy van 1000-n kivul hogy gyakorlatilag vegigteniszezi az evet, egy szerencsetlen akit mindig veretni kell. Minden kis szutyok tornara selejteznie kell, ha veletlenul tul is eli oket, nem megy sokaig (iden csak egyszer jutott fotablan a masodik forduloig). Ma mar mindketten nyomtak egy meccset, tehat ez a kvali masodik kore. Joffrey meccse idoben is tovabb tartott, szenvedhetett, mert masodik szerva utan alig erte el a 40%-t. Peyrot forditott (mult heten is ket super TB-t nyert, hogy rohadjon meg:)), lassu kezdes utan boven 80% felett hozta a pontokat az elso adogatasbol. Alapbol utobbira tennek, de ez csak megerosit ebben, 1.5 felett ez sztem value, eros tippnek gondolom, aztan meglatjuk.

Sportág, időpont: Tenisz, ATP World Tour Finals 15:00
Esemény: Medvedev - Tsitsipas
Tipp: Tsitsipas
Odds: 3.00
Iroda: Bet365
Indoklás: Nagy éve van mindkettőjüknek, de eddig a H2H-ben nagyon vezet Medvedev, amit nem érzek reálisnak, és úgy érzem ez előbb-utóbb ki fog egyenlítődni. A Chardy elleni vereség lehet akár egy kisebb formahanyatlás jele is Medvedevnél, ezért én bőven elképzelhetőnek tartom, hogy ezt Tsitsipas nyeri.

2019.11.11 20:30

Karlsruher-Erzgebirger Aue  HV+1,5 több gól
Odds:1,61
bet365

A hazai csapat csak döntetlent játszott mostanában.Most meg fog szakadni ez a sorozat.Szerintem otthon tartják a pontokat.

Svéd jégkorong 19:00
Kristiansand-Mora
Tipp: 1. harmad góljai 1,5 fölött
Odds 2,35
bet365

Noha szoktam, de nem szeretek statisztikákra alapozni tippelésben (ha statisztikákra lehetne, mindenki milliomos volna, kivéve a fogadóirodákat...). Most statisztikákra alapozok, de fordítva: ahogy nézegetem, a 2 csapat meccsein (akár egymás ellen, akár mások ellen) ritkább az 1,5+-os első harmad, épp ezért úgy gondolom, most itt az ideje több gólt lőniük, hogy egyenlítődjön az arány.

Röplabda Női Budapest Bajnokság II. osztály Alapszakasz `A` 2019.11.11. 20:35
MAFC Schönherz-BEAC
A BEAC nyer 0-3-ra.
2,25
Bet365
A BEAC számára nem kell, hogy gondot okozzon lehozni a meccset simán verték 3-0-ra mindkét korábbi ellenfelüket köztük a MAFC-ot  elverő MOZDULJ Mozgáskorlátozott csapatot is. Illetve a kései kezdési idő pont miatt nem hiszem, hogy túlórázni szeretnének, hanem minél hamarabb rövidre akarják zárni a játékot.

Soccer » France » Ligue 2
Rodez - Lens
Today, 11 Nov 2019, 20:45
Tipp:under3,5 +x2 (BB)
Oddsz:1,55
Indok : Jol vedekezo hazai csapat jatszik kevesgolt lovo de mekozest nem el veszto csapattal.