Napi tipp - November 6.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Zvezda-Tottenham
Bajnokok Ligája
Tipp: Tottenham gólt lő büntetőből @ 6,50 (bet365)

Vannak csapatok, ilyenek a Valencia meg a Tottenham például, válogatottnál az angolok, melyeknek meccsein vakon húzom a penaltyt, és nem azért, mert hülye vagyok, hanem azért, mert megéri.
Jobban örülnék, ha ez a párharc Londonban lenne, de akkor az odds is kisebb lenne. Del Cerro fújja a meccset, de hát kb. mindegy is, hisz van VAR, meg eleve másik spanyol vakegér van a videószobában is, azok meg tizenegyes-pártiak általában. Kane meg nem szokott rontani, bár én a miss-t is teszem, szóval nekem mindegy, belövi-e, vagy se, de a penaldó nem rossz tipp ide

BL, ma (21:00)
Real M.-Galatasaray
Mindkét csapat gólt szerez: Nem
1.95
bet365

A Galata nagyon gyengén teljesít a BL-ben, legutóbb a real idegenben is nyert 1-0-ra, a győzelem fontos lenne a Real számára, nem bízza majd a dolgot a véletlenre.

Labdarúgás, UEFA Bajnokok Ligája, 2019. 11. 06. 21:00

Real Madrid - Galatasaray
Tipp: Pontos eredmény: 4-1


Odds: 15
Iroda: Bet365

Indoklás: A Realnak igazán el kell kezdenie játszania végre, mert így lassan a továbbjutással is problémák lesznek. A kínkeserves, egy-nullás törökországi győzelem után épp itt az ideje, hogy kiszakadjon a gólzsák. A hazaiak négyet legalább rúgni fognak, és kis szerencsével a törökök is találhatnak egyet. Akkor pedig a tizenötszörösét kapjuk a pénzünknek. Hát nem éri meg? 

PSG-Brugge
2.5 több gól+Brugge 1.5 kevesebb gól
Odds;1.8
Bet365

A Belgák idegenben nem túl acelosak,benne van, hogy  a PSG hengerelni fog.

Foci, BL
2019.11.06. 21:00

Paris SG - Club Brugge
mindkét csapat betalál mindkét félidőben
12,00
unibet

A Real ellen láthattuk, hogy a belgák milyen jó kis kontrákra képesek, szerintem a PSG ma az elejétől nyomni fogja a meccset, ami kedvezhet a vendég kontráknak és góloknak is. A párizsiaktól otthon pedig "elvárható" a gólszerzés, amit általában hoznak is. Egyébként egy sok gólos meccsen hazai győzelmet várok.

Kézilabda, FRANCIAORSZÁG: Lidl Starligue - 8. forduló
06.11.2019 20:30
Dunkerque-Chartres

Tipp:Dunkerque első félidő gólszám 15.5 fölött
Odds:4.00
bet365

Indok: A vendég csapat 7 meccsen 211 gólt kapott,ami egy jó 30-as gólátlagot jelent.A Dunkerque csapatát ahogy néztem, szeretik meghúzni az első félidőt,így úgy gondoltam,ha nagy lelkesedéssel esnek neki, simán eshet ez a line. Előző 5 mérkőzéséből 4-et behúzott otthon a Dunkerque,ezekből 3-szor jött is volna ez a tipp.

Atalanta v ManCity
BTTS
1.50
Bet365

Soccer » Europe » Champions League
D. Zagreb - Shakhtar Donetsk
Today, 06 Nov 2019, 21:00
Tipp D Zagreb Under1,5 gol
Oddsz :1,58
Unibet

Indok : Most valahogy ugy gondolom az ukran csapat jol fog jatszani es nem koveti el 2x is ugyan azt a hibat. Igaz mindket csapat utolso 9 illetve 9 merkozesen nem kapott ki. Most egy underes merkozes johetne, vendeg sikerrel.

Sziasztok!

Időpont: 2019.11.06. (21 óra)
Esemény: Foci Bajnokok ligája (Dinamo Zagreb-Sahtar Donyeck)
Tipp: Mindkét csapat szerez gólt
Odds: 1.7
Iroda: Unibet

Indoklás: Az Sahtar belövi majd a becsületgólt, de a végeredmény 3-1 lesz a hazaiaknak.

2019.11.06 21.00

Leverkusen-Atl Madrid  DV+ATL Madrid 0,5 több lap
Odds:1,65
bet365

A Spanyol csapat védelme jól össze van rakva,ki tudják bekkelni a meccset.A kemény védekezés lapot is eredményez szerintem.

Kosárlabda FIBA Europa Kupa
2019.11.06. 22:30
Benfica - Bratislava
Tipp: 151,5 pont alatt
Odds: 3,50
Bet365
Indoklás:
3.fordolú, a portugálok eddig 2ből 2 győzelem, míg a vendégek mutatója 1 győzelem 1 vereség.
A hazaiak győzelmére 1,10 van, ami okat adhat hogy a vendégek keveset dobnak!


Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 06, 2019, 07:53:08
Labdarúgás, Indiai Santosh Trophy
2019.11.06. 10:00

Pondicherry - Karnataka

Tipp: 3.5 gól felett
Odds: 1.61
Iroda: Bet365

NYERTES

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum november 06, 2019, 15:38:29
BL, ma (21:00)
Real M.-Galatasaray
Mindkét csapat gólt szerez: Nem
1.95
bet365

A Galata nagyon gyengén teljesít a BL-ben, legutóbb a real idegenben is nyert 1-0-ra, a győzelem fontos lenne a Real számára, nem bízza majd a dolgot a véletlenre.

Nyert.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 06, 2019, 09:38:06
NextGen Finals, 21:00
Mikael Ymer - Jannik Sinner
Sinner
1.57
bet365

Uppsz, az indoklas lemaradt. Sinner hazai palyan tolja szabadkartyaskent, amit nem veletlen kapott. Hiaba a juniorok kozott remekul teljesito Musetti es Zeppieri, ez a srac a tenisz jovoje, es nem csak az olasze. Ev elejen futures tornakrol indult, az ev vegen mar topjatekosoknak is meggyult vele a baja. Jo teljesitmennyel mutatkozott be, a tehetseges es stabil, de kozepszeru Ymert sztem siman lelepi.

NYERTES