Darts - Grand Slam 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Grand Slam of Darts: Kedden véget érnek a csoportmeccsek

Kedd este az utolsó csoportkörben tábla elé lép többet között Adrian Lewis, Gary Anderson és Michael van Gerwen is! Olvasd tovább


Idézetet írta: peshark Dátum november 11, 2019, 16:03:12
Mára Aspinall győzelme tetszik, ki-ki meccsen szerintem megveri a jó öreg Glent...

Igen, benne is ott van a lehetőség. Brutálisat mentek tegnap Smithszel, ugyanakkor Durrant nem volt olyan éles. Szorítok Aspnak, mert eddig ő szolgált rá jobban szerintem a továbbjutásra! A bukik is érzik a szorzók alapján, hogy itt bármi megtörténhet. A torna alapján én is Aspinall mellett tenném le a voksomat!

Idézetet írta: robmiller Dátum november 11, 2019, 16:30:12
Igen, benne is ott van a lehetőség. Brutálisat mentek tegnap Smithszel, ugyanakkor Durrant nem volt olyan éles. Szorítok Aspnak, mert eddig ő szolgált rá jobban szerintem a továbbjutásra! A bukik is érzik a szorzók alapján, hogy itt bármi megtörténhet. A torna alapján én is Aspinall mellett tenném le a voksomat!

Igen, pontosan ezek alapjan irtam en is, bar Durrant barmikor tud egyet villantani es odadobni azt a 110-es atlagot, meglatjuk, de szerintem Asp behuzza :)

Idézetet írta: peshark Dátum november 11, 2019, 16:33:12
Igen, pontosan ezek alapjan irtam en is, bar Durrant barmikor tud egyet villantani es odadobni azt a 110-es atlagot, meglatjuk, de szerintem Asp behuzza :)

Én "tuti"-nak leginkább még ezen felül az Asp +1.5 hendit érzem (1.50). De az 1.90-ben is bőven van value!

Ez a Clemens gyerek nagyon odaröffentett. 4:1-nél 116 felett volt az átlaga. John Parték a SkySportnál már azt vizionálták, hogy lehet megdönti Taylor átlagrekordját a Grand Slamen...aztán picit leeresztett, így lett 5:2 a vége. Bárki jön vele szembe, nagyon megizzadhat az egyenes kieséses szakaszban! Kíváncsi leszek mit dobnak majd rá a bukik, de látatlanban is szerintem könnyen lehet benne majd érték!

Idézetet írta: robmiller Dátum november 11, 2019, 20:34:52
Ez a Clemens gyerek nagyon odaröffentett. 4:1-nél 116 felett volt az átlaga. John Parték a SkySportnál már azt vizionálták, hogy lehet megdönti Taylor átlagrekordját a Grand Slamen...aztán picit leeresztett, így lett 5:2 a vége. Bárki jön vele szembe, nagyon megizzadhat az egyenes kieséses szakaszban! Kíváncsi leszek mit dobnak majd rá a bukik, de látatlanban is szerintem könnyen lehet benne majd érték!

Aspinall-Durrant gyoztesevel jatszik majd, nem lesz kis csorte :D

Bar ha Smith igy jatszik ahogy most es nagyon elkenik, akkor meg o is lehet masodik..

Idézetet írta: peshark Dátum november 11, 2019, 20:38:13
Aspinall-Durrant gyoztesevel jatszik majd, nem lesz kis csorte :D

Bar ha Smith igy jatszik ahogy most es nagyon elkenik, akkor meg o is lehet masodik..

Bullyboy annyira tipikus lenne. Tegnap űrdartsot tol, hogy ma meg totál kipukkadva szenvedjen...

Btw, Crossra miért adnak 1,50-et? Most szúrtam ki, én pakoltam ennyiért. Hughesról nem tudom elképzelni, hogy kiüsse...nagyon komoly blama lenne Voltagetől...

Jaja Cross is jonak tunik, ha az elengedese rendben lesz (Chizzy ellen azert voltak kesoi elengedesei ami miatt beestek a nyilak a szektor aljara..), akkor szerintem is huzza.

Azert Smith nem a legkonnyebb 1,25 volt amit valaha lattam :)

Egy végletekig kiélezett, szoros, izgalmas, lüktető meccsen Durrant bedarálta Aspinallt  :o

Grand Slam of Darts: Indul az egyenes kieséses rendszer

Szerda estétől a legjobb 16 mezőnyével kezdetét veszi az egyenes kieséses rendszer a Grand Slamen! Olvasd tovább


Idézetet írta: peshark Dátum november 11, 2019, 23:56:00
Egy végletekig kiélezett, szoros, izgalmas, lüktető meccsen Durrant bedarálta Aspinallt  :o

Őrületes visszaesés  megint. Vasárnap bőven 100 felett dob, és klasszis teljesítményt nyújt annak ellenére is, hogy kikapott, aztán eltelik 24 óra és nem találja el a táblát! Őrület.

Idézetet írta: robmiller Dátum november 12, 2019, 16:17:07
Őrületes visszaesés  megint. Vasárnap bőven 100 felett dob, és klasszis teljesítményt nyújt annak ellenére is, hogy kikapott, aztán eltelik 24 óra és nem találja el a táblát! Őrület.

Ezért fogadhatatlan a darts sokszor  ;D

Na de mára pár tuti:

White 1,25
Price 1,40
O'Connor 1,36

Suzuki legkevésbé sem szégyenkezhet ezzel a teljesítménnyel, a női vb-t ugyanúgy behúzza majd januárban, mint most is tette :)

Thornton amúgy úgy veregette hátba a meccs végén az 55 kilós japánt, mintha Gerwent vágta volna hátba  ::) ;D

Idézetet írta: peshark Dátum november 12, 2019, 17:02:55
Ezért fogadhatatlan a darts sokszor  ;D

Na de mára pár tuti:

White 1,25
Price 1,40
O'Connor 1,36

Ez a mocsok O'Connor egy vicc... Nyert már ez meccset valaha!?  :D  Szerintem én is megvertem volna...  ;D Fú de lehozott az életről...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum november 12, 2019, 22:44:12
Ez a mocsok O'Connor egy vicc... Nyert már ez meccset valaha!?  :D  Szerintem én is megvertem volna...  ;D Fú de lehozott az életről...

Hat nem sok koze volt a meccshez az biztos.. ::)