Darts - Grand Slam 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Wright elkepesztoen jatszik miota visszacserelte a tollat..  ???

Idézetet írta: peshark Dátum november 15, 2019, 21:18:17
Wright elkepesztoen jatszik miota visszacserelte a tollat..  ???

a 0-8-as széria kicsit durva volt  :D

3-6 -nál 2 nyila volt a 3-7-hez e helyett veszít 6 leget .... 9-6 no comment  :redchug:

Idézetet írta: gerry Dátum november 15, 2019, 22:43:01
3-6 -nál 2 nyila volt a 3-7-hez e helyett veszít 6 leget .... 9-6 no comment  :redchug:

Ilyen hosszu meccseknel szinte kotelezo elem a hullamvasut es a nagy forditas, de hogy mindig a rossz iranyba az kicsit mar sok... ;D

Lewis kap ma egy nagy mosást Gerwentől?  ::)

#50 november 16, 2019, 20:06:29, robmiller
Idézetet írta: peshark Dátum november 16, 2019, 17:10:46
Lewis kap ma egy nagy mosást Gerwentől?  ::)

Szerintem igen. Azért nem volt annyira stabil az a játék Wade ellen sem...bár látszik, hogy nagyon akar, nagyon küzd, hogy visszakapaszkodhasson az elitbe, de hát ég és föld a különbség jelenleg közöttük. Pedig neki szorítok.
Viszont én elengedtem a Grand Slamet, minimális plusszal zártam fogadási szempontból, ha nincs ez a Smith blama, még jobb is lehetett volna a dolog, de hát ez van. Nem akarok telhetetlen lenni, és bevallom, nincs jó tippem. Időhiányban nem néztem át rendesen a kínálatot, így meg vakon pakolgatni, csak hogy fogadjak, szerintem hülyeség. Szeretem annyira ezt a sportágat - igaz, néha gyűlölve -, hogy fogadás, tét nélkül is élvezzem! :)
Szóval család elrendezve, pizza maradéka bekészítve, egy jó hideg sör, kényelmes kanapé, aztán 20:00-tól indulhat a PDC TV. Kell ennél jobb program szombat estére? 30 felett szerintem nem  ;D ;D ;D  :redchug:

szerk: hát ez kva jó..most nézem, csak 9-től kezdődik...várom a stream indulását, erre gyanúsan semmi. De végül leesett a tantusz... ::) :o :redchug: :redchug:

Egyértelmű MvG fölény van, Redbit rakott ki statokat twitterre, hát tényleg ég és föld jelenleg a két játékos, ha Gerwen komolyan veszi, csúnya verésbe szaladhat bele Adrian...

Igen, a szombati program 21:10kor indul... ;D Nem tudom amúgy mivel jobb ez nekik, miért kell a játékosokat kínlasztani azzal, hogy minél később jöjjenek a színpadra...

Idézetet írta: peshark Dátum november 16, 2019, 20:16:05
Igen, a szombati program 21:10kor indul... ;D Nem tudom amúgy mivel jobb ez nekik, miért kell a játékosokat kínlasztani azzal, hogy minél később jöjjenek a színpadra...

Eleve ott ugye 1 órával minuszban vannak, tehát 8-kor startolnak így. Meg szerintem azért, hogy addig is vedeljen a nép. Voltam Prágában júniusban ET-versenyen, ahol azért szerintem kevesebben voltak, de ott is bődületes mennyiségű fogyasztás volt...és hát a PDC hivatalos, kitelepült "fanshop"-ja is szépen kaszált különféle mezekkel, nyílkészletekkel, zászlókkal stb...szerintem ezért. :)

Idézetet írta: robmiller Dátum november 16, 2019, 20:28:50
Eleve ott ugye 1 órával minuszban vannak, tehát 8-kor startolnak így. Meg szerintem azért, hogy addig is vedeljen a nép. Voltam Prágában júniusban ET-versenyen, ahol azért szerintem kevesebben voltak, de ott is bődületes mennyiségű fogyasztás volt...és hát a PDC hivatalos, kitelepült "fanshop"-ja is szépen kaszált különféle mezekkel, nyílkészletekkel, zászlókkal stb...szerintem ezért. :)

Persze, nyilván a profit a fő cél, nekem is volt már szerencsém két élő darts eseményen is részt venni (ugye mindkettő Hollandia), hát ott pl. legutóbb az Amszterdamin volt ilyen darts tábla alakú kis hordozó, amibe pont 5 pohár sör fért bele és mindenki két kézben hozta őket... ;D egyik este ettünk egy hotdogot meg ittünk egy víz, kóla meg egy sör, vmi 8ezer forint volt, mondom király, olcsón megúsztuk.. ::)

Lewisnak szerintem eddig tartott a tema, nagyon sima lesz ez...

Eljött az elődöntők és a döntő napja... Igazából magasan favoritnak tartják Gerwent, viszont talán a rajta kívül bent maradt 3 ember az a jelenlegi mezőnyből, aki mind játékban, mind fejben fel tudná venni vele a harcot. Ha Price előveszi az "A" játékát, már az elődöntőben meg lehetne fogni MvG-t, viszont én titkon Wrightban bízok nagyon, akinek bár nagy döntőkben egyértelmű mumusa a kopasz, most viszont megtörhetne a jég, ha azt a játékot hozza, amivel Chizzy ellen zsinórban nyerte a legeket. Mindenesetre (szerintem) nehezebben jöhetett volna össze érdekesebb elődöntős párosítás, mint a mai, fogadásilag én ki is hagyom és teljes mértékben élvezni szeretném.. :D

Én mára azért mégiscsak tettem! Gerwen brutális formában van. Igaz, hogy Lewis személyében talán ő kapta a negyeddöntőben a legkönnyebb falatot, de az mégiscsak durva, ahogy spanolta magát még 11:4-nél is. Az volt az érzésem, hogy nagyon akarna 9 nyilast dobni stb. Vicces, hogy egy ilyen kaliberű meccs a másik fél impotenciája miatt, gyakorlatilag tét nélküli, kvázi gyakorlómérkőzéssé fajul.
Na visszatérve én amondó vagyok, hogy nagyon motivált Gerwen fog a színpadra jönni, hiszen az aktuális címvédő ellen meccsel, aki tavaly a 3-szoros címvédő szériáját törte meg. S bár Price a torna során egyre inkább feljavult - hiszen emlékezzünk, hogy Suzuki ellen kis szerencsével akár döntő leg is lehetett volna, Thornton ellen azért nem kapott ki, mert az öreg skót meccsnyilat hibázott -, de én úgy gondolom, hogy ezen a tornán a kopasz holland megállíthatatlan. Szórni fogja a tömeget, durvábban mint Price, és ezért megtettem, hogy több 180-at fog dobni. Tegnap 11-et szórt Lewisnak úgy, hogy gyakorlatilag nem volt tét! Most azért keményebb csörte lesz, és hosszú távon szerintem ki fog jönni mutatókban, hogy Gerwen gyakorlatilag továbbra is egyeduralkodó a dartsvilágban.

Szóval Gerwen több 180-at fog dobni @1.44

#57 november 17, 2019, 14:30:46, peshark
Erdekes, hogy hiaba dobnak mar az elejen magas szinvonalon Wrightek, a lassusag miatt kozel sem olyan elvezetes, mint egy lenyegesen gyengebb szinvonalat hozo Thornton - Anderson volt pl... :D

Oke, ezzel a kiszallozassal meg szar is lett a meccs, nem csak lassu... ;D

Egyszerűen Durrant ellen mindenki meginog a vezetés pillanatában? Múltkor Smith indított jól, aztán jött a zakó. Most meg Wright 4:1 után 5:5...

Sima volt az MvG tipp meg akkor is, ha nem tarsult hozza az indoklas  ;D
Igy legalabb izgalmas donto lesz, nem lathatjuk Snakebite kopasz fobiajat elojonni a szinpadon...