Nitto ATP Finals 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


18:45, Masters Cup ATP, -, indoors
Rojer / Tecau- Herbert / Mahut
tipp:Rojer / Tecau 2:0 szetekre
odds:5,00
iroda:willhill

indok:
Herberték már továbjutottak, meg is nyerték a csoportot ha jól látom. Rojerék még továbbjuthatnak. Tippem 2-0 szettekre

2019.11.15. 15:00
Nadal - Tsitsipas
Tipp: 1.szett Nadal 7:6
Odds: 7,50
Unibet

Hasonló ütközet lesz mint tegnap Thiem meccse. Cici már továbbjutott, az első szettben még megpróbál odafigyelni de ha az nem jön össze egy laza második szett jöhet. Nadal megmutatta mennyire tud küzdeni és soha nem lehet leírni őt, tieban behuzza az 1.szettet majd a meccset is! 2-0

Ha ugyanannyi győzelem és vereség van 3 játékosnál, mi dönt? Egymás elleni vagy össz. szettek?

Köszi!

közben vége a meccsnek, eddig Medvedev 2-0 volt a tippem, ezek után változott Zverev győzelemre :D

Zverev - Medvedev
Zverev nyeri 1.szettet 7:6-ra
6,00
unibet

Tét már csak a német számára van, Medve viszont nem hiszem hogy tálcán kínálja majd a győzelmet. Jó szervákkal elsurrannak a "tájig" aztán a német erőfölényét érvényesíti. Onnantól pedig visszaeshet az orosz és hamar vége lehet a meccsnek.

Idézetet írta: Mido9292 Dátum november 14, 2019, 17:02:32
15.11.2019, 13:00, Masters Cup ATP, -, indoors
Nadal Rafael   -    Tsitsipas Stefanos
Tipp: Nadal nyer
Odds:1,56
Iroda:Unibet
Ez a mérkőzés  hasonló lesz a mai Thiem- Berrettinihez. A görög lazábban fog kiállni,fejben már az elődöntőre koncentrál. Nadal pedig megmutatta Medvedev ellen hogy akar még ettől az évtől valamit. Spanyol győzelmet várok!
nyertes

TODAY, 21:00, Masters Cup ATP, semifinal, indoors
Thiem Dominic    -     Zverev Alexander
Tipp:Leghosszabb kimenetel a döntő szettben - Igen-
Odds:7,00
Iroda:bet365
Én is egy merészebb tippre szánom el magam. Mindkét játékostól várok egy erősebb és egy gyengébb szettet, ez a könnyebb része a dolognak.Viszont az neccesebb, hogy eljutnak-e a döntő szettben tie-breakig. A valószínűsíthető fáradtság miatt viszont erre van a legtöbb esély, így ez a mai tippem.Szerintem 2-1 lesz Zverevnek.

2019.11.16. 15:00

Tsitsipas - Federer

Tipp: Tsitsipas  nyer 2:0-ra
Odds: 6,10
Iroda: Unibet
indok:
ugyan ROger vezet egymás ellen 3-1 re, sot legutobb Baselben 64 64 lett a vége a svájci javára, mégis generációváltást látok. Ma Tsitsipas nyer 76 76-ra szerintem.

ATP World Tour Finals - ffi egyes
2019.11.16. 15:00

S. Tsitsipas - R. Federer
első szett eredménye 3-6
6,50
bet365

Tsitsipas egy felesleges 3 szettes csatába ment bele tegnap Rafa ellen, míg Roger eközben dörzsölte a tenyerét, hogy fárasszad csak magad görög barátom.. Tsitsipas szervái eddig rendben voltak, viszont az első szettben várok egy kis megingást tőle, és ha Roger kezdi a meccset, akkor ez az egy break elég lehet a 6-3-as első szett behúzásához.

ATP World Tour Finals - ffi egyes
2019.11.16. 15:00
S. Tsitsipas - R. Federer
Tipp: Tsitsipas nyeri 1.szett 7:6
Odds: 9,00

Tsitsipas nagy butaságot követett el tegnap mikor Nadallal belement egy hosszúra nyúlt három szettes csatába. Ennek ma megissza a levét, ha az első szettben nem tud elmenni a tie-ig Roger szétfogja szedni. Ahogy telik az idő egyre kevesebb esélye lesz nyerni, így azt gondolom az 1.szettben tudja még tartani az adogatásait és megragadja egyetlen esélyét ami a tb behúzása.

ATP World Tour Finals - ffi egyes
2019.11.16. 15:00
S. Tsitsipas - R. Federer
Tipp: Federer 6-2-re nyeri az elso szettet
Odds: 10

A kis szorzos tippekkel hadilabon allok, ugyhogy itt a valtas ideje. A ket jatekos kozul a svajci az, aki viszonylag gyorsan, ket brekkel megfuszerezve tudja hozni a nyitoszettet. Tsitsipas jo jatekos, nem veletlenul van itt, de Roger meg most is mas szint. Az eddigiek alapjan azt varom, h a svajci 6-2-re nyeri a nyitoszettet.

ATP - PÁROS: Finals - London (Világ) - Play Offs, kemény (fedettpályás) - Elődöntők
16.11.2019 19:00

Herbert P.H. / Mahut N.-Kubot L. / Melo M.

tipp:Első adogató játékát elbukja a Herbert P.H. / Mahut N.
odds:6,00
iroda:bet365

Ha csak a szeteket látnánk azt gondolhatnánk képtelenség hiszen minden meccset 2:0 arányban hozták a franciák,de ez nem így van.Egyrészt a világbajnokságon nincs előny és 40-40-nél eldől a game. Másrészt sokszor nehézkesre sikerült nem is egy adogató játék leginkább a fiatal Herbert esetében mondható el .A világbajnokságon 6 szettből 2-szer elbukták az első adogató játékukat a gallok. Ezenkívül a Kubot L. / Melo M. páros egymás elleni párharcot tekintve jobban állnak,ezért mindenképp lesz a franciákban  egyfajta félelem.Ez már az elődöntő és nincs lehetőség hibázni aminek tudatában tovább fokozódik a nyomás a játékosokon.

#72 november 16, 2019, 15:33:31, RedMunchen
Ezt a tornat kozvetiti vmelyik tv csatorna?

* mar megtalaltam, azt hittem 15-tol kezdodik.

2019.11.16. 21:00
Thiem D. - Zverev A.
Tipp: Thiem D. 7-6-ra nyeri az 1. szettet
Odds: 6,50
Iroda: Unibet

A nap zárásaként a második elődöntős mérkőzés kerül terítékre. Thiem meggyőző teljesítménnyel jutott tovább. A csoport küzdelmek során sikerült legyőznie Djokovic, Federer kettőst, ami nem kis skalp. Ez önbizalomban is sokat érhet, most pedig a címvédőn keresztül vezet az út a döntőbe. Szervája döcög, de a második szerva után nagyon jó stattal bír, ami sorsdöntő lehet. Zverev az év során, volt fent, volt lent, igazi hullámvasút. Torna előtt én már a csoportmeccsek után elköszöntem tőle, de sikerül a továbbjutás. Zverev szervajátéka rendben, ha sikerül beütnie az elsőt, akkor nagy százalékban öve a pont, a második után gyengébb. Thiem több nyerővel bír, a hibák elosztása azonos, aki fejben koncentrált lesz, ő megy tovább. Kemény, kiélezett mérkőzés, ahol a pontok nüanszokon múlnak, ezért egy TB első szett nem ördögtől való.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum november 16, 2019, 09:18:46
2019.11.16. 15:00

Tsitsipas - Federer

Tipp: Tsitsipas  nyer 2:0-ra
Odds: 6,10
Iroda: Unibet
indok:
ugyan ROger vezet egymás ellen 3-1 re, sot legutobb Baselben 64 64 lett a vége a svájci javára, mégis generációváltást látok. Ma Tsitsipas nyer 76 76-ra szerintem.
nyertes