Női kézilabda-vb 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A 22betnél a vb-re nincsenek long term opciók (pl győztes, gólkirálynő, stb...) vagy van, csak vak vagyok. Ha utóbbi, akkor hol találom?

Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 27, 2019, 20:45:28
"Sokat gondolkodtam, hogy csoportokra osszak vagy ágakra, de miután annyira kurvára nem nagyon lehet már mit írni a női válogatottakról - és nem azért mert annyira botrányosan szarok lennének, hanem egész egyszerűen mert egyetlen értelmezhető mérkőzést ha tolnak a világversenyeken kívül - így végül az utóbbinál maradtam."

;D :D

https://valogatott.hatosfal.hu/bejegyzes/962-noi-vb-2019-ab-ag

https://valogatott.hatosfal.hu/bejegyzes/964-noi-vb-2019-cd-ag

Köszönjük, és várjuk a holnapi beharangozót is  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Női kézilabda-vb: Magyarország győzelme 15-ös oddson

Holnap rajtol Japánban a 24. Női Kézilabda-világbajnokság, és Magyarország az egyik fő esélyes a bajnoki cím megszerzésére. Használd ki az alkalmat az Unibetnél és vonzó szorzóval fogadj a leendő tornagyőztesre.
A hazai lányok a C Csoportba lettek sorsolva, ahol Románia, Montenegró, Spanyolország, Szenegál és Kazahsztán válogatottjai ellen fognak küzdeni a középdöntőbe jutásért. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vízválasztó vb

https://valogatott.hatosfal.hu/bejegyzes/965-vizvalaszto-vb


"A LEGFONTOSABB FELADAT A CSOPORTKÖRBEN: A MONTENEGRÓ-ROMÁNIA-SPANYOLORSZÁG HÁRMASBÓL MINIMUM EGYET LE KELL GYŐZNI."

https://index.hu/sport/kezilabda/2019/11/29/noi_kezi_vb_2019_rasmussen_elvarasok_olimpia/

ha a román-spanyolból egyiktől kikapunk akkor az sztem most blama lenne

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 28, 2019, 16:44:46
A 22betnél a vb-re nincsenek long term opciók (pl győztes, gólkirálynő, stb...) vagy van, csak vak vagyok. Ha utóbbi, akkor hol találom?

Nem ott vannak, ahol a meccsek piacai!

Én mobil app-ról tudom leírni, hol találod... szóval, Sport szekció, Kézilabda... és azon belül az app-ban legalul van "World Championship 2019 Women. Results." néven egy kategória... ott vannak ezek.

2019.11.30. 10:00

Franciaország - Dél-Korea
Dél-Korea 22.5 gól alatt
1,91
unibet

Nem vagyok nagy kézi szaki, de a franciák híresek a kemény védekezésükről a komolyabb világversenyeken. Általában szoros meccset szoktak nyomni a koreaiakkal, pont ez a 22 gólos határ, amit nem szoktak a koreaiak átlépni, szerintem most is így lesz és egy jól működő francia védelemmel jön a tipp.

Románia-Spanyolország
Tipp Románia
2,95 Unibet

Norveg v Kuba
58.5 felett
2.63
Unibet

Nem sokat tudok a noi kezirol, de azert Skandinavia kornyekerol jonnek jo jatekosok, Kuba meg fekete lo a kezi fanoknak is. A statok alapjan itt kivegzes varhato, rengeteg gollal, szerintem egyutt vigan beneznek 60 gol fole, de unibeten ez a legmagasabb hatar.

KÉZILABDA, VB, NŐI, D CSOPORT | 2019.11.30. 10:00
OROSZORSZÁG - KÍNA
Oroszország -15,5
1,55
tippmixpro


Vagy jön vagy nem, tudjuk ez a  női kézi.

11.30. 10:00
Oroszország - Kína
Oroszok 21+ al nyernek
3.30
Bet365

Ha odateszik magukat az oroszok védekezésben is, akkor meglehet ez a nagy arányú győzelem.

Dátum/Időpont: 2019.11.30., 11:00 óra
Esemény: Magyarország - Kazahsztán
Tipp: Magyarország -18.5 gól hendikep
Odds: 2.75
Iroda: Unibet
Indoklás: Illene bemelegíteni egy minél jelentősebb gólarányú győzelemmel, hiszen még fontos feladatok várnak a magyar csajokra.

2019.11.30. 10:00
Románia - Spanyország
Románia -1,5
3,45
unibet

Szerintem ez 50/50 ez a meccs, Neagut valahogy összedrótozzák, akkor viszont nekem a románok esélyesebbek, szerintem szoros meccsen nyernek vagy 2-3 góllal

2019.11.30. 10:00
Franciaország N - Dél-Korea N
under 48,5 gól
2.48
unibet

Végignézve előző mérkőzéseiket, + ez az első meccsük a tornán, + a francia jó védekezés, + az időeltolódás = kevés gól.

2019. 11. 30., 07:00

Szerbia - Angola
Szerbia - 4,5

Odds: 1,63
Iroda: Unibet

Indoklás: Minden a szerbek mellett szól: nagyobb játékerőt képviselnek, rutinosabbak, jobban sikerült a felkészülés. Ezt a meccset csak ők maguk veszíthetik el.