Női kézilabda-vb 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2019.12.06.   12:30
Hollandia N - Norvégia N
Tipp:    Norvégia N -1,5
Odds:  1.6
Iroda:bet365

Indok: Eddig engem csak szívatnak a norvégok, így ma hátha megtöröm az átkot. Jobb csapat, és ha nem bohóckodják el, és a bírók is úgy akarják, szerintem 3-4 gól közzétesznek simán.

VILÁG: VB - női - Előselejtező
06.12.2019 11:00
Románia N  -  Magyarország N
Tipp: Magyarország -5,5 hendikep
Odds:3,30
Iroda:bet365
A kötelező győzelmeken kívül eddig sajnos semmit nem tudtunk felmutatni.A román csapat viszont még a pofozógép ellenfelekkel szemben sem mindig volt meggyőző. Egy román-magyar meccs mindig más mint a többi...
A keretünk szerintem erősebb, ha Neagut sikerülne valahogy megfogni, akkor egy egész sima meccs is kikerekedhetne ebből...Én most bízom a csapatban...

World Championship Women »
06 Dec 2019, 12:30
Netherlands W - Norway W
tipp: x
odds: 9,5
iroda: bet365

indok: dontetlent várok

Balfasz picsák, menjetek inkább kapálni.

Idézetet írta: Salvio Dátum december 05, 2019, 20:11:51
Szerbia - Szlovénia, 2019.12.06. 07:00
Tipp: 54.5 gól felett
Odds: 1.50
Iroda: Unibet

Nyertes

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 05, 2019, 21:47:15
Románia-Magyarország
Tipp: Románia +3,5 gól @ 1,58 (bet365)

Ha igaz, és jól emlékszem, a spanyolok és montik ellen is favoritok voltunk, aztán tudjuk a végét. Nagyon gyenge formában vagyunk, a románoknak meg van egy Neagujuk, aki akkor is dob 10-et, ha egy-egyben próbálják kivenni, ha meg jó napja van, 10 alatt nem áll meg. Nem nagyon tudok sima magyar sikert elképzelni, de őszintén megmondom, ha netán 10-zel nyerünk, akkor sem tudok örülni, mert nincs minek. Ez a csapat most nagyon gyenge sajna

Sajnos NYERTES  :-\

Idézetet írta: iamstar Dátum december 05, 2019, 20:02:43
2019.12.06. 11:00
Románia - Magyarország
tipp : Románia nyer
odds :3.70
unibet

indoklás: Nem is a meccsre, nem az esélyre, a szituációra megyek és persze amit megszokhattunk minden magyar csapatsportban sajnos. Az utolsó másodpercben fogunk kikapni úgy hogy végig vezetünk. Ennek látom a valószínúségét látom legjobban, és én ezt a meccset amúgy is 50-50-re adtam volna,kicsit elfogultnak érzem az oddsmestereket.

Nyertes, sajnos a forgatókönyv is....

Szerbia v Del-Korea
Del Korea 3-4 gollal nyer [1. felido]
5
Bet365

Nagyjabol egalba lonem be a meccset, ahol az azsiaiakat preferalom. A felidoig biztos, h versemykepesebbek lesznek az eddigi meccs eleji kezdeseket vegigfutva.

VILÁG: VB - női
08.12.2019 10:00
Hollandia N-Németország N
tipp:X
odds:9.00
unibet

Bár a holland csapat valamivel esélyesebb, de a németeket nem szabad leírni, ha megint kifognak egy remek kapusteljesítményt, bőven megszorongathatják az ellenfelet. "Komolyabb" csapatokkal mindig szoros meccset játszanak, simán benne van a döntetlen.

Dátum/Időpont: 2019 12.08.  07:00
Esemény: Szerbia - Dél-Korea
Tipp: játékidő eredménye: Dél-Korea
Odds: 1.64
Iroda: Unibet

Koreaiaknak nagyon megy a korai játék, mivel korán kelnek. A szerbek ellen akár könnyedén behúzhatják ezt a meccset. Ők most gyengélkednek, és későn kelnek.

Szerbia-Dél-Korea végeredmény 1
odds:3,00 Unibet

A szerbeket felpaprikázza hogy már megint korán kell kelniük és nagyon jó játékkal rukkolnak elő.A napi rutin-ők mindig korán kelnek-és az eddigi jó eredményeik kényelmessé teszik a koreaiakat és ezért simán buknak.

Hatalmasak ezek az indoklások..  ;D

Idézetet írta: peshark Dátum december 07, 2019, 12:51:18
Hatalmasak ezek az indoklások..  ;D

;D ;D ;D

Inkább a szerb szurkoloknak kell korán kelniük.  :D

Idézetet írta: hossa81 Dátum december 03, 2019, 21:39:38
Németország-Franciaország
11:00 2019.12.04.

Tipp: mindkét félidőben azonos számú gól esik
Odds: 16.00
bet365

Kevés gólos meccsre számítok, úgy 20-23 gólra félidőnkén. Mivel kevesebb gólra számítok, így nagyobb az esély, hogy mindkét félidőben azonos lesz a gólok száma. Matematikailag kevés gólos meccsen nagyobb a sansz erre a tippre, én meg először pont a Kuba-meccsen húztam, ami ilyen szempontból hiba volt. Minél kevesebb a gólok száma, annál jobb a sansz, és a szerdai meccsek közül itt számítok a legkevesebb találatra

Gratulálunk hossa81! Nyereményed 5.000 Forint Skrillen keresztül.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 07, 2019, 14:02:30
;D ;D ;D

Inkább a szerb szurkoloknak kell korán kelniük.  :D

Hat igen, rajtuk kivul viszont senki masnak, mivel a helyszinen hozzank kepest +8 ora van, szoval konnyed delutani meccs az, ami nalunk 07:00... ;D Es akik mar lejatszottak 5 meccset es kint vannak egy ideje, biztosan hozzaszoktak az ottani idozonahoz :D