Női kézilabda-vb 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Salvio Dátum december 10, 2019, 23:12:25
Montenegró - Svédország, 2019.12.11. 12:30
Tipp: 1. félidő: Döntetlen
Odds: 7.50
Iroda: Unibet

Gratulálunk Salvio! Nyereményed 2 500 Forint Skrillen keresztül.

A nyereményfelezés az indoklás hiánya miatt történt.

Dátum/Időpont: 2019 12.15.  09:30
Esemény: Norvégia N - Oroszország N
Tipp: játékidő eredménye : döntetlen
Odds: 8.50
Iroda: bet365

A harmadik helyért szállnak harcba a két csalódott csapat. Az oroszok csak egy ponttal maradtak el a hosszabbítástól a hollandok ellen. Kiegyenlített játékot, és hosszabbítást várok a két enervált gárdától.

Hollandia - Spanyolorszag
1. fi - döntetlen
7,50
Unibet

Tapogatozos elso felidot varok, nagy kulonbseg nem lesz a ket csapat kozott meg az elejen es az elso 30 percet lehozzak azonos gollal a csajok. Mindket csapat elodontos meccsen ez volt a felidei eredmeny, mindketten bravurt vittek veghez utana a masodik felidoben... Remelem most is a masodik jatekreszre hagyjak a dontest.

Hollandia v Spanyolorszag
56.5 gol felett
2.55
Bet365

Hollandia az egesz tornan hozta, amiert korabban egesz Europa megszerette oket, most is nagy siker kapujaban vannak, amiben szerintem a spanyolok sem tudjak oket megakadalyozni. 30 gol siman kell a sikerhez, s itt nem nagyon lesz perc gol nelkul.

Handball » World » World Championship Women »
Norway W - Russia W
tipp:1 félido  x
odds: 8,00
iroda: unibet

indok:
az elodontok elott ez még a dontonek is beilett volna, igy a csapatok mentálisan csalódottak lehetnek. a meccset az oroszok behúzzák, de a legalább a  félidoig fej-fej mellett menetelnek majd. ezért várok x-et az elso 30 perceben. tippem 12-12.

2019. 12. 14.

Hollandia - Spanyolország
Tipp: Spanyolország 1-3 góllal nyer


Odds: 3,8
Iroda: Bet365

Indoklás: Ezeket a spanyol lányokat most már nem lehet megállítani: meg fogják nyerni a kupát. Kevés gólos, szoros, küzdelmes meccset jósolok, és a végén a holland könnyeket.

Sziasztok!

2019. 12. 15. 12:30

Hollandia - Spanyolország
Tipp: Spanyolország -2,5 -el nyer
Odds: 3,5
Iroda: Bet365

Indoklás: A két csapat Norvégok elleni mérlege alapján úgy gondolom ez a végeredmény rendben lesz.

Időpont: 2019.12.15. 12:30
Mérkőzés: Spanyolország - Hollandia
Tipp: Spanyolország nyer 1-3 góllal
Odds: 4.00
Iroda: bet365

Az nevet, aki a végén nevet. A spanyolok vb előtti esélye a béka segge alatt volt, valami 41-szeres szorzóért lehetett játékba küldeni, most meg döntőznek. Meg is nyerik. Pena felszabadult, vidám nyilatkozata is arra utal, hogy a görcsösség nem a spanyol csapaton lesz megfigyelhető.

2019.12.15.          09:30
Oroszország - Norvégia
tipp: Oroszország 4-6 pontal nyer
odds:4,5
bet365

A 2 csapat legutóbbi 5 egymás elleni mérkőzésén 5 Norvég győzelem született , az összesitett statisztika 8 orosz , 14 norvég győzelmet mutat.Az Oroszok legutóbbi 5 meccsükből 4-et , a Norvégok 5-ből 3-at nyertek.Orosz győzelmet várok a mérkőzésen.

Spanyolország - Hollandia, 12:30

Tipp: HT/FT - Hollandia/Hollandia
Odds: 2,90
Iroda:Unibet
A spanyolok nem hiszem hogy képesek megismételni az elődöntőben nyújtott teljesítményt. A hollandokat jobb csapatnak tartom, és szerintem végig vezetve be is húzzák a meccset.

VILÁG: VB - női - Play Off - Döntő
15.12.2019 12:30
Spanyolország N-Hollandia N
tipp:Spanyolország nyer 4-6 góllal
odds:6.00
bet365

Én közel se érzem annyira esélytelennek a spanyol lányokat, mint a fogadóirodák. Ha a végén kivágnak megint egy olyan hajrát mint a norvégok ellen, akkor simán győzhetnek, akár jelentős különbséggel is.

Nem is tudtam hogy Martin válik.
Yuliya Managarova-t dugja  :angel: :great: :smitten:

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 15, 2019, 10:58:37
Nem is tudtam hogy Martin válik.
Yuliya Managarova-t dugja  :angel: :great: :smitten:

Azért miért kell válni? Nem értem ezeket a feleségeket.  ;D

Azt mondják Győrben is volt kalandja valamelyik játékossak. De vajon kivel?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 14, 2019, 13:07:48
Hollandia v Spanyolorszag
56.5 gol felett
2.55
Bet365

Hollandia az egesz tornan hozta, amiert korabban egesz Europa megszerette oket, most is nagy siker kapujaban vannak, amiben szerintem a spanyolok sem tudjak oket megakadalyozni. 30 gol siman kell a sikerhez, s itt nem nagyon lesz perc gol nelkul.

Nyertes