PDC Darts Világbajnokság 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az elmult evekben kimaradt a darts vb, de szerintem Campbell 3 pontos kore abszolut rekord a sajat minosegeben.  ;D

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 14, 2019, 20:25:12
Az elmult evekben kimaradt a darts vb, de szerintem Campbell 3 pontos kore abszolut rekord a sajat minosegeben.  ;D

Mondjuk amikor a kinai pali Lewis ellen tablat se talalt, talan az viccesebb volt... ;D de nem emlekszek mar mikor volt az, szerintem regebben, mint 3 ev...

Na hat ez szep bucsu lett........

Idézetet írta: Greipel Dátum december 15, 2019, 12:09:22
12.15.   22:00

@2.80

Suzuki, Mikuru +1.5
Szett hendikeppel
Richardson, James - Suzuki, Mikuru

Akik követik a BDO-t és a női dartsot is, tudhatják jól, hogy Suzuki folyamatosan képes tartani a 90-es átlagot is, amivel az ilyen kiöregedőben lévő, egész pályafutása alatt nem túl sokat mutató Richardson-szintű ellenfeleket simán meg lehet szorongatni. Suzuki a GSoD-n is bizonyított, ahhol Price és Thornton is eléggé megszenvedtek ellene.

Mikuru szerintem is jo lehet, en meg a gyozelmet sem tartom elkepzelhetetlennek pont ez a 85-90es atlag miatt amit szokott nyomni.

#19 december 15, 2019, 16:55:25, peshark
Az indoklás opcionális, ezzel meg lehetne kímélni egymást a "sorszámozatlan" írásoktól...  :bash:  ;D

Valamelyik nap az alábbi szurkolói táblán eléggé kiégtem, de tetszett ;D

"Last christmas i gave you my dart"

Idézetet írta: Greipel Dátum december 15, 2019, 12:09:22
12.15.   22:00

@2.80

Suzuki, Mikuru +1.5
Szett hendikeppel
Richardson, James - Suzuki, Mikuru

Akik követik a BDO-t és a női dartsot is, tudhatják jól, hogy Suzuki folyamatosan képes tartani a 90-es átlagot is, amivel az ilyen kiöregedőben lévő, egész pályafutása alatt nem túl sokat mutató Richardson-szintű ellenfeleket simán meg lehet szorongatni. Suzuki a GSoD-n is bizonyított, ahhol Price és Thornton is eléggé megszenvedtek ellene.

Meg is lett az szorongatva :D Néha szerintem belevert volna a darts táblába olyan dühös volt. Még a kommentátor is azzal viccelt, hogy jobb ha richardson nyer különben az első sorban lévők bajban lesznek.
2-0 2-0-ra vezetett azt hiszem és onnan hozta 2-2 3-2-re Suzuki, nem csoda hogy forrt a feje

Sziasztok,

Az átláthatóság érdekében a darts-vb-s nyereményjátékot külön választottuk a fő témától. Minden egyes meccsnapnak van nyitva egy téma, így megkérlek a tippeket a megfelelőbe írjátok.

További sok sikert.  :beerchug:

Ma Ilagan hendizese szerintem nagyon jo otlet, a tippes topikban meg is indokoltam miert.

Zoraneknal a 3.5 over 1,45 az Unibetnel, az azert eleg jo tipp, nagyon jol nyomta az elso korben az osztrak.

Este pedig Hetaban bizok, hogy alakit valamit..

Na meg Sherrock siman hozhat egy szettet Evettsen, azt is egesz szep oddson ajanljak.


Jo teljesitmenyt nyujtottak a holgyek! Ezzel a tovabbjutassal kb. annyit keresett, mint eddig a noi mezonyben eltoltott evek soran. Mensur ellen megtapasztalhatja, hogy milyen erot kepvisel a masodik hullam a ferfiaknal. Kesobbiekben sokat kamatoztathat belole.

:beerchug:

Idézetet írta: peshark Dátum december 17, 2019, 10:17:12
Ma Ilagan hendizese szerintem nagyon jo otlet, a tippes topikban meg is indokoltam miert.

Zoraneknal a 3.5 over 1,45 az Unibetnel, az azert eleg jo tipp, nagyon jol nyomta az elso korben az osztrak.

Este pedig Hetaban bizok, hogy alakit valamit..

Na meg Sherrock siman hozhat egy szettet Evettsen, azt is egesz szep oddson ajanljak.

Nyilvan ilyenkor nem rakok semmit mikor minden jonne... :D

Mai valogatas:

Asada, Ward es Clemens gyozelme.

Idézetet írta: peshark Dátum december 18, 2019, 09:48:16
Mai valogatas:

Asada, Ward es Clemens gyozelme.

Asada nekem is emberem.  :ok:  Tavaly a tahó Wade nem túl szépen ejtette ki....

Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy a dec. 16-i Darts tippversenyt ki nyerte?